Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
22. lis 2011

@manamani1 nemusis sa bat, ja som po ovulke uz 9 dni a tiez som vravela, ze je moznost, ze som tehu a ci mi ATB neulizia babatku a obvodacka povedala, ze nie, ze sa nemusim bat.... 😉 to iste mi povedal aj gyndos... takze nemusis mat strach, babatko nie je este na Teba napojene a kym bude, vplyv ATB vyprcha... aspon tak mi to vysvetlovali dnes... 😉

manamani1
22. lis 2011

@mijadave ano citala som to aj ma to potesilo niekde, ale v organizme mám zápal, a neviem ci ten robi vseobecne dobre☹..kedy budes testovat?

mijadave
22. lis 2011

@manamani1 no ja mam v podstate zapalene hrdlo uz tyzden, cize tiez okolo ovulky... ale dr vravel, ze to mam proste pustit z hlavy... 😉 testovat budem naskor v sobotu... no najprv si musim kupit testik, lebo uz doma nemam... a mozno uz testovat nebudem... uvidime.... 😉

ingris
22. lis 2011

@govinda tak to je super netreba sa vzávať nádej zomiera posledná 😉

ingris
22. lis 2011

Ahojte no musela som sa dokopať aby som vôbec otvorila net tak včera to bol zážitok okolo 17:00 som začala pociťovať bolesti v oblasti podbrušku no a o 18:30 som mala také bolesti ako nikdy predtým kľačala som na posteli na štyroch nikdy som nepociťovala to čo včera plakala som od bolesti 😖 strašný tlak na podbruško a konečník + 2 krát som vracala niečo neskutočné svokrovci ma zobrali na pohotovosť že takto trpieť predsa nemôžem tam mi merali teplotu a urobili vyšetrenie zobrali mi krv a že keď budú zlé tak ma pošle do nemocnice do TN čo sa aj stalo mala som okrem iného zlé leukocyty tak som skončila na gynekológii tam mi urobili vyšetrenie a zobrali zase krv okrem iného aj na tehotnosť potom zase na chirurgiu a záver že to asi bola takáto bolestivá menštruácia tak asi toľko 😨

mijadave
22. lis 2011

@ingris fuha, tak to ti nezavidim ☹ ale uz je to ok?

ingris
22. lis 2011

@mijadave ani moc nie ležím od včera v posteli keď sa postavím tak sa idem zblázniť uvidíme ale ak je to s menštruácie tak by to malo začať ustupovať veď dnes je 2 deň tak koľko ma to bude ešte trápiť? 😒

mijadave
22. lis 2011

@ingris to ma mrzi... tak dufam, ze Ti to cim skor ustupi 😉

veronicka33
22. lis 2011

@antana123 ahoj je mi to lúto,tak snád nabudúce 😒

veronicka33
22. lis 2011

@golymetr krásne kolajničky gratulujem už nieje o čom pochybovat 😀
@terioza1 jéééj tak gratulujem ku bambulke vela zdravíčka a držte sa a ako sa bude volat? 🙂

govinda
22. lis 2011

@ingris fuha moja, tak to si si vytrpela svoje 😒 . Ale viem o čom hovoríš, mne sa to tiež asi dvakrát stalo. Tiež som skončila na pohotovosti vtedy a tiež mi povedali, že to môže byť aj taká bolestivá menštruácia 😒

ingris
22. lis 2011

@govinda No to je sila ale mňa mamina nastrašila že keď mám tlak na konečník okrem iného že to môže byť aj potrat no to som už aj letela k doktorovi šak ale takáto bolesť dúfam že bola prvý krát ale aj posledný 😢

kacicqa
22. lis 2011

@janielik87 No mojiq, testla som, skoro uplne biely, takze cakam s tebou mrchu... Joj, taq som si vravela, ze nebudem sklamana a predsa mi je to neskutocne luto...

janielik87
22. lis 2011

@kacicqa uplne ta chapem :/ :/ verila som, ze nam tu prinavratis tehulkovanie do temy... :/ Tak cakajme a nech rychlo je dalsi cyklus!!! A mozeme sa snazit a spolocn povzbudzovat.

mijadave
22. lis 2011

@kacicqa moja, to ma mrzi, tiez som si myslela, ze pojdes do dolnej tabulky... ☹

kacicqa
22. lis 2011

@mijadave A just pojdem, tento mesiac to nebude... ale nabuduci urcite;o) Joj som to ja optimisticka truba;o)

mijadave
22. lis 2011

@kacicqa nie si truba a je super, ze si optimistka 😉 pesimizmus nepomaha... aj ked ja som dnes nejak tak medzi, hoci som vytesena z toho, co sme sa bavili s gyndosom, no na druhej strane sa bojim.... ale to je asi aj z toho, ze mi je celkovo momentalne mizerne... 😖

aduskatt
22. lis 2011

bry vecer krasavice, tak co mame noveho?🙂

kacicqa
22. lis 2011

@mijadave rozumiem, stale ked idem od gyndosa tak moja optimisticka hemisfera protireci ten pesimisticke a ide mi z toho hlava prasknut..nepomoze nic, len sa z toho poriadne vyspat..;o)

mijadave
22. lis 2011

@aduskatt docitavaj 😀 mam skvelu diagnozu.... som na PN so silnou laryngitidou spojenou so zapalom priedusiek a s podozrenim na zacinajuci zapal pluc.... ked uz, tak poriadne, nie? takze ATB som sa nevyhla... 😒
@kacicqa ved ja viem, len este nemozem ist spat, musim dat dceru 2 hodiny po zaspani cikat... mame trosku problem s nocnym pomocovanim... ale ked ju dam cikat, vydrzi do rana byt sucha... 😉

kacicqa
22. lis 2011

@mijadave Joj, jak ti take zlate starosti zavidim;o) Ja taq akurat musim este nakrmit kastericku a mangela;o))

mijadave
22. lis 2011

@kacicqa to hej, som rada, ze ich mam... len neviem, ci nocne pomocovanie vo veku 7 rokov je zlatou starostou 😉

aduskatt
22. lis 2011

@mijadave jaaaaaj, to mA MRZI moja........toto som mala pred dvoma rokmi a marodovala som s tym 4 mesiace, drzim ti palciska, nech to rychlo prejde. Inak, ja som tiez doma do piatku, ale s malym

mijadave
22. lis 2011

@aduskatt dakujem 😉 joj, nestras, hoci sa citim mizerne... pali ma hrudnik a na bruchu uz mam svalovicu... 😒 ale v utorok uz musim do prace.... a co je malemu? moji obaja smoklia, trolinku pokasliavaju, no uz sa im to lepsi... asi to doniesli domov, oni tym lahunko presli a ja som to schytala v plnej parade a se vsim vsudy.... 😠 ale aspon, ze moj gyndos bol dnes fajn.... 😉

aduskatt
22. lis 2011

@mijadave maly ma anginu ako hrom, od stvrtka do nedele bol taky, ze nevladal ani chodit....som ho nosila aj na zachod.......

mijadave
22. lis 2011

@aduskatt joj, to ma mrzi ☹ tak prajem skore uzdravenie 😉 viem, ake je to hrozne, ked boli hrdlo... ja som v noci nespala, budila som sa vzdy, ked som chcela prehltnut... bolelo to hnusne..... 😢

aduskatt
22. lis 2011

@mijadave to verim, skore uzdravenie zelam, moja

mijadave
22. lis 2011

@aduskatt dakujem... 😉 a Ty ako?

aduskatt
22. lis 2011

@mijadave celkom fajn-))napodiv, som sa zmierila so situaciou, som zvedava, ako bude, ked dojde dalsia mrcha.......dnes hovorim poloviciakovi, reku, nech si zoberie zo skrine bavlnenu plienku, ze uz ich nebudeme potrebovat a on ze, sak pockaj za tri roky, xixi....tak on asi v sebe este zivi nadej, ze za tri roky a to som myslela, ze ja som ta, co viac tlacila na to dieta🙂

mijadave
22. lis 2011

@aduskatt no teda 😀 ja som sa tiez uz viacmenej zmierila, ze uz len 3 cykly... 😒