Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
9. lis 2011

@petra273 to verim, joj, tak ked sa rozhodnes testovat, daj potom vediet 😉

petra273
9. lis 2011

@mijadave to víš, že bych se pochlubila 😀 😀 ale jsem pesimistický optimista...

jeny
9. lis 2011

baby pomoooc, ja som dnes 5dc a zacala som merat teplotu prvy krat, mala som 36,85 co je hadam normalne no potom mi zaklopkala postarka a doniesla zasielku s ovu testikmi tak mi to nedalo a hned som jeden pouzila no a mam tam dve rovnako silne palicky, tak uz fakt nechapem tomu ze by mohla byt ovu dnes???na 5dc po dvoch dnoch uzivania clostilu????no uz fakt nicomu nerozumiem teraz

manamani1
9. lis 2011

Baby mám vraj brat clostil od 5DC do 10DC, aj vratane 10DC lebo tak to uz vyjde na 6tbl...ktora to mala takto? Alebo 9DC poslednu?

manamani1
9. lis 2011

@jeny som na tom tak isto,ja som 6DC ,lenze ja som zacala brat clostil 5DC ,takze dnes druhy a mám vytok,aj ked nie taky ako plodny, ale nemam suche dni, ktorew by po mrche mali byt, tak poobede testnem aj ja..

manamani1
9. lis 2011

@govinda ahoj, aj 10DC si si dala este tabletku? takze 6tbl.???

terioza1
9. lis 2011

@mijadave ahojky 🙂

na ko dopadlo vsechno dobre, miminko bylo otoceny bokem, takze se zase schovavalo a stale nevim, co to je... uz mi z thoo hrabe 🙂 Jinak jsem pribrala "jen" 2 kila ( i kdyz me prijde a podle moji vahy soudim, ze asi 7kilo) a prej me chvali, pac v 19tt by se melo pribrat nejmene 2.5kila... takze vlastne pul kila mi chybi.. 😀 ale co... ono se to nabere pozdeji 🙂 Srdicko krasne tluce a mamnku porad kope... neustale se hejbe a bubla az se mi toho nekdy chveje kuze v podbrisku ( tak, kde nemam ty speky 😀 ) .. Na velky UTZ jdeme 21.+22.11.. Tam budou i zkoumat to pohlavi... 😀

Jinak jak se mate holky vy? Ja nejak nic nestiham docitat, tak ani nevim, jak to s vami je.. jsu se aspon mrknout na tabulku...

terioza1
9. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m...............52...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m..............40...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m...............39...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Fori..........................28.........14m...............37...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................33............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............31...........29............18............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............28............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............27............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............26............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............24............33..............5...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............23............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................20............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................19.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............15.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............15.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............14.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............12.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Manamani1...........25...........2m.................6.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................5............33............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+4..................18+4................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r.................9+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................7+6...........................................27.6.2012..........10.11.......GS Mamavit

mijadave
9. lis 2011

@terioza1 jeeeej, to je super, ved si skoro v polovici, panecku, ten cas hrozne leti... 😉 nedavno si pisala, ze si tehu a uz si v 19tt, super, tesim sa s Tebou.... 😉 som rada, ze ste obaja ok... 😉

terioza1
9. lis 2011

@mijadave me to taky prijde, ze to strasne moc leti.. se ani nenadeju a budu na porodnim sale 😀 Moc dekuju... co ty? nic noveho?

mijadave
9. lis 2011

@terioza1 no ved hej, ked tak rychlo zbehla skoro polovica, druha, zbehne tiez, hoci mne sa potom posledne tyzdne vliekli 😉 u mna nic nove, momentalne nic neberiem... akurat sa mi podarilo dokopat mm na vysetrenie... 21.11. ide na spermiogram a usg, uz mu brali aj krv... tak som napata... teraz cakam na ovulku, ktora nie a nie prist, hoci hlienik a aj ovu bolesti uz mam, len BT nic... ved aha.... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 😒 ale to mi robilo aj min. cyklus... dr zvazuje, ze podla vysledkov mm mi este mozno nasadi clostil... 😉 tak uvidime... ja by som brala, keby uz nebolo treba 😀

ingris
9. lis 2011

@mijadave To ano najprv cakat na MS potom ma ovulku a potm zase na MS a stale dokola kedy to trapenie uz skonci dufam ze coskoro

terioza1
9. lis 2011

@mijadave koukam, ze to je porad dokola, vid.... uz by to to babo sakra chtelo.... mm jde na vysetr.? no tak to drzim palce....

mijadave
9. lis 2011

@ingris to je fakt, stale na nieco cakame... uz by sme sa mohli dockat 😀 no ked sa dockas //, potom zas cakas, kedy sa to narodi, ked sa narodi, kedy zacne papat, sediet, chodit.... stale cakame.... 😀

mijadave
9. lis 2011

@terioza1 presne, stale dookola... ano, konecne sa mi ho podarilo do toho dokopat, som mu povedala, ze uz aj on by mohol nieco, ved mne uz nemaju co, lebo ved pchali do mna lieky, injekcie, rezali mi brucho.... a ved u neho to je 5 min. zalezitost.... 😉 tak nakoniec povedal, ze dobre.... tak sa tesim, uz nech to ma za sebou, nech vieme na com sme 😉

strawbery
9. lis 2011

pekný den sa praje 😀 .........tak dr. ma uistil, že je všetko v poriadku a že mám vydržať......tak už len čakám na ten utz.........posielam vám vela pozitívnej energie,aby ste to čakanie zvládli 😉

mijadave
9. lis 2011

@strawbery dakujem 😉 tak to je fajn, ze je vsetko ok... kedy ides na utz? 😉

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave no tak drzim palce, nech vam ten vysledok dobre dopadne🙂

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt dakujeeeem, uz keby sme vedeli vysledky 😀 zacinam byt trosku nedockava, to cakanie je strasne... 😠

aduskatt
9. lis 2011

@manamani1 5 tabletiek od 5 do 9..aspon ja som sa tak s tym stretla...........

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave ti verim............to cakanie je najstresujucejsie.ked uz vies na com si, je to trochu lepsie

manamani1
9. lis 2011

@aduskatt hej aj ja si mylim ze tak...

strawbery
9. lis 2011

@mijadave na utz idem aaaaaaaaaž v pondelok, pretože chodím do sanatoria a tam je natresk riadny 😠 ......ale ja to vydržím

mijadave
9. lis 2011

@aduskatt to ano, no ak nic nezistia, ak povedia, ze sme obaja ok.... je to dilema... ci chcem, aby nic nezistili a mam sa tesit, ze sme ok alebo radsej nech nieco zistia, aby sa to riesilo.... 😒 ja si aj tak myslim, ze aj mm je ok... 😉 ze nic nezistia... 😉

lorreine
9. lis 2011

@petra273 Mám to presne rovnako...lietam na záchod, že už...a nič. Iba slabučké hnedé špinenie...čo je podľa mňa začínajúca ms...ale už by mohla prísť, že začnem znovu počítať....Dokonca som skúmala čípok, ale ja niesom schopná podľa neho nič vypozorovať...

petra273
9. lis 2011

@lorreine taky si říkám, tak už si nehraj a přijď ty mrcho 😠 , skoro každý měsíc příznaky, pokaždé jsem šílela, tak teď to nechávám, uvidíme jak se to vyvrbí....Taky jsem ho zkoušela nahmatat, ale ještě jsem nic nenašla 😀

lorreine
9. lis 2011

@petra273 No si hovorím to isté...kurník, kde si. Ale príznaky žiadne (teda okrem mojich klasických menštruačných kŕčov), takže proste viem, že príde. Akurát sa jej nejak nechce. S toho čípku som magor, pretože podľa mňa vobec nemá taký tvar ako by mal mať a už nehovorím, že otvor nájsť nedokážem...asi ohmatávam niečo úplne iné 🙂 😝

aduskatt
9. lis 2011

@mijadave no, ved uvidis..............ja vlastne tiez neviem, co so mnou, lebo doteraz mi tvrdili, ze mam PCO, moj lekar teraz tvrdi, ze PCO nemam.....a vysomar sa.akurat viem, ze mam otocenu maternicu a lavy vajecnik vobec nepracuje, si tam spinka.tak pravy maka zanho, ale bez clostilu ani prd....................

mijadave
9. lis 2011

@lorreine to s tym krckom, to poznam... 😀 tiez sa v tom nevyznam... 😕
@aduskatt tak to teda verim, to by kazdeho vykolajilo... ja som mala zas maternicu pred poslednym tehu zaklonenu... vraj to mohla byt aj pricina potratov u mna, len vraj tazko povedat, lebo mi to nik predtym nevysetroval... a vlastne aj pri tomto tehu hrozil potrat, som krvacala do 14tt 😒

petra273
9. lis 2011

@lorreine jj taky jsem měla pocit, že si ohmatávám něco úplně jiného, takže jsem toho nechala 😀 já už z toho blbnu, teď mi přijde že mám modný výtok...už nejsem normální 😒