Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
24. lis 2011

@antana123 moj mm je tiez odo mna vyssi, on ma 183 a ja mam 158 😀 moj mm pribral tiez od svadby 22 kg, lenze to uz preslo 13 rokov 😀
@janielik87 ja som vydrzala drzat 4 tyzdne, zislo 5 kg, no vratilo sa to.... 😠
@manamani1 clostil nie, skor tie ATB...

janielik87
24. lis 2011

@mijadave no ja uz sa tyzden a pol odhodlavam na 90dnovu. :/ Ale neviem si to cez sviatky celkom predstavit.

janielik87
24. lis 2011

@manamani1 urcite antibiotika ti to mohli dohadzat, ale zas mozno ti clostil este celkom nezabral...

manamani1
24. lis 2011

@janielik87 aj ja si myslim, pretoze vacsina báb co otehotnela s clostilom, bolo prave na druhy mesiac. Ako sa mi máš? Na kávu nedojdeš? 😅

kacicqa
24. lis 2011

@manamani1 Mne v lete po 6 tyzdnoch atb nenarastol ziaden folik, clostil som nebrala..ale urcite to bolo sposobene atb.

janielik87
24. lis 2011

@manamani1 🙂 🙂 🙂 no ja tu vacsinu bab nerozsirim :/ Mam sa celkom fajn, snazim sa tesit z huposti...Pripravujem mikulasske balicky pre nasich, idem robit nausky na taku dobrocinnu burzu a vcera som si "oklincekovala" domacnost, aby vonala 🙂 A stale cakam, ze kedy uz ta mrcha dorazi. Asi este aj ja dam 100 brusakov. 🙂

antana123
24. lis 2011

@mijadave no já mám 178cm a váha děs jsem proti němu trpaslík 😀 😀
hodím vám foto to mám ze svatby nejradši 😉

antana123
24. lis 2011
manamani1
24. lis 2011

@kacicqa no super ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

manamani1
24. lis 2011

@janielik87 brusaky pomahaju? Aj ja som dnes 21DC tak uz aj ja cakam, nech cim skor doraziiiiiii....ja tiez upratujem, postelne pradlo prezliekam, varim, a poobede budem piect. Bolia ma velmi prsia, ktore nezvykli, asi ten clostil!

janielik87
24. lis 2011

@antana123 krasni ste 🙂
@manamani1 no prsia mna uz druhy cyklus bolia, cize fakt clostil :( ale ja uz som dnes 29DC, cize uz to mam blizko, a brusaky neviem ci zaberaju, ale neuskodia mi :D :D

antana123
24. lis 2011

@janielik87 díky to už snad ani není pravda 😉

kacicqa
24. lis 2011

@manamani1 To nic, to je normalne, telo je proste z toho zmordovavane, ak mozesh taq nasad nejake probiotika, nech tomu trosku pomozesh.. A dalsi cyklus to bude oki.. Btw. brusaky+horuca vana mi vzdy pomohli, tentokrat nie, takze uz aj zarucene recepty stracaju ucinnost;o)

manamani1
24. lis 2011

@kacicqa ako brusaky k comu??? ku krámom?

manamani1
24. lis 2011

@janielik87 juuuj, tak ty mas uz krasny DC, uz aby som tam bola aj ja...a nie si z neho podrazdena?

kacicqa
24. lis 2011

@manamani1 jo..k ms

janielik87
24. lis 2011

@manamani1 ja som podrazdena, lebo teraz tehu iste nie som a v inom pripade uz by som iste testovala a nadejala sa, ale eraz uz len chcem nech to cim skor pride. Uz by som cokolvek urobila z babskych receptov. 🙂 🙂 a tie prsia a krize ma stvu, ale krize uz bolia menej, len tie prsia naliate, tazke a bolave...nuz clostil. Nutne zlo.
@kacicqa no ved tebou som sa inspirovala, ze brusaky...ja skusim ermofor a brusaky :D :D
@antana123 to sa aj mne zda pri pohlade na nase

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 ja sa na nu tiez odhodlavam, no uz asi rok 😀 cez sviatky si to tiez neviem predatvit, no ani tie jedla, ja totiz nedokazem zjest dusenu alebo varenu zeleninu 😝 len surovu 😉 preto vaham... no moja mamina to vydrzala aj s ocinom a pekne zhodili, kamoska to drzi teraz 70 dni a uz ma 18kg dole 😨
@antana123 krasni ste 😉 ja prihadzujem nase, podotykam, su stare 13 rokov, vtedy boli ine ucesy, saty, fotky a mala som tu 49kg 😀 a neskutocne akne, tazku formu, ktoreho som sa zbavila len pred 2 rokmi a vdaka tej liecbe mam teraz taketo problemy... keby som to vedela, asi by som kaslala na liecbu... ☹

antana123
24. lis 2011

@mijadave k vůli léčbě akné máš problém otěhotnět???

antana123
24. lis 2011

@mijadave jsi tam štíhlounká 😉

mijadave
24. lis 2011

@antana123 ta liecba akne, za tych 22 rokov, co som sa natrapila, napchala do seba a na seba gebuzin... no najhorsia gebuzina bola ta posledna... brat mal ten isty problem a dostal hormonalne lieky, po mesiaci mal prve vysledky, za pol roka mal po akne... a to mal tiez tazku formu, no nie ako ja... ja som mala hrozne vacky, cierna, na tvari, krku, chrbte, dekolte, obcas vo vlasoch a inych miestach, najhorsie bolo, ak sa to spravilo aj "dole" tak som sa na to isla opytat, povedali, ze kde som bola doteraz... ze to je liecba pre mna... brala som to rok... popri tom som musela brat antikoncepciu, lebo tieto lieky by poskodili plod... musela som podpisat papier, ze ak by som nahodou otehotnela, tak si to necham vziat... bolo to tazke rozhodnutie, no vedeli sme s mm, ze do toho ideme, lebo som sa velmi trapila... na tych fotkach mam hrobu vrztvu makeupu, mm mal potom nie bielu koselu, ale hnedu, ked sme tancovali sladak... 😀 povedali, ze otehotniet mozem k tyzdnov po vysadeni, ze uz tonie je v krvi... lenze kombinacia tychto liekov s antikoncepciou sposobila, ze som zacala mat problem s cyklom, rozpatie bolo 31-63 dni a boli anovulacne... davali tomu cas, ze sa to samo upravi, lebo antikoncepciu na upravu som nechcela... a tak v dec. min. roka dr nasadil clostil, lebo moj cyklus sa nechcel umudrit... tak zaver mojho dr je, ze je to na 99% z toho ☹
stihlunka som tam bola, mala som vtedy modelkovske miery 90-60-90, ale na vysku 158cm bol potom problem pri tychto mierach vtedy na mna zohnat svadobne saty... na moju vysku som nezapla a tie co som zapla, mi boli dlhe 😀 a vtedy sa saty este neupravovali 😉 tieto boli jedine, ktore som mala akotak, hoci som si aj na vysokych 10cm opatkoch po nich slapala a zohnali sme ich az v inom okrese 😀

janielik87
24. lis 2011

@mijadave jeeej aki ste aj vy kraasni 🙂 🙂 Inak to si ma teraz inspirovala...ale najskor asi po sviatkoch zacnem, ak by sa stale mimco nezadarilo.

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 dakujeeeem 😉 ja som si tiez povedala, ze po sviatkoch, cez sviatky popritom peceni by to bolo tazke 😀

janielik87
24. lis 2011

@mijadave presne tak, tazke... :D :D tiez sa chystam napiect buduci tyzden medovnicky a zdobit ich, aby mi presiel cas. A aby som stale nekonikovala. Ale ked vonku je tak hnusne, ze sa mi nic nechce.

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 ved ja tiez som len na pc a miesto toho, aby som pracovala alebo sa liecila 😀

janielik87
24. lis 2011

@mijadave liecila sa hlavne 🙂 ale aj virtualna spolocnost moze aj liecit 🙂 ale aj deprimovat. Bohuzial.

antana123
24. lis 2011

@mijadave teda tak to musel být sajrajt co do tebe cpal 😒 ale když se člověk trápí tak udělá cokoliv chápu to chtěla si se cítit líp ale z odstupem času člověk zjistí že to až tak důležité nebylo???nebo bylo???

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 ale mna tu nedeprimujete, skor naopak 😉
@antana123 bol to sajrajt, no ubezpecovali ma, ze potom mozem kludne este otehotniet... a ja som uz bola za tie roky tak zakomplexovana a aj mojho mm to trapilo... vtedy to bolo velmi dolezite, ale keby som vedela vtedy, co to sposobi, nesla by som do toho...

antana123
24. lis 2011

@mijadave já si myslím že naděje je pořád u vás muž je v pořádku a ty si byla na vyšetření???byla si na laparu???u nás je problém na obou stranách tak to je těžko s tím bojovat

janielik87
24. lis 2011

@mijadave no tak potom je vsetko v poriadku 🙂 🙂
tie lieky na akne museli byt hnus , ale vezmime si to takto...aj my, co chceme babo by sme do seba cokolvek nacpali...cize je pochopitelne, ze vtedy si tiez chcela riesit problem cislo 1.