Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
10. lis 2011

@kacicqa :/ :/ nahovno den sa dupluje ako vidim .... no co uz. Idem sa ja obliect a tiez po svoj ortiel.. :/ uz by sa mohli konecne lady prelomit a oblaky odist zo slnka...:/ No nie??? Kde su ie //???? Uz aj cmarajte daktora!!!

kacicqa
10. lis 2011

@janielik87 Taq ty musish prist s dobrou spravou.. mne sa uz dobre minuli... a prave teraz ked ma mangel po skoro dvoch rokoch kenecne normalny spg... Shit

lorreine
10. lis 2011

@janielik87 ďakujem Jani, si zlatá, ale fakt to tento mesiac nevidím 🙂

janielik87
10. lis 2011

@kacicqa
@lorreine zeny, vschopme sa !!! Ja uz som oblecena a idem sa trepat do mesta za lekarkou...zas tam stravim mladost, lebo sa mi nechcelo dat 10evri za objednanie...tak drzte palce...aspon, nech tam netrcim dlhooo

mijadave
10. lis 2011

@kacicqa moja, to ma mrzi... dufam, ze sa uz nic zle nepotvrdi a pride uz len dobra sprava 😉
@janielik87 drzim pasticky, potom daj vediet, ako si dopadla 😉

petra273
10. lis 2011

@mijadave jo ahaa oni nás už připravují na přechod.... 😀 😀 hezký od nich 😠

mijadave
10. lis 2011

@petra273 tiez mam taky pocit 😀 akoze mne nevadi, ze je ms slabsia, no len som si myslela, ci tam nie je nejaky problem, lebo pretym som mavala silnu v prvy den, druhy den bolo najlepsie ostat na zachode, od tretieho dna to slablo, spinenie bolo az len 7. den... 😉

petra273
10. lis 2011

@mijadave tak mě to taky až tak nevadí, já to měla zhruba 4 dny...Když v tom doktoři nevidí problém.... 😀

mijadave
10. lis 2011

@petra273 presne 😀 len ci je to naozaj tak, normalne niekedy pochybujem, no to uz len ja hladam mozno problem, kde nie je... len ja by som bola tak rada, keby sa prislo na to, kde je problem.... ☹

petra273
10. lis 2011

@mijadave jj někdy je lepší na nějaký problém přijít, než aby řekli, že je všechno ok a nevěděli by co s Váma. Takhle na tom byla moje známá, rok jim to nešlo, oba sice starší 43 a 38, ale po prohlídce jim řekli, že on by mohl být dárce a ona má vnitřek jak z učebnice a přesto se jim to nedařilo. Teď čekají po IVF dvojčátka. A Vy někam půjdete? už v tom ztrácím přehled 🙂

mijadave
10. lis 2011

@petra273 ved to, ked je vsetkko ok, kde je potom problem, ked som uz bola tehu niekolkokrat??? 😠 nie, my potom nikam nejdeme, len u mojho gyndosa budem, mm nesuhlasi s IUI ani s IVF 😒

petra273
10. lis 2011

@mijadave asi holt psychika, to je největší pohroma. Ale řekni si, že už máte dvě děti a když to přijde, tak to bude. Na druhou stranu s IUI by přece neměl mít problém, ne? hradí to pojišťovna a je to docela šetrné na rozdíl od IVF. MM ještě děti nemá, takže my jsme ochotný jít do všeho...Teď jsem četla na jiné diskuzi o kraniosakrální terapii, že prý už spoustě ženským to pomohlo. Vypadá to zajímavě...

mijadave
10. lis 2011

@petra273 ved to si aj hovorime 😉 ale tiez nechapeme, co sa stalo, ked mne stacilo trenkami zamavat a bola som tehu... 😒 nemal by to byt problem pre mna, no mm prave to hovori, ze uz mame dve deti, ked to pride, tak to pride, ale prirodzene.... co uz s nim 😀 ideme dalej skusat... 😉 o tej terapii som nepocula....

janielik87
10. lis 2011

tak uz som spat, ani to netrvalo tak dlho ako som si myslela. Tak jeden kusok narastol...ma 1,3cm ale to je na 15DC malo, cize... Mam tam ist zas na folikulometriu v pondelok... Vtedy mi aj predpise dalsie tabletky. A duphaston si mam nasadit od 17DC do 26DC. ... Vraj aj keby nebola tento cyklus ovu, tak buduci by uz mala byt.

mijadave
10. lis 2011

@janielik87 moja, tak to ma mrzi... ale dr hadam vie, co robi... a bude Ti zvysovat davku clostiku?

