Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
10. lis 2011

@mijadave ale nie ono staci pockat 12dpo a mozes testovat a staci aj 10 nato aby ukazal takze ti treba est 4 dni 😀 takze pondelok to isti 😉

mijadave
10. lis 2011

@jania023 mne test este nikdy neukazal nic pred terminom ms... a hoci som to vedela, vzdy som testovala skor... teraz som sa rozhodla, ze uz sa nenecham ukecat a testit budem az ked budem 15DPO, lenze kedze este nebola ani ovu, tak je to este straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne daleko 😉

dievcata, lucim sa, idem ulozit deti, nachystat jedlo pre mm na zajtra na cestu a potom na kute... budicek 5.15 to isti, takze pa a dobru noc

aduskatt
10. lis 2011

@mijadave no, budeme mat rozziarene viaNOCE🙂

aduskatt
10. lis 2011

@mijadave bru noc🙂

dicinka1
10. lis 2011

čauko baby,nemáte niektora zvyšny clostyl? 😵 😉

govinda
11. lis 2011

@dicinka1 zatiaľ nie 😀 . Ale, kebyže tento tento cyklus vyjde, tak jednu krabničku budem mať voľnú 😀
Zatiaľ v to veľmi neverím.... hádžem grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

a inak všetkým prajem pekný deň 🙂

mijadave
11. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................54...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............42...........31............................Clost.,
Lorreine..................28.........1.5r................35............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............33...........29............20............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............30............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............29............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............28............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............26............33..............7...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............25............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................22............30..............7...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................21.............27.............7............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............17.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............17.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............16.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............14.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............11.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m.................8.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................7............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................2.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+6..................18+6................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+1....................7+5................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit

manamani1
11. lis 2011

Babenky bolo v z clostilu zle???? Ja som sa na to zobudila, ze mi je na grc...a vajecniky ma nenormalne pichajuuuuuuuuuuuuuu 😒 .auuu

manamani1
11. lis 2011

@lorreine ahoj, uz si testla?

mijadave
11. lis 2011

@govinda mas pekny grafik 😉 mojej ovulke sa nejak nechce... uz ani hlienik nemam... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/361810 hoci bolesti este ano.... 😒

mijadave
11. lis 2011

@aduskatt to by teda boli rozziarene 😀
@manamani1 mne bolo prvy a trosku menej aj druhy cyklus s clostikom.... 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave tak prezit to prezijem, len neviem ci je to ok.🙂.aj hlava sa ti krútila?

govinda
11. lis 2011

@mijadave no veru to na ovu zatiaľ nevyzerá 😒 . Ovu test si nerobila? A bolesť vaječníkov?
@manamani1 mne prvý cyklus bolo trošku ťažšie od žalúdka pri clostile, ale tento druhý už lepšie 🙂

manamani1
11. lis 2011

@govinda hmmm...momentalne je ok, ale rano?!..nechápala som☹

govinda
11. lis 2011

@manamani1 môže byť, clostil je inak riadne svinstvo, príbalový letáčik je dlhý ..... nie sú to lentilky, takže môže byť, že ti je z nich špatne. Mala som známu, ktorá brala clostil a v prvom cykle ich musela vysadiť asi po 3 dňoch, pretože nonstop zvracala, hnačkovala ... lekár jej kázal vysadiť ich 😒

mijadave
11. lis 2011

@govinda nie, ja si testiky nerobim 😉 vajecniky ma bolia uz od nedele.... 😒

govinda
11. lis 2011

@mijadave a na usg si nebola?

jeny
11. lis 2011

ahoj baby, hodim sem moje ovu testy na 5 a 6 DC, testa som tak skoro iba zo zvedavosti lebo mam doma prvy krat ovu testy a skoro mi oci vypadli ze rovnako silne ciarky tam su, no

mijadave
11. lis 2011

@govinda nie, nebola, dr povedal, ze tento cyklus nic neriesime, az ked budu vysledky mojej polovicky ☹

govinda
11. lis 2011

@mijadave no tak potom neostáva nič iné,k len čakať, ako sa vyvinú ďalšie teploty 😒 Aj mne už ide na nervy, stále len čakať na niečo .... 😠
@jeny no ovu by onedlho mohla byť podľa testíkov, aje keď popravde ja testíky veľmi často nerobím, tak nie som v nich nejako zbehlá 🙂 V každom prípade odporúčam snažiť a plodiť 😉 😀

mijadave
11. lis 2011

@govinda ja viem, ved to, clovek uz nejak nemoze verit ani vlastnemu telu.... 😒 rozmyslam, ci dnes nezbehnem do lekarne si nejaky ovu test kupit... kolko to tak stoji, nevies? 😉

govinda
11. lis 2011

ja kupujem ovu testy 5v1, stojí to 6,25 a značka je to woman secret. Určite sú aj vkvalitnejšie, ale ja vždy naďabím na tieto a tieto kúpim, keďže je ich tam viac. Ale na trhu je viac značiek, takže vyberať máš z čoho 🙂

jeny
11. lis 2011

ja kusam ovu testy teraz prvy krat v zivote, kupila som si 30ks na internete za 16 eur

manamani1
11. lis 2011

@govinda tak akoze na pribalovom letaku som ja nic take hrozne nevidela, ale evidentne je mi z neho zle, tak si spravim zázvorovy caj, ktory je na nevolnosti a uvidim
zajtra mam poslednu tabletku v tomto cykle...

mijadave
11. lis 2011

@govinda len ci ich budu mat aj v lekarni u nas 😉 no uvidim, inak dnes ma fakt o dost silnejsie ako doteraz a dost vyrazne boli pravy vajecnik... 😒

govinda
11. lis 2011

@manamani1 tak to už nejako vydrž zajtra s tou poslednou tabletkou a ďalší cyklus prekonzultuj s lekárom, či to od clostilu ti mohlo byť tak zle
@jeny no na nete sú určite lacnejšie aj ovu testy a aj tehu testy. Ale ak mija chce vyskúšať test dnes, tak asi musí kúpiť v lekárni

manamani1
11. lis 2011

@govinda baby ja vam viem dat kontakt na osobu s ovu a tehu testami

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 tak posli do IP 😉

aduskatt
11. lis 2011

@manamani1 no, uz len to, ze clostil je steroid staci na to, aby sme boli opatrne.......aj ked sa ti letak zda OK

manamani1
11. lis 2011

@aduskatt opatrne akoze v com???