Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
30. lis 2011

@antana123 dufam, ze budes spokojna, ved je super, ze to mas blizko 😉
@safirah gratulacia ku peknemu foliku a este tesne pred ovulkou 😉 tak sup do snazenia 😉 mm bude suhlasit so spermiogramom? drzim pasticky 😉

antana123
1. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂

safirah
1. pro 2011

Kočeny přeju krásný den!
@mijadave děkuji! Však jsme se hned s manžou posnažili 😀 Manžela jsem připravovala delší dobu na to, že tohle vyšetření bude muset s největší pravděpodobností podstoupit, takže se jen zeptal jestli tam opravdu musí 😀 Nadšený z toho samozřejmě není, ale co by pro miminko neudělal, že!? Naštěstí není jeden z těch mužů, co spermiogram odmítají s větou, že oni jsou určitě v pořádku. Určitě jim to není příjemné, ale pro nás gynekologická vyšetření taky žádné blaho nejsou, nemluvě o hormonech, které do sebe tlačíme. 😝

safirah
1. pro 2011

teď mě tak napadlo, při jaké velikosti folikuly praskají? Není to na 15.DC 20mm málo?

manamani1
1. pro 2011

Tak babenky, robila som si test, ani duch...už len aby krámy došli čím skor... 😠

safirah
1. pro 2011

@manamani1 to je mi líto ☹ A který DPO jsi? Můžeš zkusit testnout ještě za 2 dny... 😉

manamani1
1. pro 2011

@safirah Dnes je to 28DC, cítim bolesti podbruska.hmmmm:-(

safirah
1. pro 2011

@manamani1 tak uvidíš, pokud mrcha nedorazí, tak bych zkusila testnout ještě na 30DC 😉

manamani1
1. pro 2011

@safirah no ved uvidime🙂

safirah
1. pro 2011

Holky kdo máte zkušenosti se spermiogramem? Byl tam váš manžel/partner sám nebo jste šli s ním?

ebelin
1. pro 2011

@manamani1 - A vies naisto ci si mala ovulaciu? Ja som mala urcite, preto som pevne verila, ze to vyjde 😀 mne vysiel pozit. test na 27DC, den predtym bol uplne biely.. , takze mozno Ti tiez este len ukaze za dva dni 🙂 Ja mam menstruacne bolesti uz 4. den a pritom menzes nastastie nikde 🙂 tak este pockaj, mozno ani Tebe nedorazi 😉

jeny
1. pro 2011

@safirah moj manzel tak isiel sam, no bezne v centre vidim chlapikov co idu na spg a je to fakt individualne, vela chodi aj z manzelkou, takze je to na vas ako vam je lepsie
@manamani1 aj ja som dnes nevydrzala a testla som a tak isto nic, no pravdu povediac som to aj cakala lebo som len 8DPO tak vyskusam este v sobotu dalsi testik

manamani1
1. pro 2011

@ebelin tak ale ty sa este stale snazis, ci si tehulka?

manamani1
1. pro 2011

@ebelin ovulku som podla testov mala, podla teploty nie. mozno ten hormon bol, len nepúraskol folikul.

manamani1
1. pro 2011

@jeny jaj tak u teba to je este 100% skoro....

ebelin
1. pro 2011

@manamani1 podla testov som cerstva tehulka 😀 Dnes som 29DC, menzes nikde a na teste // , ale lekar mi to este nepotvrdil, mne to vyslo hned 1.cyklus s clostilom+pregnyl.. a ja som si teplotu nemerala ja som si robila len ovu testy a ten som mala pozitivny.

manamani1
1. pro 2011

@ebelin juuuuj to fakt ze prvy den s clostilom. lebo vidim ze si snazilka, tak preto sa pytam. Super gratulujem. Aky test si si robila?

mijadave
1. pro 2011

@safirah ahoj, foliky praskaju pri velkosti od 20 mm a vyssie 😉 moj mm bol pred necelymi 2 tyzdnami na spermos, isiel sam... najprv tam dosiel, dr sa ho povypytoval veci a potom ho objednal na spermosa s tym, ze ma mat predtym tyzdnovy celibat (co sme nedodrzali 😀 mal len 4 dni a spermos bol ok) a dal mu taku tubu s tym, ze si ma "odobrat" vzorku doma a do 20min. doniest 😉

mijadave
1. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............28.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............27.............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................27.............33...........8..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........8m..............24.............25............................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m...............22............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................21............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............17............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m..............16.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m..............16.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m...............16.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m................15.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r.................11.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m................10..............27..........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r.................10..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............10..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r....................7..............27...........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..................7..............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m..................5..............23...........................Clostik
Janielik87..............24...........8m...................5..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................21+5..................21+5................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........18+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............13+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............11+0..................10+4................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............7+3.....................7+5................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................5+5...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
1. pro 2011

ahojte dievcata, prepacte, ze tak neskoro tabulka, no bola som u dr na kontrolu, od pondelka idem do prace... bola som este aj na folikulometrii a dr vravel, ze nic moc, ze nejako nereagujem, ako cakal... ale ze je to v podstate v norme, dolezite, ze su tam foliky, je ich viac, no ziadny dominantny, vsetko okolo 10mm... ale ze dobra sprava je, ze nie je tam hyperstimulacia, lebo predtym mi jeden vajecnik vzdy reagoval prehnane a robil cysty... teraz tam nie su ziadne cysty, co je tiez uspech 😉 v nedelu mu mam zavolat a kvoli mne pride do ambulancie a znova urobi folikulometriu.. 😉
@ebelin wow, tak to gratulujem 😉 😉 😉

safirah
1. pro 2011

@mijadave jéé, tak to jsi mě potěšila, protože jsem se na to úplně zapoměla zeptat 😅 Tak teď už jen aby prasknul. Stejně je ale divné, že nemám žádné ovu příznaky ani žádné co by nasvědčovali tomu, že tam nějaký folik je. Žádné bolesti, hleník nic 😒 😠 Jinak dneska jsem volala do té laboratoře, kde u nás dělají spg a říkali, že stačí sex. abstinence 5 dní, prý aby bylo dost vzorku 😀 Paní v telefonu byla moc milá a právě říkala, že klidně mám přijít s manželem. Ten odběr se dělá přímo tam, takže varianta, že by jsme "materiál" vytvořili doma a pak jen donesli asi neklapne 😖 Jinak gratuluji k folíkům! 😉

strawbery
1. pro 2011

@ebelin takže už gratulujeeeeeem 🙂
@manamani1 ja by som to tiež ešte nevidela zle a skúsila testnúť ešte za pár dní, škoda, že si neni pod dohladom dr. a nechodievaš na folikulometriu,aby si bola aspon na istom, ako ti rastú a či praskajú.
Ja sa poctivo držím a odolávam pokušeniu testovať, zajtra som 30DC a 12DPO,ale chcem vydržať do pondelka a potom testnúť....teda ak mrcha nepríde.
@safirah môj muž bol na spermiograme a vybral si ísť sám čo potom olutoval a povedal, že si ma mal zobrať zo sebou....vieš, stresy a tak

manamani1
1. pro 2011

@strawbery tak ale vacsinou baby uz v den mrchy maju aspon ducha nie? a ja som tiež 12DPO...to by uz malo. V pondelok menim dokiho,ten mi bude robit folikumetriu.

strawbery
1. pro 2011

@manamani1 no, tak ako u koho....niektorým ukazuje test až po týždni meškania......no, uvidíš a super s tým dr.novým.......bodaj by ti už musel robiť utz s iných príčin 😀 ...moc držím palce

manamani1
1. pro 2011

@strawbery Ďakujeeeeeeeeeeem 😉 ..ty vydrzis do pondelka?

adulikh
1. pro 2011

@safirah pred rokom bol manžel sám a ideme ešte 20 decembra, to som mu sľúbila, že pôjdem s ním.

kacicqa
1. pro 2011

@mijadave ahoj, gratulujem ku folikom;o) a som rada, ze uz ta xoroba opustila..
@ebelin gratulujeeem;o)
Babky, drzte mi zajtra palce, po usg som cely den este spiila, teraz uz nic... Zajtra rano HCG a ked stihnu urobit vysledky taq hned aj na sono. Nespolieham sa, ze tam nieco bude,len sa modlim nech nemusim na kyret, kvoli tej vysokej sliznici, ktorej sa ani nahodou nechce ist von.. Btw. neviete ako rychlo klesa hcg?

jeny
1. pro 2011

@kacicqa myslim na teba a velmi držím palce, stále verím že nakoniec hcg stuplo a vsetko bude v poriadku

kacicqa
1. pro 2011

@jeny dakujem moja...

antana123
1. pro 2011

@kacicqa taky na zítřek držím palce 😉