Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
23. lis 2011

@janielik87 veronicke som nepisala, ale ona sem chodieva, tak snad da vediet 😉 a ja? som len 10DPO, no dnes trolinku sla BT dole, no krize ma uz bolia a prsniky ani nehovorim, ale to aj pred ms... cize je to uz blizko... ale tento cyklus som skor pesimista, lebo mi nesedeli priznaky, ovu bolesti a testiky s BT 😒 testit urcite nebudem skor ako v sobotu, aj ked termin ms mam az v nedelu... 😉 ale ja Vam tu dam urcite vediet 😀 ved som tu s Vami kazdy den 😀

janielik87
23. lis 2011

@mijadave no daj vediet veru 🙂 som zvedava. Ja uz chcem premistnit na spodok hornej tabulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.... Stale nie a nie prist :/ Ale este som len 28DC, tak co cakam, ze? Ale to PMS by nemuselo chodit tak skoro. Uz od nedele ma bolia prsia az hroza. A kazdy vecer aj krize. :/ Dnes uz som citila aj podbrusko, tak snaaad uz zajtra dojde mrcha.

mijadave
23. lis 2011

@janielik87 nie si sama zvedava 😀 to PMS o tom mi nieco hovor, tiez ho mam plne zuby... no nastastie tento cyklus dorazilo len predvcerom, lebo posledne cykly to chodilo uz na 5DPO 😠

veronicka33
23. lis 2011

Ahojte dievčatá tak robila som si test a nič iba / ☹ ale asi pred hod nie ráno,myslíte že to vadí,ale podla mna by to už ukazalo však? ☹

mijadave
23. lis 2011

@veronicka33 to ma mrzi... ale uz som to tu niekolkokrat pisala, este sa moze ukazat neskor tak ako mojej susede... nemerias BT? kolko dni si po ovulke?

veronicka33
23. lis 2011

@mijadave nemeriam neviem ani kolko dni ale ovu určite bola lebo s tým problém nemám,myslíš že je to ešte skoro?no ešte testnem v piatok ked ovšem nedorazí potvora ☹

golymetr
23. lis 2011

@mijadave ahojky jsem objednaná až 21.12 jinak se mam zatim dobře nic mě netrápí žádný nevolnosti jen tedy velikost prsou se nějak zvětšila a taky večer už je vidět bříško 😀

veronicka33
23. lis 2011

@golymetr tak to je super že ti nebýva zle len tak dalej nech to vydrží nie? 🙂

golymetr
23. lis 2011

@veronicka33 to by mohlo při druhém synovi mi taky nebylo zle zato při prvním jsem zvracela do 4 měsíce

veronicka33
23. lis 2011

@golymetr hm no tak to už býva,ani mne nebolo pri dcérke zle to som ani nevedela že som tehu až mi nechutila káva a bolo mi na vracanie ale zle nikdy 🙂

mijadave
23. lis 2011

@veronicka33 a termin ms si mala dnes?
@golymetr aha, ja som myslela, ze si bola v pondelok 😉 to je super, ze Ti nie je zle... ja som bola 5x tehu, no ani pri jednom mi nebolo zle... a to som sa toho bala, lebo moja mamina vsetky 3 tehotenstva stravila skoro celych 9 mesiacov na wc, co jej bolo zle... ☹

antana123
23. lis 2011

@veronicka33 to mě mrzí ale možná je brzo

veronicka33
23. lis 2011

@mijadave ano dnes :(ale to by už ukazalo nie?kríže ma bolia nič viac 😒

mijadave
23. lis 2011

@veronicka33 vacsinou ukaze, no ako som Ti uz pisala, stava sa, ze sa ukaze az neskor... preto som Ti pisala, ci si merias alebo sledujes ovulku, lebo zvycajne 14 dni po ovulke ( u niekoho 15-16) je termin ms... ak sa Ti napr. posunula ovulka, nemusis mat este dnes termin ms a tym padom Ti nemuselo nic ukazat... 😉 rada povzbudzujem a vlievam nadej... no sama sebe to niekedy neviem... 😒 ak nedorazi ani o dva dni, tak skus potom testnut znova 😉

veronicka33
23. lis 2011

@mijadave si strašne zlatá no uvidím ale už by mohla príst aj tá druha čiarka to by bol náš najkrajší vianočný darček ale manžel mi hovoril že sa mi zväčšujú prsia a keby si videla moje brucho tak povieš že som tretí mesiac

veronicka33
23. lis 2011

a ešte by som sa chcela opýtat akým zvyčajne testujete aká citliost ja sa v tom nevyznám vobec 😒 testla som 25kou

antana123
23. lis 2011

@veronicka33 jé to si měla 10 když je to tak brzo kup si mamatest 10 citlivost a zkus testnout znovu 25 ti ani nemohla nic ukázat 😉

veronicka33
23. lis 2011

@antana123 ahá no vidíš dakujem 🙂ja som trúba však ale čo ked som bola s prvou dcerkou tak som si ani nekupila ale hned išla ku dr tak kto sa v tom má vyznat? :( a prečo to neukáže?hihi xixi 😀

mijadave
23. lis 2011

@veronicka33 dakujem 😉 to mi hovor, to by fakt bol najkrajsi predcasny Vianocny darcek... ja som po clostile tak pribrala, ze nevyzeram na 3. ale aspon na 7. mesiac 😀 tiez by som brala, keby to uz vyslo, lebo sa bojim toho, ze ked to teraz znova budem brat, ze zas priberiem... prsia - to som uz zvykla... pred branim clostilu sa mi takto nenalievali a neboleli tak ako teraz vzdy pred ms... ale mm si nestazuje, len ja ano, lebo rad ich vtedy chyta, len keby to tak nebolelo..... 😀

mijadave
23. lis 2011

@veronicka33 25? fuha, tak to este vobec nemusela ukazat, na 25 je skoro.... treba testnut desinou, ta je citlivejsia 😉

terioza1
23. lis 2011

@veronicka33 holka, ctu tu, ze testujes.. 25???? To aj me se ukazala sotva viditelna carecka, kdyz 10mamatest byl silnej jak blazen... 25 je blba na testovani takhle brzy... Drzime palecky, aby to vyslo.. 🙂)

terioza1
23. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............54............31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............41............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............29.............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............28.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............26.............27............10...........Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............21.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............20.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............20............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................19............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m...............14............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................13............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m................9.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............8.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m...............8.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m................8.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m.................7.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r..................3.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m.................2.............27...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r..................2.............32...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................20+4..................20+4................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........17+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............11+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................9+6....................9+3................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............6+2....................6+4................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................4+4...........................................28.7.2012....................

veronicka33
23. lis 2011

@terioza1 ano no ja som v tomto trošku mimo nevedela som ale aj tak do rána dostanem cítim to už ma začína aj brucho boliet :(ale aj tak dakujem

kacicqa
23. lis 2011

@manamani1 Hej moja, stale gs mamatest 10

janielik87
23. lis 2011

@mijadave no boli sme nakupit a som myslela, ze tie prsia mi prasknu...strasne boleli. :/ Som si povedala, ze som doteraz nevedela, co je to, ked bolia... Hrozne, co tie hormony narobia s PMS. :( Uz nech dojde ta mrcha a je pokoj. O to horsie, ze teraz viem, ze tehu priznaky to nie su a je to len nutne zlo. Tak aspon nech netrva dlho.

antana123
24. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂

zana21
24. lis 2011

Tak včera dojeden poslední clostík a v pátek UTZ, jsem zvědavá, co tam dr uvidí 🙂 Konečně mám pocit, že se zase snažíme 🙂 po pauze, kdy jsme čekali až nás vezmou do nového CAR....

nevergona
24. lis 2011

@ebelin no tak držím palce, ja asi tiež nevydržím, uvidíme 😀

mijadave
24. lis 2011

dobre ranko dievcata... tak hlasim rapidny pokles BT, co znamena len jedno ☹ ze dnes alebo zajtra dorazi ms... no co uz... ideme dalej... 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/361810

antana123
24. lis 2011

@mijadave to je mi moc líto ☹