• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@mijadave :grinning: no tak keď sa mi podarí takto prísť na net, tak idem aj tu aj tam :grinning:
8. pro 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ingris a kolko dni si po ovulke? moze to byt bud ovulka alebo uhniezdovanie :wink: co sa tyka ovu testov, tiez som to pocula, ale riesila som to s babami na inom fore a vraveli, ze je to velmi nespolahlive... hoci niektorym babam to ukaze, niektorym nemusi... ked chces testovat tehu, tak radsej tehu testikmi :wink:
8. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda pekne, pekne :grinning:
8. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no ja som bola v pondelok u lekára a vtedy som mala dozrete vajíčko pichli mi pregnyl a včera som si robila ovu test a bol krásny ako som ti písala ale pobolieva ma aj brucho nebolo by na uhniezdovanie skoro?
8. pro 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ingris tak by to mohlo byt z ovulky :wink:
8. pro 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave z ovulky tak to mi je divné to som ešte nepočula ale všetko je možné
8. pro 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ingris ja som to niekde citala, no aj ja sa mozem mylit, nie som dr :wink: keby sa to opakovalo, tak sa radsej porad s dr :wink:
8. pro 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ok dik
8. pro 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ingris nie je zac :wink:
8. pro 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Ahojky tak ako?dnes máme 14 DC :grinning: využijeme to? :slight_smile: ako sa máte dievčatá čo nové?
8. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 ahojky :wink: no podla mojho grafiku uz ovu bola vcera.... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ale planujem to vyuzit, len mm musi najprv dorazit domov :grinning: dufam, ze nebude moc unaveny :wink:
8. pro 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave chlap a unaveny na sex? take neexistuje :slight_smile: to len chce aby si ho zvadzala :slight_smile:
8. pro 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys ale existuje :unamused: sice velmi zriedka, ale existuje :wink:
8. pro 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ked nepomozu sexy pradlo ani zvodne pohyby, tak ho jednoducho znasilni :slight_smile: co budes cakat dalsi mesiac?
8. pro 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys nieco podobne som podnikla, nez siel prec... :grinning:
8. pro 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave zeby sa teraz bal a pride radsej neskor, ked uz bude dracica spat? :grinning: si ho asi odplasila
8. pro 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys nemyslim si, ze dnes je ten pripad, cesty su zle, tak mu to trva dlhsie ako zvycajne a ma v kolesach dnes 1300 km... :unamused:
8. pro 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave jesus maria... tak to budes mat v noci tazke holka :slight_smile: ale snad sa zlutuje nad ovulujucou zienkou :slight_smile:
8. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys kiez by :grinning: len je tu taky maly hacik, on nechce vediet, kedy mavam ovulku :wink: ale nieco s tym spravime :wink:
8. pro 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave tak v tom pripade musis vytiahnut eso z rukava - vyborna vecera, dobre vinko do naladicky a neskutocny privatny striptiz v spalni... :slight_smile:
8. pro 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys zeby? :grinning: vecera je navarena, vinko nemam, ale to ani on nemusi, zato ten striptiz, to on rad :grinning: a dobru naladu ma, neposobi az taky unaveny, pred chvilkou som mu volala :wink:
8. pro 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave jani, dnes podas zivotny vykon.. ja byt tebou, tak rychlo utekam a nacvicujem pred zrkadlom :slight_smile:
mna uz zacal drahy otravovat... ale mne sa taaaak nechce :slight_smile: normalne ti tu tvoju chut zavidim
8. pro 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys moja, ja este pracujem a popri tom si tu s Tebou pisem... :wink: dnes sa priznam, mi tej chuti trosku chyba, no kvoli babatku to zmenime :wink:
8. pro 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ty si zena roka :slight_smile: uz nepracuj, sak je vela hodin. sup do postielky.
8. pro 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a Nativa sa tu uz neukazala. kto vie ako to dopadlo s tym testikom.
8. pro 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elys joj, ani nevies, ako rada by som, no ak nechcem dostat vyhadzov, musim to dokoncit, zajtra to musim mat hotove... :( ale uz finisujem, este cca 10 min. ;)
8. pro 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elys ozaj, mad pravdu, dufam, ze nasla // a nechce to este nikomu hovorit, tak sem nedosla.... :wink:
8. pro 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave tak vies, na to je prisny poradovnik.. najprv manzel, potom rodicia a svokrovci, potom surodenci a svagrovci, potom blizka rodina a znami... a potom modry konik :slight_smile:
8. pro 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys to je jasne :wink: no nic moja, praca hotova, idem do sprchy a dufam, ze mm uz konecne dorazi :wink:
8. pro 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek