Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
28. lis 2011

@kacicqa no mě to zatím sedělo jak BT tak ovu a i dle čípku tak snad to bylo ono ono UTZ je nejlepší ale nemám možnost ☹

kacicqa
28. lis 2011

@antana123 Fajn, ze ti to sedi, lebo ak by si mala daleko behat na sono... U mna problem, ze aj pri neprasknutych folikoch sa vylucuju hormony ako pri ovu a tym aj teplota je hore... Som odkazana len na usg.

antana123
28. lis 2011

@kacicqa no já to jen odhaduju ale myslím si že funguju i MS ted cyklus 27dní tak snad to šlape ověřím si to na konci ledna půjdu k dr. na KO a zrovna i na folikulometrií

kacicqa
28. lis 2011

@antana123 Drzim tapky, nech nieje ani treba januarovu kontrolu;o)

antana123
28. lis 2011

@kacicqa díky no to pochybuju nejen že mám problémy já ale i muž má špatný spermio tak u nás to bude na dlouho už ted to je 11 cyklus a nic tak si nedělám naděje tobě držím pěsti a ty jsi na clostilu???a pregnyl si nikdy neměla????nebo máš ještě něco??

jania023
28. lis 2011

@kacicqa ano presne tak ja som mala kedysi klasicku injekciu ale niekde som citala ze vraj je uz aj pero tak neviem ci sa mi to nezdalo

kacicqa
28. lis 2011

@antana123 U nas bol problem na zaciatku u mangela,,,velmi zly spg... rok sme to davali dokopy a ked bol zaver konecne normospermia taq sa mne rozladili hormony a teraz zistii aj inzulinovu rezistenciu. Kym mal mangel zly spg tam mne vsetko slapalo ako hodinky..Ako na truc. Tak som dostala clostil, dufik. Zatial to bol iba prvy cyklus, zdominantny folik nepraskol, stala sa z neho cysta, nastastie sa vstrebala, ostatne foliky neviem, no ms mi meska uz 12 den... Po ms mam ist na vystrenie inzulinu a nie a nie sa toho dockat, zrejme preto foliky nepraskaju. Tak dufam,z e teraz mi da aspon pregnyl lebo lieky ktore mi slubil dat po vysetreni (metformin) vraj zaberaju az po 3 mesiacoch.

kacicqa
28. lis 2011

@jania023 vdaka za info, povyzvedam zajtra;o)

antana123
28. lis 2011

@kacicqa aha to je vždycky jako naschvál no muž zobe vitamíny jak divý má toho hodně no ale zatím bez úspěchu já jsem na clostilu ted 2 cyklus tak uvidíme u malého jsme měla jen pregnyl a proveru a klaplo to na 2 pokus ted mám ještě clostil ale asi o bude dlouhý boj i jsme se bavili či nezkusit jít tady do Sanusu at nám poradí jestli bychom mohli na IUI uvidíme ještě tomu dáma příští rok tak do léta a pak bychom už šli do centra
držím palce at se to u tebe hne k dobrému 😉

kacicqa
28. lis 2011

@antana123 Uz som skor pesimisticky naladena, mali sme ist tento cyklus na postkoitalny test, ale ked sa to vsetko tak pokaslalo, tak to musime nechat po novom roku. Tiez Vam drzim palce, ved 2x by to malo byt jednoduchsie;o)

antana123
28. lis 2011

@kacicqa díky no a ty půjdeš na vyvolávačku???nebo co s tebou budou dělat???

kacicqa
28. lis 2011

@antana123 Netusim moja, olavacku mi isto nepichne len tak na pozoadanie, uz ho poznam je pedant, cize urcite ma minimalne vezme na usg a krv na hp. Asi az potom sa bude rozhodovat.

antana123
28. lis 2011

@kacicqa aha to můj dr. mi vždycky píchl když bylo zpoždění ono každý dr. je jinný a nemůžeš být těhu třeba????

antana123
28. lis 2011

holky minule byla ovu 15DC to byl první cyklus s clostilem mám ho 1-5DC a dneska jsme 7DC a začíná mě pobolívat pobřišek je možný že to tento měsíc bude ovu dřív????chtěla bych zkusit ovu ste 9DC je možné že se to tak posunulo třena o pár dní dřív???

kacicqa
28. lis 2011

@antana123 neviem ci byt rada, ze je taky perfekcionista alebo nie..zatial som to skor ocenila...aspon sa snazi najst pricinu problemu a nielen liecit...Mozno bolo tehu, po meskani ms (v nedelu) som robila testy, dva dni boli slabucku pozitivne, potom to len slablo... vo stvrtok uz bol biely..

strawbery
28. lis 2011

držím palčeky kočkám čo to ,,vzdali,, nech im to ,,vzdatie,, pomôže a dúfam, že sa ozvú 😉
@mijadave držím palce s bojovaním s chorobou, nech skoro zvítazíš 🙂
@ebelin ja mám tiež hroznú chuť testovať a to som zajtra len 10DPO........joooooj, baby? nemá duphaston vplyv na test?.....pretože ja ho beriem do piatku...neviete?
@mercymay gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

mijadave
28. lis 2011

@kacicqa moj dr ma za sestricku svoju manzelku a pregnyl mi pichne aj cez vikend u nich doma... ja sama si netrufam... 😉
@aduskatt dakujem... ako sa mi mas?
@strawbery dakujem, uz je to lepsie, aj ked to este nie je ono 😉

aduskatt
28. lis 2011

@mijadave no, uz som aj ja chora, chodim do prace s vernym kamaratom penicilinom..........ale inak fajn🙂len obcas, ked sem nakuknem, tak trochu smutno

lienkalienocka
28. lis 2011

@manamani1 my sme boli presne nacasovani pregnylom. mala som ho prvykrat a hned ako mi ho pichli tak som mala silne bolesti cize ovu bola mozno vtedy no my sme sa riadili radami gynekologa. nabuduce budem mozno mudrejsia 🙂 14. som bola na folikumetrii a 15. mi pichli a 16. sme mali styk

lienkalienocka
28. lis 2011

@mijadave existuju take tie klapky 😀 😀

ebelin
29. lis 2011

táááák myslím, že ma zrak neklame.. a dnes 27DC sa mi na teste objavili // 😀 myslíte,že môže byť aj falošné pozitívny? Napr. ak by sa mi z clostilu urobila cysta alebo tak... Bojím sa tomu ešte veriť 😀 Idem si dnes kúpiť test aj inej značky a ak mi zajtra nedojde mrcha.. testujem znova 😀 júúj, ale sa tešíím... 🙂

antana123
29. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@kacicqa no já to ted taky tak měla 2x dušík na testu a pak přišla MS a byl konec
@ebelin super gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵

mijadave
29. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............26.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............25.............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................25.............33...........6..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........8m..............22.............25............................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m...............20............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................19............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............15............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m..............14.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m..............14.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m...............14.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m................13.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r..................9..............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m..................8..............27..........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r...................8..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m.................8..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r....................5..............27...........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..................5..............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m..................3..............23...........................Clostik
Janielik87..............24...........8m...................3..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................21+3..................21+3................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........17+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............12+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............10+5..................10+2................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............7+1.....................7+3................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................5+3...........................................28.7.2012............21.12.

mijadave
29. lis 2011

@aduskatt to ma mrzi, tak skore uzdravenie 😉
@lienkalienocka 😀 😀 😀
@ebelin tak supeeer, blahozelam 😉
@antana123 dobre ranko 😉

lienkalienocka
29. lis 2011

@mijadave ahoj, vcera si mi dala moznost ze bud klesnem alebo stupnem. a co ked som zostala medzi ako predtym a stupla? 🙂 totizto ms normalne nedorazila. vcera som mala uz take stavy a ona nic. neviem na co sa mam tesit 🙂

mijadave
29. lis 2011

@lienkalienocka pekne, tak s tym som nepocitala 😀 ale nie, je to tazko povedat, niekedy je BT velmi matuca, vezmi si, ze mne najprv klesla a potom o 2 dieliky stupla, co bolo dost a v ted den mi dorazila... a toto sa mi stalo 2x, inak mi vzdy klesla a potom ms dorazila... v tomto pripade by som Ti odporucila skusit testnut, lebo nadej tu je... 😉

lienkalienocka
29. lis 2011

@mijadave vydrzim este take dva tri dni. lebo som testovala v nedelu a vtedy bol snehobiely. preco nie sme vsetky rovnake? ako sa mam potom v sebe vyznat? 😠

kacicqa
29. lis 2011

Taq ja idem, dufam, ze o polhodinku buda zahada meskajucej mrchy vyriesena...

tyrisa
29. lis 2011

@ebelin Dívala jsem se.To už není duch...ten vypadá jinak.Gratuluji 🙂

antana123
29. lis 2011

@kacicqa držím palce jsme zvědavá s čím příjdeš 😉
@ebelin teda krásná druhá čárka moc gratuluju 😵