Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
8. pro 2011

@elys není zač 😉

elys
8. pro 2011

@sussi29 mne ho nasadil doktor po vyse roku snazenia. prvy cyklus mi hned narastol lavy folik, na 14DC mi pichol Pregnyl, ovulka bola ale neotehotnela som. druhy cyklus som brala Clostil normalne, ale potom sme sa s drahym dost pohadali, tak sme neriesili nic (skoro ziaden sex). ja som nesla na folikulometriu, ani neviem, ci bola ovulka a kedy... ale urcite bola, lebo mrcha uz neprisla... bol to sok ver mi. necakala som, ze pri takom lahostajnom cykle to vyjde.

elys
8. pro 2011

@antana123 chytaj srdiecko 😀

mijadave
8. pro 2011

@elys ano, prislo 😉 len mi nepisalo od koho, dakujem 😉

antana123
8. pro 2011

@mijadave jak poznáte že vám přišlo srdíčko???

mijadave
8. pro 2011

@antana123 pozri si celkom hore na stranke hned za Tvojim nickom pred obalockou internej posty 😉

elys
8. pro 2011

@antana123
@mijadave
jeeej, dalsie prislo... dnes mam ale zalubeny den. kto chce?

antana123
8. pro 2011

@elys 😀

sussi29
8. pro 2011

ELYS: vďaka 😉 tiež som momentálne po prvej liečbe clostylom, vytvorili sa mi dva folikulky v ľavom vaječníku a celkom veľké 23 a 19 mm, dostala som pregnyl a mali sme sa snažiť.... bolo to tento víkend, tak som sama zvedavá, či to vyšlo, lebo vraj na prvýkrát to nemusí byť, ale veľa ženám clostyl pomohol.... tiež som dostala túto liečbu po ročnom bezúspešnom snažení..... a ty si kedy začala cítiť prvé tehotenské príznaky?

mijadave
8. pro 2011

@elys 😀
dievcata, jak som si pochvalovala, ze nemam ovu priznaky, tak ten pravy vajecnik o sebe dava znacne vediet 😉 len nechapem to, ked foliky boli na lavom... na pravom len malinke... 😉

sussi29
8. pro 2011

mijadave: ja ovulku vôbec necítim..... a to to čítam, že koľko žien áno....... asi som nejaká divná 😕

elys
8. pro 2011

@sussi29 z toho si nic nerob, ja som ju nikdy necitila... jedine co som citila bola mrcha, ta vzdy dala o sebe vediet. ovulka chodila inkognito

elys
8. pro 2011

@mijadave zo zavisiti dobehli 🙂 hadam sa nenechaju zahanbit

mijadave
8. pro 2011

@sussi29 nie si divna, ja som ovulku zacala citit az 4-5 cyklus s clostilom... takze divna nie si a je vela bab, co ju neciti... ja som ju vyrazne zacala citit az po vysadeni clostilu... min. cyklus bez clostilu bola neprehliadnutelna a teraz s clostilom je to slabsie... 😉 takze si ok 😉

stella881
8. pro 2011

ahojte baby prosim vas brala som clostil prvy cyklus a prisli mi v nedelu kramy....mala som 2 dni extremne silne a na 3den par kvapiek a koniec....je to normalne s clostilom?

mijadave
8. pro 2011

@elys zeby? 😀 😀 😀 tak to by bol zazrak, ked mali den pred pichanim pregnylu max 13mm 😀 😀 😀 a bolo ich tam viac.... 😀

elys
8. pro 2011

@sussi29 ja? nikdy 🙂 mna bolelo brucho ako pred mrchou ale mrcha stale nechodila, az som na 35DC testla a bolo.. a to som bola druhy den v novej praci.

elys
8. pro 2011

@mijadave mozno nejaky vianocny zazrak 😀

sussi29
8. pro 2011

ste ma ukludnili 😀 ja by som bola najradšej, keby som žiadnu ovulku najbližších 9 mesiacov necítila 😀 😝 😝

antana123
8. pro 2011

@sussi29 já první cyklus s clostilem žádné ovu bolesti ale tento to byl mazec možná to bylo i tím že folíci dost narostli nebo nevím ten první cyklus to bylo v pohodě ale včera jsme myslela že umřu a dneska už mám klid taky bych byla ráda abych měla od ovu pokoj na dalších X měsíců

mijadave
8. pro 2011

@stella881 asi je to normalne, ja mam tiez najprv silne a potom akoby utal... a tiez len kratko a potom sem tam este spinim... 😉

mijadave
8. pro 2011

@elys vianocny zazrak v predstihu... 😀 ak by to teraz dievcata vyslo, tak by sa zopakovala historia z pred 8 rokov (ale vtedy to bolo bez clostilu)... vtedy som mala ovulku 5.12. teraz 7.12. 😀 😀 😀 to by bolo super 😀 😀 😀

mijadave
8. pro 2011

baby, mam Vas vsetky pozdravit od janielik87 😉 😉 😉 dala si na nejaky cas pauzu s konikom... 😉

stella881
8. pro 2011

@mijadave no podobne,dobre dakujem upokojila si ma 🙂

antana123
8. pro 2011

@mijadave někdy ta pauza od MK neuškodí 😉 u mě kdyby to vyšlo tak by Šíma dostal sourozence na 2 narozeniny to by bylo super 😀

mijadave
8. pro 2011

@antana123 to by bolo teda 😀 moja na 8. narodeniny 😀

ingris
8. pro 2011

ingris @mijadave chcem sa ta opitat ci nemas skusenost dnes som isla na vecko a nasla som si na nohavickach 3 kvapky cervenej krvy 😢 ostala som prekvapena co to je uz potom nic a este jedna otazka pocula som ze ked by zena ostala tehotna a spravis si ovu test tak by ti mal ukazat ako keby si mala ovulku niekde som to citala len neviem ci je to pravda

govinda
8. pro 2011

@mijadave hoď mi prosím do tabulečky 3DPO ;)
Čo tu inak nové?

mijadave
8. pro 2011

@govinda jeeeej, prave som Ti pisala na mimine 😀 jasne, opravim 😉

mijadave
8. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Jeny.........................30.........2,5r...............34.............33.........15..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........9m.............31.............25.........13...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............29............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............28............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............24............34...........3...............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............23.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m.............23.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m..............23.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............22.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r................18.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m...............17..............27...........1.............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r................17..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............17..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................14..............27...........1.............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m...............14..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m................12..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m...............7..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m.................5..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m.................5..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................22+5..................22+5................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........19+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............14+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............12+0..................11+4................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............8+3.....................8+5................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................6+5...........................................28.7.2012..........21.12.