Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

denous
28. bře 2009

ahoj vendy.No mohlo by to být lepší.V práci máme docela nejistotu tak nevím jestli náhodou nebudu od května bez práce tak jsem z toho docela neštastná,no ale nechci se tím deptat ještě není nic definitívní....
U nás je taky pěkně,Melda mě přemlouvala ať s ní jdu ven ale nepřemluvila prostě se mi fakt nechce tak si vzala brusle a jela k babičce.Peťa šel na 12 na noční tak jsem sama,tak si asi napustím vanu a něco so přečtu...Večer se budu dívat na fotbal hrají naši.

vendy05
28. bře 2009

Deni tak s tou prací teda nezávidím, ale je toho teď mraky (toho propouštění) ☹ , ale neboj bude dobře....
No u nás bylo pěkně jen do třech pak už nic moc, sice jako teplo jo, ale už nebylo sluníčko....
Teda tak ty jsi sama samotinká.... já jsem teď s té vany s časopisem vylezla 😀 .... teda a ty jsi fotbalový fanoušek jo????

denous
28. bře 2009

jj vendy já jsem vůbec sportovní fanoušek mám ráda i tenis.ale hlavně teda u tv.Aktivně jako teda ne 😀
No ted by se mi to těhotenství teda opravdu hodilo se vším všudy,no ale snad to nebude tak horké s tou prací ale uvidím. a co ty už máš nějaké těhu příznaky?

rina1
28. bře 2009

Ahoj holky, u nas na severu nic moc teplo a dest a zatazeno, jinak v pondeli mam 11.den cyklu jdu na utz po dobrani clostilu uz nic necitim, uvidim co mi reknou v CAR jaky ze mam ty maxi vejce 😵 a kdy bude IUI doufam, ze bude.

vendy05
28. bře 2009

denousku, no tak to jsi teda dobrá, mě to nějak moc nebere, je pravda, že jsem tři roky v mládí hrála závodně fotbal, ale tím to taky zhaslo...
No však ono mimi ví, tak přijde, neboj se .... musí....
Pokud se jako těhu příznak považuje sem tam žaludek na vodě, převážně večer, menstruační bolesti a motání hlavy, tak mám 😀 ale jinak mi je ok...
ahojda rino.... tak to je super a už aby bylo pondělí co 😉

rina1
28. bře 2009

Vendy, az jsem prekvapena, ze na to moc nemyslim, ja tomu IUI moc neverim, ze mi vyjde hned tak to beru tak sportovne no.Uvidime, radci budu mile prekvapena nez ze budu se k tomu upinat a ono prd.

denous
28. bře 2009

no nic holky jdu do vany a pak na telku .krásný večer všem papa

rina1
28. bře 2009

Taky jdu, ani nevim co davaji.Dobrou...

vendy05
28. bře 2009

tak dobrou noc holky....

remeli
28. bře 2009

pekny vecer, je tu este niekto?

miluse
28. bře 2009

Remeli, copak potřebuješ?

remeli
28. bře 2009

miluse: som si robila dnes test a nic 😒

miluse
28. bře 2009

Remeli, to je ještě docela brzy, zpravidla by se mělo testovat 14DPO 😉 zkus ještě vydržet

remeli
28. bře 2009

😖 no pokusim sa 🙂 aj ked to je tazke.. ale aj tak nemam ziadne priznaky ani prsia ma nebolia

vendy05
28. bře 2009

ahojda milusko 😵 tak jaká byla sobota???
remeli na testík to je jak píše miluška ještě brzy a příznaky na sobě nehledej já taky vůbec žádný neměla, je mě asi dva dny pře očekávanou ms, začlo bolet v podbříšku jako na ms... a prsa mě ještě doteď neboleli.... 😉

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Ahoj holky, tak jsme konečně doma, nějak se nám ta vyjížďka protáhla 😉 Bylo nádherně, sluníčko by svítilo i teď, kdyby nebyla tma. Zajeli jsme si ještě na véčku do naší oblíbené hospůdky, nacpala jsem se jako balón a to bych ještě měla podávat nějaké sexuální výkony, když máme tu ovulku 😀

remeli
28. bře 2009

dakujem, tak skusim este pockat a uvidime 🙂

vendy05
28. bře 2009

ahojda Leničko, tak to jste si super užili jarní sobotu 😵
no holt musí výkony podávat Milda 😀 😀

vendy05
28. bře 2009

remeli fakt je čas já testovala 19 dní po ovu a byla krásně zřetelná a to je lepší, něž nějaký pochybný stíneček 😉

vendy05
28. bře 2009

vlastně 18 já počítala i den ovu 😉

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Remeli, koukám, že jsi testík dělala hodně brzy a teď jsi z toho zklamaná. Holky ti to napsaly dobře, je lepší testovat později 😉

Vendy, Milda je taky přežraný, tak to bude zajímavé 😀

miluse
28. bře 2009

Vendy ahojky, byla super, odpoledne jsme šly s holkama na kafíčko a prokecaly jsme 4 hodiny 😀 a teďky jsem tady, neb dávají fotbal

vendy05
28. bře 2009

Leničko tak to teda nevím jak to vyřešíte, leda nařídit budík třeba na půlnoc a to už vám trochu slehne a pak tuli tuli s plnými pupíky to bude zajímavé 😀
ahojda Miluško, tak to je fajn, tak jste všechno zdrbly, to je občas moooc potřeba 😉
Jinak koukám Denoušek utekl kvůli fotbalu a ty jsi zase vyhozena k pc kvůli fotbalu 😀 😀

miluse
28. bře 2009

Vendy, no vyhozena, to se ani tak říct nedá, mě prostě fotbal neba 😅 to radši budu tady

vendy05
28. bře 2009

tak to jo, no mě fotbal bavil, ale ne v tv....
😀
já doma fandu nemám, takže u nás naštěstí různý sporty nemají v tv šanci....

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Je holky, ještěže Mildu fotbal nebere, on má svůj paragliding a ten je v TV minimálně, takže mám klid. Ale stejně si to tam teď přepíná a štve mě, tak jsem taky tady 😉

vendy05
28. bře 2009

to my jsme kvůli tomuhle museli pořídit vše dvakrát, když jsme byli v malym (bytě) tak jsme měli jedno pc a jednu tv a to je prostě pro nás takové jako na nic...takže do velkýho jsme pořídili tv do obýváku i do ložnice (teď teda už máme i do herny pro děti) a já dostala od drahouška k narozeninám předloni notebook, takže už se nemáme o co hádat 😀

miluse
28. bře 2009

Vendy, tak to je super... u mě nootebok neprošel ☹ zatím... možná časem

lenka_bohousek
autor
28. bře 2009

Teda Vendy, to jste se pěkně vybavili. Já právě druhou TV nechci, to bysme každý čučeli jinde a já se snažím na TV koukat minimálně, radši si přečtu nějakou pěknou knížku.
Kočky jdu do sprchy, pak tam zaženu Mildu a pak ho budu násilnit 😀
Jo a do albíčka jsem dala fotku, s čím Milda lítá a taky jednu mojí maličkost s hafinem, který vážil víc než já a furt se chtěl mazlit a válet se po mě 🙂