Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
6. pro 2011

@jeny navrhovali vám nějaké metody???

antana123
6. pro 2011

@manamani1 tak co šlo to???

manamani1
6. pro 2011
antana123
6. pro 2011

@manamani1 jakto??? 😲

lorreine
6. pro 2011

@mijadave Janka, poslala som Ti to pošty mail...mrkni naňho.

manamani1
6. pro 2011

@antana123 neviem to zdielat...

jeny
6. pro 2011

u nas iba vo mne, mam PCO a anovulacne cykly bez clostilu ael ktovie mozno aj nieco ine pretoze clostil uz beriem velmi dlho tak by sa uz malo davno zadarit keby to bolo iba o ovulke....

antana123
6. pro 2011

@jeny aha a nenabízeli ti v centru nějaké další možnosti????
@manamani1 ach nevím jak ti to vysvětlit

manamani1
6. pro 2011

@antana123 neva ☹

jeny
6. pro 2011

@antana123 ano ale tiez iba stimulaciu clostilom a ked budu foliky tak IVI spon 3 pokusy a ak nic tak IVF, no osud neol priaznivo nakloneny od juna co tam chodim sa mi ani raz nepodarilo ist na ivi,najprv neboli foliky potom ma neuvolnili z prace a potom moj uraz no a nakoniec uz ani moj lekar tam nepracuje tak si vravim ze to uz nema zmysel znazit sa o nieco co mi nie je sudene

antana123
6. pro 2011

@jeny já myslím že nic není straceno naděje umírá poslední 😉

jeny
6. pro 2011

@antana123 ved ano ale uz sa to vobec nebavi takto cakat na ms a dufam ze nepride, ked som si pred casom dala pauzu a bola som bez liekov aspon som vedela ze tehu bt nemozem tak som si zila kludny zivot 🙂 no teraz je to iba trapenie asi za zacnem zamyslat nad adopciou

antana123
6. pro 2011

@jeny moná by pauza neuškodila na další nabraní sil a adopce taky není špatná taky bychom do ní šli kdyby to nešlo

jania023
6. pro 2011

Ja ceeem cukrik 😉

kacicqa
6. pro 2011

Babky, dnes to nezvladam. Gynekolog ma obejdnal dnes aj k lekarke na vysetrenie IR a to v rovnakom case ako som mala ist k nemu na krv, samozrejme, ze som to nestihla.. A vysledok..
Spustil, ze ci xcem dostat rakovinu zo zvyskoveho HCG a ze som nezodpovedna...a nieco v tom zmysle, ze ci si vobec uvedomujem, ze som potratila... Len som pozerala, uz slzy v ociach, viac mi netrebalo..a dorazila som ho poslednou otazkou "a co dalej" zase spustil to iste.... prisli ste o dieta, je vam to jasne a viac som ho uz nepocuvala, normalne som zdrhla... akurat som zaregistrovala, ze mam ist rano na krv..
No a to vsetko sa odohralo pri otvorenych dverach do plnej cakarne...
Neviem, mozno to fakt taq citil, ze som blba a musi mi to takto na rovinu povedat, alebo mal zly den.
Kazdopadne, doteraz som to statocne zvladala, ale dneska som uplne mimo..

lorreine
6. pro 2011

@kacicqa Moja, to ma mrzí, že máš blbý deň. Ak sa to odohralo pred všetkými, kto bol v čakárni, pretože mal otborené dvere, ke to porušenie lekárskeho tajomstva a na Tvojom mieste by som podala sťažnosť na lekársku komoru...čo si to vobec dovoluje...práve že si prišla o dieťa, tak by si to mal on uvedomiť a zmeniť prístup...

zabka1124
6. pro 2011

@kacicqa nic v zlom, ale tvoj Dr je debil!!!!!Taketo veci a este ked zena pride o babatko sa nehovorie-nekricia pred plnou cakarnou, asi si neuvedomuje co znamena LEKARSKE TAJOMSTO!!!!
A ak je to tvoj gynekolog a vie ,ze mozes mat este zvysene HCG, tak by mal hadam ON vediet, ci ta ma akedy objednat na nejake vysetrenie, On by mal byt lekar!!!!Na tvojom mieste by som ho vymenila a este mu aj pred vsetkymi povedala, ze je necitlivy, ze nema co potebe kricat a lekarske tajomstvo ci mu nic nehovori:(!!!!Prepac , ale hanba takemuto lekarovi!!