janielik87
10. lis 2011

@mijadave ano, zvysi mi ju na 2x denne po 1ks tablety... No pozri, ona vyzerala tak, ze mozno este bude ovula. To skor ja som skepticka, ze asi nebude...ale co uz. Vravim, teraz sa neda ani snazilkovat, takze... a keby zrovna prisla ovula, tak najskor asi v stredu...a kedze od soboty beriem duphaston... Ale to mi dokina povedala, ze radsej nech nemam dlhy cyklus, ze v buducom bude ovu.

petra273
10. lis 2011

@mijadave už nejsme nejmladší, jak mi to pokaždé mlátí o hlavu sestřička v ordinaci 😠 zadaří se, neboj, stačí maličkost - nemyslet na to 😀 😀

mijadave
10. lis 2011

@janielik87 no ved jasne... aspon sa date dokopy a nebudes mat zbytocne dlhy cyklus... 😉
@petra273 to je pravda, dik za pripomenutie 😀 inak si vtipna, ze nemysli na to... 😀 😀 😀 a to sa da? ak vies ako, tak sem s tym.... 😉

tyrisa
10. lis 2011

@petra273 Je normální,že v termínu MS špiníš,nebuď tak pesimistická,udělej si test a uvidíš.Myslím,že jsi těhotná,akorát nechápu,proč netestneš.Kdybych si myslela,že se ti rozjíždí MS,tak to napíšu a nedávám ti naděje,ale ty nás tady napínáš jak na skřipec 🙂

janielik87
10. lis 2011

@mijadave no ved hej, o som povedala aj drahemu...a on ze "mam na teba chut kricat, ze si taka pesimisticka, radsej bud ticho, ver a cakaj co bude.." ... No ja neviem, ale fakt dnes je desny den. No co uz... Ja niekedy citim take nutkanie mat vsetko na salame... 🙂 🙂

tyrisa
10. lis 2011

@mijadave Tak já jsem byla dnes na té kontrole, podle UZ jsem 7+4tt a máme srdíčko.Na další kontrolu jsem obědnaná na 30.11,tak jestli pak budeš dělat tabulku,dáš mi to tam ? Co ty,už byla ovu,nebo čekáš.....hod sem graf.

lorreine
10. lis 2011

@tyrisa Vieš, ja Petru (@petra273) chápem, tiež nechcem testovať a to špiním trochu hnedym hlienom. Mám dva dni po termíne ms. Akurát, že proste radšej počkám ešte pár dní, než zase čumieť na biely test...🙂

kacicqa
10. lis 2011

@janielik87 no vidish moja.., ale rastie..aspon viete,z e tym ostatnym treba trosku dopomoct. Inak celkom rozumiem lekarom, ze je riadny problem trafit vhodnu davko clostiku... vidish co u mna jedna tabletka sposobila..futbalovu jedenastku a u teba ibe malicky rozhodca..;o) Neboj, ja stauhnem na 1/2 tabetky, ty pojdesh na 2 a bude fajn...

mijadave
10. lis 2011

@janielik87 nic ine neostava, len verit, ze bude lepsie a ze sa raz dockame 😉
@tyrisa jasne, opravim tabulku a poznacim 😉 ovu este nebola, hoci bolesti a hlienik mam uz od nedele... tu je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/361810

tyrisa
10. lis 2011

@lorreine Já vás zabiju holky,tak já testuju od 12DPO,at to víte první hned píšu výsledek a dávam fotky a vy prostě netestujete? Mě snad klepne 😉 Ty máš taky vysokou BT?Dejte sem aspon grafy,když už teda nic :-P

janielik87
10. lis 2011

@kacicqa ty budes brat len polku z den? No...je to tak, ze mi to malinko pomohlo. Tak dajme si zavazok, ze uz buduci cylus to bude super truper... Len ten moj kym zacne... aaa len polka je za mnou... 2tyzdne cakania na novy. :/ uz aby to bolo zajtra.

mijadave
10. lis 2011

@lorreine to hej a merias si BT? lebo petra ano a ona ma uz dlhu lutealnu fazu a ak je dlhsia ako 18 dni, zena je tehu 😉
@janielik87 inak suhlasim s @kacicqa 😉

janielik87
10. lis 2011

@mijadave len to cakanie je na draka...

janielik87
10. lis 2011

@lorreine
@petra273 presne presne baby, uz by sa tu dajaka pozitivna infoska zisla!!!! Ako sol...

mijadave
10. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................53...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............41...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m...............40...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................34............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............32...........29............19............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............29............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............28............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............27............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............25............33..............6...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............24............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................21............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................20.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............16.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............16.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............15.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............13.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............10.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m.................7.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................6............33............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+5..................18+5................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+0....................7+4................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit