Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
8. pro 2011

@mijadave 😀 no tak keď sa mi podarí takto prísť na net, tak idem aj tu aj tam 😀

mijadave
8. pro 2011

@ingris a kolko dni si po ovulke? moze to byt bud ovulka alebo uhniezdovanie 😉 co sa tyka ovu testov, tiez som to pocula, ale riesila som to s babami na inom fore a vraveli, ze je to velmi nespolahlive... hoci niektorym babam to ukaze, niektorym nemusi... ked chces testovat tehu, tak radsej tehu testikmi 😉

mijadave
8. pro 2011

@govinda pekne, pekne 😀

ingris
8. pro 2011

@mijadave no ja som bola v pondelok u lekára a vtedy som mala dozrete vajíčko pichli mi pregnyl a včera som si robila ovu test a bol krásny ako som ti písala ale pobolieva ma aj brucho nebolo by na uhniezdovanie skoro?

mijadave
8. pro 2011

@ingris tak by to mohlo byt z ovulky 😉

ingris
8. pro 2011

@mijadave z ovulky tak to mi je divné to som ešte nepočula ale všetko je možné

mijadave
8. pro 2011

@ingris ja som to niekde citala, no aj ja sa mozem mylit, nie som dr 😉 keby sa to opakovalo, tak sa radsej porad s dr 😉

mijadave
8. pro 2011
ingris
8. pro 2011

@mijadave ok dik

mijadave
8. pro 2011

@ingris nie je zac 😉

veronicka33
8. pro 2011

@mijadave Ahojky tak ako?dnes máme 14 DC 😀 využijeme to? 🙂 ako sa máte dievčatá čo nové?

mijadave
8. pro 2011

@veronicka33 ahojky 😉 no podla mojho grafiku uz ovu bola vcera.... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ale planujem to vyuzit, len mm musi najprv dorazit domov 😀 dufam, ze nebude moc unaveny 😉

elys
8. pro 2011

@mijadave chlap a unaveny na sex? take neexistuje 🙂 to len chce aby si ho zvadzala 🙂

mijadave
8. pro 2011

@elys ale existuje 😒 sice velmi zriedka, ale existuje 😉

elys
8. pro 2011

@mijadave ked nepomozu sexy pradlo ani zvodne pohyby, tak ho jednoducho znasilni 🙂 co budes cakat dalsi mesiac?

mijadave
8. pro 2011

@elys nieco podobne som podnikla, nez siel prec... 😀

elys
8. pro 2011

@mijadave zeby sa teraz bal a pride radsej neskor, ked uz bude dracica spat? 😀 si ho asi odplasila

mijadave
8. pro 2011

@elys nemyslim si, ze dnes je ten pripad, cesty su zle, tak mu to trva dlhsie ako zvycajne a ma v kolesach dnes 1300 km... 😒

elys
8. pro 2011

@mijadave jesus maria... tak to budes mat v noci tazke holka 🙂 ale snad sa zlutuje nad ovulujucou zienkou 🙂

mijadave
8. pro 2011

@elys kiez by 😀 len je tu taky maly hacik, on nechce vediet, kedy mavam ovulku 😉 ale nieco s tym spravime 😉

elys
8. pro 2011

@mijadave tak v tom pripade musis vytiahnut eso z rukava - vyborna vecera, dobre vinko do naladicky a neskutocny privatny striptiz v spalni... 🙂

mijadave
8. pro 2011

@elys zeby? 😀 vecera je navarena, vinko nemam, ale to ani on nemusi, zato ten striptiz, to on rad 😀 a dobru naladu ma, neposobi az taky unaveny, pred chvilkou som mu volala 😉

elys
8. pro 2011

@mijadave jani, dnes podas zivotny vykon.. ja byt tebou, tak rychlo utekam a nacvicujem pred zrkadlom 🙂
mna uz zacal drahy otravovat... ale mne sa taaaak nechce 🙂 normalne ti tu tvoju chut zavidim

mijadave
8. pro 2011

@elys moja, ja este pracujem a popri tom si tu s Tebou pisem... 😉 dnes sa priznam, mi tej chuti trosku chyba, no kvoli babatku to zmenime 😉

elys
8. pro 2011

@mijadave ty si zena roka 🙂 uz nepracuj, sak je vela hodin. sup do postielky.

elys
8. pro 2011

a Nativa sa tu uz neukazala. kto vie ako to dopadlo s tym testikom.

mijadave
8. pro 2011

@elys joj, ani nevies, ako rada by som, no ak nechcem dostat vyhadzov, musim to dokoncit, zajtra to musim mat hotove... :( ale uz finisujem, este cca 10 min. ;)

mijadave
8. pro 2011

@elys ozaj, mad pravdu, dufam, ze nasla // a nechce to este nikomu hovorit, tak sem nedosla.... 😉

elys
8. pro 2011

@mijadave tak vies, na to je prisny poradovnik.. najprv manzel, potom rodicia a svokrovci, potom surodenci a svagrovci, potom blizka rodina a znami... a potom modry konik 🙂

mijadave
8. pro 2011

@elys to je jasne 😉 no nic moja, praca hotova, idem do sprchy a dufam, ze mm uz konecne dorazi 😉