kacicqa
6. pro 2011

@lorreine Neviem fakt ci som ho ja vytocila niecim alebo uz taky prisiel z operacky... doteraz bol niekdy az prilish citlivy. Mna nestve nejake porusenie tajomstva a nemam zaludok na nejake staznosti. Ale budem sa s nim musiet normalne zajtra porozpravat, aby si uvedomil ako to boli a ze nieje prave najrozumnejsie sypat este sol do rany...;o(

kacicqa
6. pro 2011

@zabka1124 Neviem co ti na to povedat, som mimo, revem a je mi viac luto co sa stalo ako jeho pristup. Clovek si to vsetko snazi sam zrovnat v hlave a ked uz sa z toho ako tak dostava taq mu to niekto takto vmietne zase rovno bez servitky do ksichtu.

lorreine
6. pro 2011

@kacicqa Rozumiem, ale určite mu na rovinu povedz, že to, čo urobil bolo nemiestne vzhľadam na situáciu, v ktorej teraz si. Myslím, že Ťa úplne rozhodil. Čítala som Tvoje príspevky a bola si evidentne vyrovnaná s tým, čo sa stalo a on je taký necitlivý...

zabka1124
6. pro 2011

@kacicqa moja neboj, vsetko bude dobre, budete mat este krasne deticky, my cakame tiez, kedy sa nejaky bocian aj u nas zastavy, ale nejako sa mu nechce.My sa snazime uz 2r8mesiacov a tiez sme si raz presli tym cim prechadzas teraz ty!!!Treba na to cas.Mne mm povedal, ze priroda to tak chcela, ze vedela co robi, mozno by bolo babatko nejako postihnute, tak to nam vyriesila takto!!!!!
PS: ja som vymenila doktorku za doktora, bo mi moja DR povedla, ze c chcem, ze mame deti robit, ze mam dost rokov( a to som mala 28:(!!!

kacicqa
6. pro 2011

@lorreine @zabka1124 Dakujem kocky za povzbudenie.Je mi z toho vsetkeho zle... ;o( A ked si mam predstavit pred sebou pol roka necinnosti, ktory mi doktor odporucal... tak mi je este horsie, nepoznam nic hnusnejsie ako cakanie...

antana123
6. pro 2011

@kacicqa taky bych si s ním o tom promluvila že to přehnal není to tvůj učitel ale lékař a měl by se k tobě chovat slušně a né tě trápit zrovna v takové situaci ☹

strawbery
6. pro 2011

@kacicqa to ma moc mrzí moja ☹ ....určite mal len zlí den a ty si mu vošla ako prvá do rany........viem, že sa cítiš teraz zle, ale nebojkaj nič, dobre bude nakoniec....držím palce 😉

kacicqa
6. pro 2011

@antana123 Skusim to, neviem ci to zvladnem, teraz si vravim, ze hej, ze mu to musim povedat, nech si uvedomi, ake to pre mna je..ale mozno sa zajtra len na neho pozriem a poletim z ambulancie s placom,,

ingris
6. pro 2011

ahojte no tak na 15 deň som mala krásnych 19,9mm 😀 od piatku krásne narástlo v piatok som mala len 14mm doktor povedal že super že je už zrelé tak mi pichol pregnyl a povedal že sa mame snažiť dnes večer a zajtra ráno o 4:00 hodine to zase bude zážitok tak to nenávidím takto naplánované ale čo už keď niečo chcem urobím preto maximum a ešte povedal že mám peknú sliznicu a je vraj vysoko čo je vraj dobré tak teraz len šup šup na to a potom to nekonečné čakanie 😒 ináč že klostil môžem brať až pol roka v kuse a že sa to snáď už za ten čas podarí tak asi toľko

kacicqa
6. pro 2011

@strawbery Dakujem moja zlata... musi byt lepsie lebo uz nevladzem revat;o) Este ze mam "nervove cokolady" od Mikulasa;o)

antana123
6. pro 2011

@kacicqa uvidíš třeba bude zase dobře ale řekla bych mu že si za to nemohla a že byl na tebe až přehnaně hnusný

kacicqa
6. pro 2011

@antana123 Myslim, ze nieje somar a uz si to aj sam uvedomil...uvidime