Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
17. lis 2011

@golymetr chytám, chytám a ešte do tretice chytám. Samozrejme nechávam tu bacilíky aj ostatným snažilkám 😀

mijadave
17. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............48...........31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............35............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............34............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............32............33............13...........Clost., calibrum
Jania023................30............3r.................28............30............13...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................27.............27...........13............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............23.............34.............8............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............23.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............22.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............20.............27.............4............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............17.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............14.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................13............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................8.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r.................7.............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m................3.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............2.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Veji..........................25............8m...............2.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............1.............59............................Clostil, merional, listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................19+5..................19+5................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........16+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............11+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................9+0....................8+4................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............5+3....................5+5................14.7.2012..........19.12

mijadave
17. lis 2011

ahojte dievcata, tabulka trosku neskor, no lezim v posteli, nie je mi najlepsie... ☹ drzte sa 😉
@golymetr no ciarocka je super silna, vidis, je to krasna dialnica 😀 ked budes chciet presun do dolnej tabulky, daj vediet 😉
@petra273 neslubila si mi nahodou metal, ked budes tehu? tak kedy ho dostanem? 😀

govinda
17. lis 2011

@mijadave takže sa ti nepolepšilo? Ani mne nie, dnes dokonca aj teplota trošku 😠. Takže nejdeme ani na návštevu, dnes som doma 🙂

mijadave
17. lis 2011

@govinda nie, spala som od cca 20.30 do 10.30 a hrdlo boli viac, nemam teplotu, no neviem, ci BT nie je tak vysoko kvoli tomu hrdlu... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 😉 tak sa rychlo vykuriruj 😉

govinda
17. lis 2011

@mijadave no to teraz fakt ťažko povedať. Keď máš totiž nejaký vírus alebo zápal, tak sa to zrejme môže prejaviť na BT 😒 Aj ty sa lieč, nech je ti čím skôr lepšie 😉

mijadave
17. lis 2011

@govinda dakujem, tiez si myslim, ze ten vystup moze byt aj kvoli tomu, no uvidime dalej...tak skore uzdravenie, ja musim ist este pracovat, sviatok - nesviatok... horsie je, ze na to ledva vidim ☹

mijadave
17. lis 2011

dievcata, nedalo mi to a napisala som tej lenkavis este jeden komentar, no myslim si, ze je celkom zbytocne jej este nieco pisat, lebo je to jeden zakomplexovany a vztahovacny clovek a evidentne nerozmysla nad dosahom a dosledkami svojich slov... 😠

manamani1
17. lis 2011

@mijadave akoze mierila na mna, lebo sa mi to dotklo, ze pisala o babách ktore si sleduju ovulku, ale ja som sa k nej aj tak nevyjadrila, je to primitiv, s ktorym si nebudem spinit ruky, asi tolko🙂))

mijadave
17. lis 2011

@manamani1 a to kde ste si pisali?

manamani1
17. lis 2011

@mijadave nikde, ona len komentovala jednu babu, to si nevidela????? kde zacala urazat baby ktore si sleduju ovulku??? Tam to zacalo.poslem ti do IP link...

mijadave
17. lis 2011

@manamani1 daj, lebo ja som reagovala len na ten jej vyrok ohladom toho, ze niekomu je nadelene, asi si to zasluzi...

govinda
17. lis 2011

@manamani1 aj mne hoď link, pretože tiež som videla len ten výrok, na ktorý reagovala mijadve

mijadave
17. lis 2011

@govinda este jeden prispevok som jej hodila.... 😉

govinda
17. lis 2011

@mijadave
@manamani1 no prečítala som si to. Jedna kočka tam pekne napísala, že ak si niečým neprejdeš, tak jednoducho ani nevieš, ako sa tá druhá cíti. Proste to tá lenkavis jednoducho nechápe. Ak by bola v situácii, že 3 roky snaženia a nič, tak by jej to tiež nebolo jedno a tiež by počítala plodné dni. Ale zrejme mala to šťastie, že nemusela a tak to jednoducho nechápe teraz 😒

mijadave
17. lis 2011

@govinda no ved to som jej aj ja napisala... 😉

govinda
17. lis 2011

@mijadave a jej to asi aj tak nedojde, tak je to jedno 😒 😀 . Je to fakt tak, nezažiješ, nepochopíš. A ani si neuvedomuje, aké má šťastie ...

mijadave
17. lis 2011

@govinda to si myslim aj ja, ak mi neodpise, uz to necham tak, lebo to nema vyznam... proste naozaj si neuvedomuje, ake ma stastie 😉

govinda
17. lis 2011

@mijadave áno,je to tak, ako píšeš. Proste niekto to nepochopí asi nikdy. Ja by som bola tiež radšej, keby som si nemusela merať BT, sledovať ovulku a tak, určite to nebolo niečo, čo som mala v pláne. Asi si neuvedomuje, že žiadna z nás to nerobí preto, že by nás to bavilo 😒

mijadave
17. lis 2011

@govinda ano, je to tak, ja by som si to tiez teraz nesledovala... ved pri dcerke som nesledovala plodne dni... a zadarilo sa na prvy sup, ale pred celkom prvym tehu som si merala a tak som sa naucila poznat svoj cyklus, cize pri poslednych dvoch tehu som vobec nemusela merat... ale to je jedno... ved si nenechame pokazit den takouto osobou... ja ho mam dost pokazeny bolavym hrdlom.... 😉

govinda
17. lis 2011

@mijadave no tak sa hlavne lieč 🙂 Ja idem niečo navariť, potom sa budem potiť pri žehličke 😀

mijadave
17. lis 2011

@govinda moja, ja musim este pracovat... ☹ som sice doma, ale pracu spravit musim 😉 aj Ty sa poriadne vypot pri tej zehlicke 😀 joj aj mne treba zehlit... ☹

govinda
17. lis 2011

@mijadave no tak to je dosť nanič 😒 . Ja som chcela zajtra voľno, ale nedostala som dovolenku. Takže liečim sa len dnes a zajtra pekne do práce. No to je údel toto 😀

mijadave
17. lis 2011

@govinda no ja tiez musim do prace, ci sa mi chce alebo nie, mam uzavierku... ☹ to je teda udel... ☹

govinda
17. lis 2011

@mijadave aspoňže potom bude víkend, nie? 😀 Ale ten asi tiež venujem poteniu a liečbe 😀

mijadave
17. lis 2011

@govinda presne, uz sa neviem dockat vikendu 😉 asi ho stravim podobne 😉

govinda
17. lis 2011

@mijadave mám rada štátne sviatky 😀

mijadave
17. lis 2011

@govinda aj ja, hlavne, ked musim cez nich pracovat 😠

govinda
17. lis 2011

@mijadave no tak to ti nie je čo závidieť. Ja cez víkendy a štátne bežne nerobím, domov si prácu neťahám. Len tak raz za 2 mesiace mám službu cez víkend, to neznášam, vtedy vlastne makám 2 týždne vkuse 😠 . Ale inak som rada, že zavirem dvere v práci a doma to už neriešim a prácu domov neťahám 🙂

manamani1
17. lis 2011

stále to nie je ono...aj keď hlienu je až toĺko, že aj predávať by som ho vedela🙂))))