Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
3. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............30.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............29.............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................29.............33...........9..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........9m..............26.............25...........8...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m...............24............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................23............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............19............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m..............18.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m..............18.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m...............18.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m................17.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r.................13.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m................12..............27..........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r.................12..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............12..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r....................9..............27...........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..................9..............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m..................7..............23...........................Clostik
Janielik87..............24...........8m...................7..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................22+0..................22+0................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........18+3............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............13+2.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............11+2..................10+6................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............7+5.....................8+0................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................6+0...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
3. pro 2011

@jeny, @strawbery dievcata, to ma mrzi ☹ ale este nie je nic stratene kym nedorazi ms 😉

strawbery
3. pro 2011

@jeny to ma mrzí moja ☹ ........tak nech bud tá mrcha nepríde alebo ked už má,tak nech príde rýchlo, aby mohol začať nový cyklus.......po 2rokoch snaženia som aj ja už ,,taktiku,, smútku či plaču vyskúšala, tak prišla na rad ,,taktika,, klídek a pohoda ..........ono to raz príde......aj tak ti prajem príjemný víkend 😉

strawbery
3. pro 2011

@mijadave ahooooooj, presne tak!!! ....moja reč 😀

lienkalienocka
3. pro 2011

@mijadave ahoj, ty si prosim ta uzivala fytosoju? alebo si zle pamatam? boli sme na spg a ten veru ze vsetko co sa nema mat tak my mame :( tak som nakupila vsetko co som nasla po forach ze pomaha. treba mat aj nejaku prestavku? a moze sa to zo vsetkym brat? mam kys list, E, femi. asi som to prehnala ale nech 😉 dakujem

veronicka33
3. pro 2011

@strawbery Ahojky tak ešte nieje nič stratené kým ms neprišla:( a Jeny nebud smutná ono to raz príde,aj ja už som s toho na nervy už som mužovi povedala že zájdem pre Antikoncepciu a kašlem úplne na to už ma nebaví každý mesiac čakat a stresovat príde,nepríde asi sa vážne na to vykašlem už nedokážem na nič ine mysliet iba na tehu ☹ a to nieje dobre ešte mi začne šibat s toho 😖

jeny
3. pro 2011

No baby ja mam tiez chut sa na to vykaslat,dnes mam hrozny den a k tomu vsetkemu som sa prave tu na MK docitala ze super lekar z nasho centra odisiel tak neviem ci ma zmysel este niekde chodit ☹

mijadave
3. pro 2011

@strawbery presne tak 😉 ja som uz tiez presla zo smutku a zlosti na take ze: no co uz, ide sa dalej... a vyzera to tak, ze coskoro zmenim pracu... bola by to zmena, ktora by myslim prospela ;)
@lienkalienocka ano, dobre si pamatas, brala som ju a mozes ju brat aj s kys. listovou a vit. E... dobre je ju brat 3-7 DC... ako si brala clostil, kolko tabletiek?

lienkalienocka
3. pro 2011

@mijadave tak som to stihla. dnes som 3.den 🙂 ja ze sa ma brat stale 🙂 clostil som mala jednu tabletku. dnes som si kupila femi a ideme na to takto. ziadne lieky nechcem. aspon par mesiacov kym nepojdeme na novy spg. nemas nahodou skusenosti s profertilom? lebo niekto si ho len vysklada z jednotlivych vit a nekupuje cele balenie 😉

kacicqa
3. pro 2011

@jeny Zabrali brusaky+ liter alchemilky no a teraz si ms paraadne uzivam, taku som este nezazila, uz viem co to je paradne vysoka sliznica ;(

kacicqa
3. pro 2011

@strawbery Jo som zvedava aky bude novy cyklus, volala som lekarovi, v utorok ma podla usg a hormonov rozhodnut ci ideme dalej alebo davame pauzu.

manamani1
3. pro 2011

@kacicqa k mrche ti pomohli brusaky a ako sa pila alchemilku?

manamani1
3. pro 2011

@nativanativa fiha, mas krasny grafik...

bes22
3. pro 2011

ahoj, holky zkoušela jste nějaká kapky Femigard?

