• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@mijadave Ahoj, akurát som si prečítala čo napísala "lenkavis" a aj tvoj komentár. Ja si myslím, že si dobre urobila keď si jej to napísala. Súhlasím s tebou.
16. lis 2011 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenka7791 dakujem :wink: nemyslim, ze to, ze ju niekto urazil jej dava pravo urazat dalej :wink:
16. lis 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave no náhodou si to napísala skvele :wink:
16. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@govinda dakujeeeem, sa cervenam :grinning:
16. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave ja tam radšej nepíšem, lebo by som azase len vytočila :angry: :grinning:
16. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@govinda proste je to osoba, ktora nerozmysla pred tym, nez nieco napise a neuvedomuje si, ze druhych uraza a ublizuje im... :angry:
16. lis 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave no veď práve. takže radšej nepíšem, lebo na tieto veci som citlivá ...
16. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@govinda ja tiez... cakam, ci nejako zareaguje, no nic nepise.... :wink: mozno nema slov... dufam, ze jej dojde, co urobila... :wink:
16. lis 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave Janka, tlieskam tomu, čo si napísala paní "lenkavis", napísala si to slušne a asertívne a vystihla si to dokonale :slight_smile: Sama by som to nenapísala lepšie...
16. lis 2011 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Inak musím povedať, že ma "pobavila" aj tá druhá debata o cigánkách...Nehovorím, že sú všetci Rómovia neprisposobiví, ale na druhú stranu je faktom, ako je to s otehotnením a deťmi v tejto komunite...takže to bolo trochu od veci...
16. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lorreine dakujem, proste mi to nedalo... nemam rada, ked sa deju taketo veci, nie som konfliktny typ, no ked treba, viem sa postavit a stat si za svojim stoj co stoj a ked sa niekomu ublizuje nepravom, tak to ma vie vzdy vytocit a vtedy by som sa aj pobila :angry: :grinning:
a s tymi romami - mam dost znamych, co su romovia, no nepovedala by si to na nich... a tiez viem, ze maju problem s otehu ako my.... moja znama otehotnela po vyse rocnom snazeni a nie je jedina... aj tu proste plati, ze ich netreba hadzat do jedneho vreca... robim v jednej obci, kde su hufy romov a az ma jeduje, ked ich vidim a kolko maju deti a nic nerobia.... vsetko dostanu... ale mam znamych, ktori poctivo platia podnajom, pracuju a nikto im nic neda, hoc su romovia... platit si vsetko musia a babo maju konecne na ceste :wink:
16. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
nic dievcata, ja sa lucim, uz nevidim na oci... idem sa kurirovat do postele, idem sa potit... uz som si dala svoju domacu medecinu - teda vobec sa necudujem detom, ze ju nechcu, je to humus... dufam, ze aspon mi zaberie... vyluhovany med s cibulou... ble... ale ked som bola mala, tak mi to pomahalo :wink: tak pa a pridem Vas pozriet zajtra... :wink: uzite si zajtrajsi volny den lepsie ako ja :wink:
16. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave veru,pekne si jej to natrela, tak inteligentne, že na to už proste nič napísať nemôže :grinning: .......jooooj babenky, je mi lúto, že na vás lezie choroba, bodaj by na vás liezlo niečo iné ....teda tehu myslím:slight_smile:))))..tak nech ste čo najskôr fit .......pohodový večer prajem všetkým spolubojovníčkam :wink:
16. lis 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave citala som tvoj komentar pre lenkavis........normalne ma to dojalo. napisala si to perfektne.presne si to vystihla.
16. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@strawbery
@veji dievcata, dakujem, ste zlate... :wink: tiez by som bola rada, keby na mna liezlo nieco ine, teda to tehu :grinning:
16. lis 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@strawbery aj ty si to pekne napísala :grinning: veru, tehu by sa zišlo a nie teplota :angry: :grinning:
@mijadave dobrú noc prajem a zajtra nech sa zobudíš zdravučká. Ja sa idem tiež potiť, ale k rúre, idem drahému upiecť bábovku :grinning: . Kurírovať sa budem potom :grinning:
16. lis 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@elys lenkevis som aj ja odpovedala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. lis 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ebelin nastastie ma neboli zadok. som uvolnila nohu :grinning: akoze ja nemam vobec pocit ze by som mala mat ovu. neviem ci ta bolest nebola nahodou uz prasknutie folikulu. asi dozrel sam ... idem znasilnit muza a uz mozem len cakat :frowning2:
16. lis 2011 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky čárečka sílíííííí
17. lis 2011 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@golymetr gratulujem je o krásny pohľad bodaj by sme mali všetky možnosť takéhoto pohľadu prajem to zo srdca všetkým ktoré túžia po dieťatku.
17. lis 2011 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Přeju dobré ránko
můj grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/379075
jsme na prodloužený víkend u rodičů tak doufám že se máte fajn a přeju příjemný zbytek dne :wink:
17. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@golymetr krásně sílí gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 děkuji :wink: tvuj graf vypadá dobře :dizzy_face:
17. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave moja, prosim daj mi do tabulky 2 DC, PC 29. Dakujem :slight_smile:
17. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@golymetr gratulujem nech len pekne silnie :slight_smile:
17. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ingris dakujeme aj ja ja tebe :slight_smile:
17. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
17. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@golymetr nádherná čiaročka. To už nie je žiaden duch , ale skutočná čiaročka. Gratulujem :slight_smile:
17. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 aj ty máš pekný grafík, pekne ideš hore pomaličky :wink:
17. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky děkuji já VŠEM SNAŽILKÁM PŘEJI CO NEJDŘÍVE DVĚ // posílám všem těhu bacilíky tfuj tfuj
17. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek