Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
13. lis 2011

@mijadave ďakujem krásne. Len mám pocit, že zajtra sa mi 14DPO zmení na 1DC 😠

mijadave
13. lis 2011

@veronicka33 bromelain je na uhniezdenie, berie sa 1-5DPO, no ja netusim kedy to mam brat ja pri tej mojej BT :-\ da sa volne kupit v lekarni, ja so si kupila za 14eur 60tbl 500g a beru sa 2tbl denne... BT by sa mala merat vzdy v rovnakom case rano este nez vstanes z postele 😉

manamani1
13. lis 2011

@mijadave ako? po ovulke? bolo snazenie?

mijadave
13. lis 2011

@govinda nie je zac 😉 a mozno nie a este vyskoci 😉

govinda
13. lis 2011

@mijadave no tak to by som bola šokovaná, ale tak príjemne 😀
Ok, takže nasledujúci cyklus nasadzujem aj ACC Long na hlien a Bromelain na uhniezdenie. Moje telo sa zblázni z tolkých vitamínov 😀 . Už teraz beriem denne 2 tbl Lecitínu,E,listovku ... už budem narkáč a skrachujem na vitamínoch a testoch 😀

mijadave
13. lis 2011

@manamani1 ano, snazenie bolo, ale ci som po ovulke, to netusim... podla ovu testov a priznakov ano, podla BT nie... takze neviem na com som, lebo vzdy sa mi zhodovalo az na tie ovu testy, lebo tie som nerobievala....

manamani1
13. lis 2011

@veronicka33 aj my sme veeeelmi pohadani, a to som pred ovulkou, ide ma roztrhnut! 😠

veronicka33
13. lis 2011

@mijadave ahá no ok možno to vyskúšam 😀 keby to tak pomohlo lenže nebudem vediet kedy bola ovu ja to akosi neviem rozoznat 😒 dievčatá tak ja padám do postele dnes som mala oničom den ☹ MM už spí ako zarezaný 😀 tak dobrú noc a pekné sny 🙂

veronicka33
13. lis 2011

@manamani1 hm no to poteší však? ja vravím že je niečo vo vzduchu asi ☹ ,nechcela som to tu písat ale nevedela som ako si ulavit a tu sa aspon možem vyrozprávat 😀

mijadave
13. lis 2011

@govinda priala by som Ti ten vystup 😉 ja uz vysadzujem pomaly vsetko, z grep. dzusu ma uz napina a z alchemilky tiez ☹ ale este sa par mesiacov premozem 😉

manamani1
13. lis 2011

@veronicka33 tak to nie, a uz je dobre?

manamani1
13. lis 2011

@mijadave ja si myslim, ze ovu testom mozes doverovat, uz mas aj "suche dni"???

mijadave
13. lis 2011

@veronicka33 od toho sme tu, aby sme sa mohli aj vyzalovat 😉 my sme s mm uz udobreni, len uz budem musiet koncit... tiez Ti prajem dobru nocku a nech sa to medzi Vami vyriesi ;)
@manamani1 to poznam, neraz sme sa v case ovu povadili, tak som si kusla do jazyka, ospravedlnila sa aj ked som nebola na vine, len aby sa dalo snazit 😉

govinda
13. lis 2011

@mijadave no našťastie ja mám grepový džús rada, takže toto mi nevadí a namiesto alchemilky pijem tie kvapky na podporu vaječníkov od Valoviča, to je vlastne zmes byliniek a je tam aj alchemilka. Sliznicu mávam dobrú, takže možno to zaberá, lebo kedysi som mávala sliznicu veľmi nízku 😒
@veronicka33 tak, tak, niečo dnes je vo vzduchu 😀

mijadave
13. lis 2011

@manamani1 ano, mam uz "suche dni"...

manamani1
13. lis 2011

@mijadave juuuj, ale ja som tvrdohlavy typ, a nebudem prosit o prepacenie, ked on bol ten ktory ublizil, a nebolo by od veci od dnes aspon kazdy druhy den dat sex, pretoze som 10DC 😒

manamani1
13. lis 2011

@mijadave tak potom si uz po ovulke!!

govinda
13. lis 2011

@mijadave no tak ja keď som vytočená a drahý naštvaný, tak o plodení a snažení nemôže byť ani reč 😠 . Ani ospravedlnenie nepomôže 😒 Drahý vie dlhšie trucovať, tak to potom ťažko. 😠

aduskatt
13. lis 2011

@govinda no jo, chlapi....my sme boli na kontrolnom a ziadna zmena..........

govinda
13. lis 2011

@manamani1 veru, pekne už začni sexikovať, pre istotu. Aby ste ovulku neprešvihli 😉

mijadave
13. lis 2011

@govinda a kolko si za tie kvapky dala a kde si ich zohnala?
@manamani1 ja som tiez, no kvoli babu.... 😉

govinda
13. lis 2011

@aduskatt no tak ja som sama zvedavá, že ako to dopadne. Ale to až tak o pol roka. Pevne dúfam, že to už nebude ani potrebné 😀

veronicka33
13. lis 2011

@govinda aj ja mám tie kvapky tak ok už idem dobrú a zajtra som tu zas na večer 😀

govinda
13. lis 2011

@mijadave videla som ich aj v lekárni, prípadne aj na nete a ja som ich konkrétne kúpila v bylinkárni za nejaký 7 eur. Vydržia dosť dlho, lebo ja ich pijem len do ovu pre istotu.

mijadave
13. lis 2011

@govinda to u nas trucujem dlhsie ja...

manamani1
13. lis 2011

@govinda tak ale ako?? ved sme pohadany☹

aduskatt
13. lis 2011

@govinda no, to dufame vsetky🙂) ja tiez dufam, ze teraz konecne budu kolajnice, aby som nemusela znova do Blavy cestovat🙂

govinda
13. lis 2011

@manamani1 do zajtra sa neudobríte? Ja viem, poznám, moja polovička vie trucovať aj pár dní v kuse a nie raz sme takto prešvihli ovulku. Ja sa mu môžem taký čas ospravedlňovať, ale on je potom tvrdohlavý a na sex nemá žiadnu chuť. 😒 . Fakt ti rozumiem 😒

mijadave
13. lis 2011

@govinda u nas nie je bylinkaren ☹ tak skusim v lekarni.... 😉

manamani1
13. lis 2011

@govinda hmmmmm, no neviem, priznaky nemam, tak dufam ze ovulku este zajtra mat nebudem☹