veronicka33
3. pro 2011

@bes22 ahoj ja to mám doma,ale neberiem to pravidelne iba ked ma napadne ☹ je to ako sirup niesú to kvapky no ale neviem či to má zmysel brat možno je to len sprostá reklama. ☹ hnevám sa niekedy sama na seba ako experimentujem a aj tak nič s toho 😒

kacicqa
3. pro 2011

@manamani1 Ako som pila alchemilku? S odporom ;) Neznasam akykolvek caj a alchemilka je superhnusna. Rano som hodila dva sacky do litra vody a exla som to... samozrejme, ze ma hned naplo dokonca aj pri umyvani pohara ;) Ale za par hodin zabrala...

manamani1
3. pro 2011

@kacicqa aha, takze denne 1l?

kacicqa
3. pro 2011

@manamani1 gmojik ked xces odporucanu dennu davku taq podla lekarnicky nie je vhodne viac ako 4dcl denne- najlepsie 2x2 dcl. Ten liter u mna uz bol zo zufalstva ;)

manamani1
3. pro 2011

@kacicqa ja pijem tiez 2* po pol litra. Pol litra rano a pol litra vecer, ale sypanu, nie sackovu🙂

strawbery
3. pro 2011

@veronicka33 dakujem ti, jasnééé,kým mrcha sa neobjavý ešte je šanca 😉
@jeny môžem sa opýtať kde chodíte do centra? 🙂 .......no, sa nečudujem vám baby čo sa už dlho dopujete timi hormonmy, že vás to už nebaví........ved to sú také vedlajšie účinky, že koniec...brrr 😠
@kacicqa pauzu?....no, tak on už vie,že čo a ako, ale dúfam, že ju nedá
@manamani1 ahooooj, no, takže aj ty ešte bez mrchy?...no super

jeny
4. pro 2011

@strawbery ja chodim do iscare do MT tam mi hned zistili PCO co moj dr nevidel 2 roky takze som tam bola spokojna aj ked to mam taku hodinu cesty z domu,ale viem ze tam dochadzaju aj z ovela vacsej vzdialenosti
Moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a

antana123
4. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂

cuculik1
4. pro 2011

Pre vsetky: dievcata mali ste, alebo mate pri uzivani clostylu nejake neziaduce ucinky...... Ja beriem 3 den a vobec nic, citala som , ze niekoho pobolievaju vajecniky, inu prsia, ja vobec nic, moze to byt znak, ze liecba nezabera, alebo si neplni svoj ucinok......, alebo som len lucky..... Sama som zvedava na kontrolu idem az 9; to bude 10 den cyklu.....

antana123
4. pro 2011

@nativanativa krásný graf kdy budeš testovat???

nativanativa
4. pro 2011

@antana123 nechcem , nechcem byt zase sklamana , necham to tak , mam cas do konca noveho tyzdna micka 😉 😉

strawbery
4. pro 2011

@antana123 dobré ránko sa praje 🙂
@jeny toto som si myslela, ked si spomenula toho dr.......ja chodím do Heliosu,ja som priamo s MT
@cuculik1akú máš dennú dávku?........ tak mna vaječníky boleli tak, že som ani chodiť nemohla,bolo mi zle od žalúdka a svrbelo ma celé telo, takže asi si lucky 🙂

antana123
4. pro 2011

@nativanativa tak to chápu 😉 držím palce
@cuculik1 mě pobolívají vaječníky od asi 9DC a prsa minule až později až tako okolo 20DC a víc jinak nic

antana123
4. pro 2011

zítra jdu na folikulometrií to jsme zvědavá jak vyrostli ale nečekám nic slavného od dalšího cyklu budou vyšší dávky a budu ho brát od 3-7DC a 14-15DC folikulometria a budu ho jíst 3x1tbl. snad to na mě zabere

nativanativa
4. pro 2011

@cuculik1 ja som brala minuly cyklus a vajecniky sa mi veru dost nastimulovali , ze vraj ako doki videl ..., aj folikova cysta sa mi urobila , ale nebolo z toho nic nakoniec , nepodarilo sa nam zamiesat nic , takze ideme chybu hladat niekde inde ,inak nemala som ziadne ine neziaduce ucinky , kazda zena je ina 🙂 🙂