Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
16. kvě 2009

Ahojky Man, jj, testy, to mi poradila kikina, někde vyčetla, co všechno by mohlo bránit otěhotnění a že se to dá zjistit z krve. Tak jsem to ukázala doktorce a až půjdu na folíky, tak mi nabere krev a otestuje mě 😉

mannerka
16. kvě 2009

vendy,
my sme teraz este len tak na zaciatku, zatial som videla drobceka iba 1x na utz ked som bola 8+0 a mal este len 11mm, ale srdiecko uz bilo 😵
Teraz pojdem 28.5. na kontrolu, uz aj na krv a tak. Zacina mi byt pekne ztle doobeda, vacsinou sa to vsak po obede ukludni 😝 Ale inak dobre sa mame 😉

Chodis aj na nejake tehu cvicenia?

papus
16. kvě 2009

Krásné sobotní dopoledne clostilky 🙂

ahoj Leni jak se máš??? 😉 včera jsem tu jen jukla na chvílu,ale ty jsi tady nebyla 😉 my máme malého tak jedeme za chvilku ke známým do Jablonce na roubenku jen na odpoledne aby jsme nebyli doma to počasí je sice nic moc,ale snad nebude pršet.Co budeš dělat ty?

mannerka
16. kvě 2009

leni,
to je super ze mas taku ustretovu lekarku 😉 Hadam vsetky testiky dopadnu ok 🙂

vendy05
16. kvě 2009

mannerko, tak to je dobře, že prďola moc netrápí.... no to jdem na kontrolu skoro stejně, my jdeme 25. , my chodíme na utz každých 14 dní, tak mě to vyhovuje, že vidíme prcka často a jsou vidět ty rozdíly...
A cvíčo zatím nechodím, už jsem si tady něco hledala, ale je to jen nějaké cvíčo jeden den v týdnu a jen od osmi večer, což je docela na nic, když mám do osmi vycházky a bylo tu těhu plavčo,ale to zrušili, kvůli miminkovskýmu plavání, takže nevím musím se pozeptat 😒

mannerka
16. kvě 2009

vendy,
to je parada vidiet baby kazde 2tyzdne 😵 A brusko rastie?

vendy05
16. kvě 2009

mannerko jo jo jsme taky moc rádi, vždycky se s manžílkem moc těšíme.... no a bříško začíná pomalu ale jistě tak nějak vylézat, spíš ale zatím jak po dobrém obědě 😀

lenka_bohousek
autor
16. kvě 2009

Vendy, prďolka je moc krásný 😵

Ahoj Šárko, já tu včera byla jen chvíli večer, vůbec jsem nestíhala. My dneska chceme vyrazit odpoledne na kole, zatím neprší a doufám, že ani nebude. Ale je zima, to mě štve. Musíme se pořádně obléknout. A vy budete mít hezký výlet, pořiď nějaké fotečky a pochlub se nám 😉

Man, moje doktorka je hrozně hodná a vychází mi vstříc a věřím, že vše bude ok a brzy budu patřit mezi vás těhulky 🙂

Kočky, tak už jdu, brambory už mi vytekly z hrnce, tak jdu uklidit tu spoušť a budeme za chvíli obědvat.
Všem přeji hezkou sobotu a dobrou chuť a kdyžtak zase navečer pa 🙂

vendy05
16. kvě 2009

Leničko díky moc 😵 vyřídím mu to 😀
DObrou chuť k obídku a užijte si výlet 😉

papus
16. kvě 2009

tak vezmu foták a pak se vám pochlubím včera jsem byla konečně po půl roce u kadeřnice 😀 tak jsem udělala změnu ve střihu a cítím se super doma se to taky moc líbí 😵

