Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
22. lis 2011

@mijadave no tak si dopadla ako ja☹((...skore uzdravenie Ti prajem, a vyležať ako len mozes!

lorreine
22. lis 2011

Čauko holky ako sa máte? Musím povedať, že tá dolná tabuľka vyzerá veľmi povzbudzujúco...dlho tam bola len terioza a teraz vás tam je habadej 🙂 Mimochodom @terioza1 gratulujem k princezničke 🙂. A to si myslela, že to bude klučík, nie?
Ja som dnes bola na folikulometrii...mám folíky pekné napriek tomu, že som brala iba pol tabletky. Budúci mesiac (ak neotehotniem) neberiem vobec...podľa doktora budú rásť aj tak, vraj moje vaječníky potrebovali len "naťuknúť".

golymetr
22. lis 2011

@manamani1 já nebrala clostil jen pila alchemilku a brala kys. listovou

janielik87
22. lis 2011

@lorreine tak to je super 🙂 gratulujem k pozitivnym spravam o folikoch od doktora, snad nabuduce sa uz aj tie moje umudria...

lorreine
22. lis 2011

@janielik87 Janka, ďakujem! Prajem, aby aj Tebe rástli ako z vody...držím palečky.

janielik87
22. lis 2011

@lorreine no hlavne nech uz pride mrcha 🙂 teda mne. Tebe nech uz nedojde na 9mesiacov. ;)

kacicqa
22. lis 2011

@lorreine Super spravy, pokracuj v nich aj dalej.
@janielik87 No co moja... aj tento mesiac ta mrcha zlosti? ;o(

manamani1
22. lis 2011

@golymetr ako dlho ste sa snazili?

golymetr
22. lis 2011

@manamani1 jen dva měsíce od září

janielik87
22. lis 2011

@kacicqa no ja som dnes este len 27DC ... co teda najskor o tri dni cakam, ze dojde. Ale bola by som najradsej, keby dosla uz dnes. Lebo ma bolia krize a prsia...a vzdy, ked dojde prestanu.

mijadave
22. lis 2011

tak dievcata, som tu... sprava od dr znie, ze ideme este skusit clostik, ak sa nezadarilo tento cyklus... no este to vraj skusi skonzultovat s kolegami a "internetom", ci nenajde nieco ine, podobne ako clostik... velmi sa mu pacilo, ze si poznam cyklus, ze som mu povedala, ze som 9DPO a ze LF mam 14dni, povedal, ze vidno, ze spolupracujem, ze sa o veci zaujimam a mam vela nastudovane... to je snad prvy raz, co mi take nieco povedal dr, vzdy to bolo, ze co fusujem do remesla, ked tomu nerozumiem... 😀 tak mam prist v pondelok a ak nenajde ine, tak mi da clostik+pregnyl+duphaston, ale toto budu uz posledne 3 cykly a potom koniec, on mi uz vraj nevie pomoct, jedine, ze by som sla do CARu a to zas mm nechce... uz teraz nebol mn nadseny, ze idem znova na hormony.... ale som povedala, ze je to moje telo a chcem to este skusit, tak povedal ok, ale fakt posledne cykly s liekmi... 😉 takze v podstate pozitivna sprava.... tak teraz len zistit, ci som tehu alebo nie... 😀

kacicqa
22. lis 2011

@janielik87 Taq este nejako vydrz do knca tyzdna...mna uz brucho aj prsia prestali boliet...taq uz len cakam a neviem co..

kacicqa
22. lis 2011

@mijadave super doktorka, super pristup, bodj by ich bolo viac takych... Drzim tapky.

mijadave
22. lis 2011

@kacicqa hej, je to doktor 😀 a som s nim velmi spokojna 😉

kacicqa
22. lis 2011

Babky, maly prieskum, ked testujete tak najcastejsie cim? Ja som mala teraz Mamatest 10tku..ale uz ich zas neviem zohnat. Poradte daco ine...

fori
22. lis 2011

@golymetr a kdy jsi testovala?? já jsem 12 dni po IUI. a nic jsem na testu dnes ráno neměla. ☹ jinak gratuluji

janielik87
22. lis 2011

@kacicqa no a nie si tehu? ja na 99,9% nie, cize fakt len cakat. Snad skoro pride.
@mijadave jeeej, no super. 🙂 Tesim sa, ze to riesi dalej a je este sanca a nielen cez CAR.

kacicqa
22. lis 2011

@janielik87 nic neviem mojiq... Lebo podla lekara som ovu ani nemala, kedze ten najvacsi folik presiel do cysty. Mozno praskol niektory z tych dvoch , co mali uz 12DC 20mm. Ale to mi nevie povedat. Predvcerom jemny duch na teste, vcera trosku silnejsi, dnes som nerobila. Teplota 37,11. Len mi nejde do hlavy, ze zhruba 18DPO by bol na teste iba duch. Bojim sa, ze sa takto prejavuje ta cysta. Tak sa ani nechcem nadejat.

janielik87
22. lis 2011

@kacicqa no ale o vyzera skor na tehu... 🙂 🙂 🙂 drziiim palceky 🙂

kacicqa
22. lis 2011

@janielik87 dakujem moja, ja vam dam vediet, ci uz bude dobre ci zle... Akurat volal mangel, ze kupil testy, ze on je zvedavy a nemam vymyslat somariny... cize moja snaha vydrzat do piatku asi padne. A to som si myslela, ze ja nemam ziadnu pevnu volu...;o)

janielik87
22. lis 2011

@kacicqa jeeej, tak vecer nam to ale aj odfot nejako!!! 🙂

golymetr
22. lis 2011

@fori já jsem dělala první test 10DPO byl tam duch pak sílil

strawbery
22. lis 2011

@golymetr ja som ešte negratulovala, tak gratulujem a všetko dobré prajem 😉
@mijadave tak toto je ozaj,že zlé.......pretože zápal plúc treba vyležať a ty musíš pracovať ☹ ........prajem vela sííííl
@ebelin držím všetkých 20 prstov 😀

golymetr
22. lis 2011

@strawbery děkuji 😉

manamani1
22. lis 2011

Baby stále mam pozitivny ovu test!

lorreine
22. lis 2011

@janielik87 Tak teda prajem rýchlu mrchu a potom snaženíčko...Inak fakt nerozumiem, prečo kvoli tej mrche musíme trpieť v podobe PMS a bolestí a tak...je to fakt hnus...
@kacicqa Budem sa snažiť pokračovať iba v dobrých správach...Ja ale dúfam, že Ty nám v najbližších dňoch oznámiš tú najlepšiu správu...teplotka by tomu nasvedčovala, tak držím palečky.
@mijadave Uvidíš, ako to pojde...ale ak aj do CAR nepojdete, tak možno potom, čo to už vzdáte, tak to pojde...Ja ešte pojdem na budúci mesiac na folikulometriu, čo všetko pracuje aj bez hormónov...Ak áno, tak na to nejaký čas budeme kašlať...jediné, čo preto budeme robiť, bude sex 😀

lorreine
22. lis 2011

@manamani1 Tak čo, snaženie, nie? Možno je to opozdená ovulácia...19 DC je ešte v norme celkom...

manamani1
22. lis 2011

@lorreine ak ale uz bolesti nie su, aj ked vcera hlien este bol! Som na antibiotikach tak sa bojim, ci by to neovplyvnilo!

mijadave
22. lis 2011

@janielik87 dakujem, aj ja sa tesim, ze to este pojde, snad 😉
@strawbery no tak nakoniec som doma.... riaditel ma vyhodil z prace sa domov liecit 😀 takze, uz som doma, este zajtra zbehnem k dr po marodku... 😉
@lorreine jasne, uvidime, moj mm nie je sice nadseny, no este slubil spolupracu na tie 3 cykly, aj ked nejak dobrovolne to nebolo 😒 no pritom babo chce... tak uvidime... 😉 tak Ti drzim pasticky, nech aj u Teba to ide, tak ako ma 😉 a nech uz konecne vidis tie // 😉

lorreine
22. lis 2011

@manamani1 Hm, no tak to fakt neviem, možno to može mať vplyv...asi sa radšej poraď s doktorom...