Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacicqa
15. lis 2011

@mijadave dufam, hned som ju opozornila, ze nech ma nenapadne dat do testovacej skupiny, ktorej budu podavat nejake pacebo;o)

mijadave
15. lis 2011

@kacicqa dobre si jej povedala 😀

petra273
15. lis 2011

@mijadave ahojky, tak jsem se vrátila od doktora. Bublina je tam kde má být, podle utz 5+3 😀 Příště jdu 19.12. tak snad už tam bude vidět něco víc...

golymetr
15. lis 2011

@petra273 gratuluji k bublince 😉 já budu volat na těhu kontrolu až v pondělí a mam v plánu taky až kolem 19.12 to už by případně bylo vidět srdíčko.zítra zase zkusim testík jestli čárečka sílí ale myslim že ano dneska tedy cítim vše bříško prsa a celkově jinak

safirah
15. lis 2011

@mijadave Janičko, zatím mi nech 32 DC. Zatím je to jen špinění, ale i to je úspěch po mých i 90denních cyklech. Kurnik ale dokáže to zkazit náladu. Po ovu jsem byla taková natěšená, všechno viděla optimisticky a od neděle mám náladu asi takovou jako dneska bylo počasí. Hnusnou, šedivou, pod bodem mrazu.

petra273
15. lis 2011

@golymetr já chtěla právě co nejdřív, bála jsem se, aby to nedopadlo jako loni s mimotěhu... 😒 To je jasnýýýýý 😀 😀 břicho taky cítím, prsa moc ne, ale celkově jsem dost unavená...to jsem zvědavá co budu dělat, až budu mít 10 kg nahoře. Ale s Míšou to bylo to samý - do 3. měsíce to byla síla, pořád jsem jenom spala a pak se to zlomilo...můžem si sdělovat dojmy, budem asi nastejno 😀

golymetr
15. lis 2011

@petra273 držim palečky moje už to bude 4tý těhu

petra273
15. lis 2011

@golymetr ty brdo a jak to zvládáš? máš malý děti to si neumím představit, já mám 10 ti letou a to už je něco jinýho 😀

golymetr
15. lis 2011

@petra273 první těhu nedopadlo dobře v pátým měsíci jsem musela na potrat jinak většímu bude 5 let a prckovi za měsíc 2 roky

jeny
15. lis 2011

@kacicqa mne tiez dr nasadil metformin ale prestala som ho uzivat po par dnoch lebo mi bolo z neho strasne zle od zaludka....no vraj je ucinny tak sa odhodlavam zas ho nasadit buduci cyklus

manamani1
15. lis 2011

Baby preco mam dnes slabsiu ciarku na ovu teste ako vcera?

kacicqa
15. lis 2011

@jeny Ja celkom dobre znasam lieky, pri ktorych je ostatnym zle;o) Aj s medocriptinom ma strasili a nikdy som nemala ani nejmensi probem. Zaklad, spolu s liekom nieco zjest a davkovanie zacat velmi zvolna postupne. Ja nemam problem niektore lieky delit aj na osminky;o))))

jeny
15. lis 2011

@kacicqa no mne kazal jednu vecer jednu rano a ta tabletka je dost velka, davala som si iba jednu a radsej iba vecer ale aj tak mi bolo od rana zle, no keby som si dala rano tak to by som "umierala" cely den. No teraz ked som PN tak by som sa na to dala, horsie bolo ked som bola v praci a bolo mi zle, doma to snad dako prezijem

govinda
15. lis 2011

@manamani1 a máš grafík? Testovala si v rovnaký čas ako včera? A nič si predtým nepila? 🙂
@mijadve zmeň ma na 1DC 😠 ☹

manamani1
15. lis 2011

@govinda mám graf...merala som, po prebudeni, ten isty cas...a pit som vcera pila, a dnes nie.,..🙂

govinda
15. lis 2011

@manamani1 tak hoď link na graf, nech mrknem 🙂 Ja len či si testovala ovu testíkom v tú istú hodinu ako včera 😉

manamani1
15. lis 2011

@govinda nie, o 2 hodinky skor som testovala, to az tak moc vadi?

govinda
15. lis 2011

@manamani1 no tak ja nemám veľmi skúsenosti s ovu testami, lebo ich často nerobievam, ale vraj by sa mali robiť v tú istú hodinu, aby to bolo reprezentovateľné ok a a aby sa to dalo dobre porovnať s ostatnými ovu testami 🙂

manamani1
15. lis 2011
manamani1
15. lis 2011

@govinda tie hviezdicky su sex, ten bol vcera a predvcerom,a teplota len klesa a klesa...

govinda
15. lis 2011

@manamani1 no tak to vyzerá, že ovu sa ešte len chystá 🙂 a čo hlienik?

govinda
15. lis 2011

@mijadve a poprosím ťa zmeniť u mňa aj dobu snaženia, nejakým omylopm som si ubrala rok 😀 takže doba snaženia je 35 mesiacov 😠

aduskatt
15. lis 2011

@kacicqa tak to ti uprimne zavidim, ja som po medocriptine myslela, ze umrem.......a aj tak mi prd pomohol.......

kacicqa
15. lis 2011

@jeny Ja teraz frajerim, ale ked ich budem od buduceho tyzdna brat mozno budem fnukat horsie ako ty;o)))) Dam vediet potom;o)

ebelin
15. lis 2011

@strawbery - tak ja som dnes pochodila celkom dobre, na 13DC mam dva foliky 22mm a jeden 24mm, takze mi pichli Pregnyl a uvdime co z toho bude 🙂
@mijadave - dakujem, rastu rastu.... uz sa ma len manzel dnes kontrolne spytal, ze co ak vsetky foliky prasknu a budeme mat trojcata 😀

janielik87
15. lis 2011

@ebelin tak v dobrom ti zavidim 🙂 🙂 kiez by som aj ja mala buduci cyklus take krasavice

veronicka33
15. lis 2011

petra273 🙂 ahojky tu píšeš že stále si unavená a len by si spala,no ja tiež stále by som spala nemožem sa dospat a stále unavená a cez víkend som jako malé miminko spím aj 5hodín cz den 🙂tak netuším bud to je niečo zo štítnou alebo už neviem :(

mijadave
15. lis 2011

@govinda to ma mrzi, ze dorazila... ☹ tak ide sa dalej, sup do dalsieho snazenia 😉

mijadave
15. lis 2011

@ebelin to je super, krasne su 😉

mijadave
15. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................58...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............46...........31............................Clost.,
Lenka7791.............29.........11m..............34............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............33............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............32............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............30............33............11...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............29............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................26............30............11...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................25.............27...........11............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............21.............34.............6............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............21.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............20.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............18.............27.............2............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............15.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............12.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................11............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................6.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r.................5.............34............................Listovka, Forgravid
Govinda ..................31.........23m...............1.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................19+3..................19+3................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+5....................8+2................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............5+1....................5+3................14.7.2012..........19+2