prdecek
16. kvě 2009

já vařila česknečku a americké brambory a obalované žampiony 🙂

ma.ja
16. kvě 2009

Šári musím tě zklamat, v Jablonci leje jak z konve ☹

papus
16. kvě 2009

no to mi ani neříkej 😠 no tak hold budeme jen v roubence a stavíme se na papu 😉

dudule
16. kvě 2009

Ahojky holky, dobrou chuť k sobotnímu obědu! 🙂
Leni moc děkuju za tvoji zprávičku, to mě moc potěšilo... 🙂 Tak já ještě nebudu házet flintu do žita. Ne, Dr. mi neřekla, jak jsou folikuly veliké, jen že tam není žádný dominantní... 😒 Já zajdu ještě jednou v pondělí,to budu 15.den cyklu, ať to pojistím... A taky si budu dělat ovu testy, třeba ještě přijde mrška...Hleník taky sleduju.... Musím doufat¨😅 Držím palce i vám! 🙂

ma.ja
16. kvě 2009

Šári oprava, už neprší, ale ...

papus
16. kvě 2009

Leni hezké odpoledne a večer pááááááááá 🙂 😉

ma.ja
16. kvě 2009

taky se loučím, večer 🙂

lenka_bohousek
autor
16. kvě 2009

tak u nás už taky prší, takže jdeme na prochajdu pěšky s deštníkem, na kole se nedá, ale ven musíme, jinak budeme hrozný lenoši 😀

dadule, určitě tam v pondělí min. jeden dominantní bude, držím palečky 🙂

kočky i přes ten déšť krásné odpolko a večer se tu zase na vás budu těšit 🙂

vendy05
16. kvě 2009

majo ahojda a hezkou sobotu
Leničko, tak to je na nic, no ale tak procházka bude taky fajn... 😉

prdecek
16. kvě 2009

u nás pršelo a bouřilo kolem půl páté ráno a teď musím zaklepat je zataženo ale neprší 🙂 my jdeme na nějáký fotbal, budou hrát naši hošani s nějákýma hošanama z nějáké hospody, tak to bude docela prča 🙂 určo bude v udírně nějáký masíčko, což asi neodolám. Jinak dneska ještě budu asi sázet minikapustičky, když to nebude moc mokrý.

Jinak mě pořád trápí ta zácpa, už nevím co stím. V lékárně mi prodali nějákou lactulosu, beru ji už tři dny a nic, jsem nafouklá jak balon a pořád jen prdím 😀 zachvílu zkusím švestkový kompot, tak snad se na tom hřišti nepos..., ale asi by to byla úleva 😀 😝

lenka_bohousek
autor
16. kvě 2009

tak jsme stále doma, spustil se pořádný slejvák a venku je jen 10 stupňů, pomalu na zimní bundu.
prdečku, teda tu zácpu ti nezávidím, já tuhle nebyla snad týden, břicho jako balon a jedla jsem jel zeleninu a pila actimel a všechno možné, z čeho je průjem a nic. ale ten švestkový kompot by mohl zabrat a ještě ho zapij mlékem a to by bylo, aby se ti neulevilo 😀 ale jako radši až doma, na hřišti nevím, nevím 😝

dudule
16. kvě 2009

Leni: děkuju za podporu, dám vědět, jak nové vyšetření v pondělí dopadlo! 🙂
Prdečku: mně na zácpu fungujou ještě čerstvé meruňky a taky sušené švestky, klidně celý 100-gramový pytlík...Kompot jsem nezkoušela, ale asi to bude podobné 🙂

katuska15
16. kvě 2009

AHOJTE babiky...tak dnes to dopadlo takto...: 5 tt, zatial jedno " makove zrniecko"....Prdecek ja som asi o 2 tyzdne menej ako ty, ale mozno budeme spolu rodit... 😉 Babiky vsetkym vam posielam tehu virusiky,aby ste co najskor aj vy mali ten krasny pocit...TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dasa.77
16. kvě 2009

ahoj holky.
Ctu tady o zacpe.Ja jsem sla dnes po trech dnech.Hruza,pul hodiny na wc a nic,pak jsem musela nahle do prace,tlacilo me to radne 🙂 Mela jsem pocit,ze z prace nedojdu.Tak moc se mi chtelo a ne a ne to vytlacit.Takze i me trapi zacpa.Nakonec se povodlo,pripadala jsem si jako u porodu.Maminko tlacte,ted natlacit a zase.Hnus.
Co teprve az budu tehu? To se asi zblaznim.Smi se uzivat v tehu gutalax? Myslim,ze ne.

Leni,tak jak to dopadlo s vyletem? Tady zacalo prset po 3 hodine,pak doslova lilo.Jo,jeste jsem stihla zajet koupit brambory.Dnes jsem sedla poprve na kolo a dobry.Takze se uz tesim na hory.Vcera mi milacek rekl,ze asi nedostane volno a dnes rano prisel,ze to nakonec klaplo.Tak snad se vratim z chaty cela.Ja jsem jednou osklive spadla na kole.Taky jsme jeli na hory,bylo to asi 50km,a v polovine jsem hodila peknou mrchu,narazila jsem se pipi....na tycku,dokonce mi tekla krev.Podrena jak sfina.......Ted se budu snazit nepadat. 😀 Jeste ted lije,ale uz neni tma jak v pytli.

Baby,uz se nemuzu dockat pondelka,jak mi doktor rekne,mate moooooc krasny foliky,supky dupky domu a snazit se.Zitra se testnu,abychom to nepropasli,jestli nahodou nebudu mit ovu drive.Lehko se vam rekne,snazilkujte ob den,tak ji nepropasnete.Jenze my po tak dlouhe dobe snazeni jsme na tom se sexem na stiru.Ten cas udela sve.

dasa.77
16. kvě 2009

mozna,ze nektera z vas to ma doma taky tak.mimo me plodne dny to skoro nedelame. ☹

dasa.77
16. kvě 2009

tak a je po desti.
Jinak jak jsem psala o nespavosti po clostilu,tak dnes jsem se od pondelka konecne normalne vyspala.Dokonce jsem zapomela jit do prace.Pak mi volala kolegyne,ze kde jsem?Sef mel prijit kazdou chvili.Nastesti tu byl znamy a hodil me az do prace.Prisla jsem o hodku pozdeji,on dorazil tak 20 minut po me.To byl oddech.Ja jsem si rikala,ze kdyz mi vylozene nerikal,ze mam dnes jit taky do prace,tak ze je jedno,jestli prijdu nebo ne.A ejhle.Mohla jsem mit poradny maler.Navic vcera mi zkoncila smlouva,dnes presla automaticky na dobu neurcitou.Tak to by bylo jako naschval.

dasa.77
16. kvě 2009

huraaaaaaaaaa,slunicko

moa
16. kvě 2009

ahojte kocky fuuj tak uz som domahladna ako pes ,unavena na smrt a ak nechcem umriet musim ist daco nachystat 😒
ta moja mrch je fakt divna ,ja uz tomu normalne nerozumie cely den mam len akesy divne spinenie taky tmavohnedy vytok alebo co to je.a ked som bola poobede na wc ,tak som mna vypadol kus dacoho cierneho az som sa zlakla ,ze co to je.asi to poviem aj dokimu zajtra.
musim ist zajtra lebo sme na zajtra objednany a tu sa pracuje od pondelka do pondelka.takze to mam zajedno 😉
aj nam tu prsalo ale uz svieti slniecko aspon vecer juuj tak ma bolia nozicky,ze asi ani na prechadzku nepojdem

moa
16. kvě 2009

dasi s tym snazilkovanim mas asi pravdu mne to pripada,ze ked idem mat ovu to ako keby sme boli stroje nastavene na urcity cas a vtedy zaciname pracovat na plny vykon 😀
pomaly sa z toho stava povinnost a nie pozitok.to mna po ovu potom vsetko boli a vsade mam svalovicu nemozem sa riadne ani hybat 😀

moa
16. kvě 2009

kocky este mi poradte co mam dat do grafu lebo ked tam zapisem spinenie,tak mi to vobec nedava novu tabulku,
a ked napisem ,ze light tak automaticky nova tabulka
ale tot je fakt len take spinenie to sa neda s krvacanim zrovnavat je to ako keby vytok
co mam s tym robit?