Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
11. pro 2011

@jania023 jé já se omlouvám mám tam chybu pregnyl byl 14DC a 100% 16DC byla ovu

antana123
11. pro 2011

@jania023 díky že si mě na to upozornila jsme se spletla 😉

bambula27
11. pro 2011

Ahojte. Chcem sa vas opytat, vidim, ze mate s Clostilbegytom skusenosti. Ja som ho teraz mala prvy cyklus. Zajtra mam 13 DC a idem na USG. Podla toho aky velky bude folikul, dostanem potom aj injekciu Pregnyl. A ak nahodou mi ju pichnu zajtra, tak odkedy dokedy by sme sa este mali snazit? Som z toho trosku popletena.... ☹

lorreine
11. pro 2011

@jjolly Šanca je vždy...alebo 50/50 - buď to bude alebo nebude 😀 . Ale nie, vážne. Myslím, že je to naozaj tak na polovicu, niektorým pomohol, niektorým nie. Mne áno, po dvoch mesiacoch brania som otehotnela. Síce som potom potratila, ale pred braním Clostilbegytu som mala anovuláky, takže šanca bola až keď mi ho nasadili...No a po potrate zatiaľ nič a je to už skoro 4 mesiace. Teraz budem mať pauzu. Akú dávku Ti doktor nasadil?

jania023
11. pro 2011

@antana123 to nevadi moja 😉

lorreine
11. pro 2011

Holky, tak pred chvilou tu pisem, ze sanca je 50/50 a kedze sa hadam s manzelom uz asi tyzden non-stop a som strasne nevrla, tak som to prisudzovala PMS. Ale som si teraz urobila test - len tak zo srandy...a mrknite. Vidite, to, čo ja, ale si to len nahovaram?

golymetr
11. pro 2011

@lorreine gratuluji to jsou krásný čárečky takoví jsem měla já 10DPO kolik jsi ty??

lorreine
11. pro 2011

@golymetr No ja som asi 15 DPO, keď ro správne počítám. Nieje to príliš slabé? Stále čumím na ten test a teraz je druhá čiarka trochu silnejšia než na fotkách...jéééžiš , dúfam, že nieje šanca, že je falošne pozitívny ten test...

golymetr
11. pro 2011

@lorreine tohle nejni tedy falešně pozitivní test proste hcg roste každýmu jinak skus za dva dny testnout z ranní moči

lorreine
11. pro 2011

@golymetr No skúsim, Ďakujem. Čakala som každým dňom menstruaci a bolesti by tomu aj odpovedali...no asi si idem dať preventívne Utrogestan...bojím sa, že ms aj tak príde... 😖

antana123
11. pro 2011

@lorreine moc gratuluju to není falešně pozitivní test jsi těhulka to je super 😵 😵 😵 😵 😵

antana123
11. pro 2011

@bambula27 pokud zítra dostaneš pregnyl tak se snažte 2dny držím palce my se snažili 2dny před i 2dny po 😀 😀 😀 😀

lorreine
11. pro 2011

@antana123 Ďakujem, ale keďže som už raz potratila, som teraz v strese. A manžel ma stresuje ešte viac, pretože mi hovorí, že musím byť v kľude... 😀 Proste supeer...no

antana123
11. pro 2011

@lorreine nestresuj se já taky o první přišla v 8tt a u malého jsem se hrozně bála neboj určo bude vše ok 😉 😉 😉 😉 máš nějaké příznaky????

lorreine
11. pro 2011

@antana123 Ďakujem za podporu, viem, že by som mala myslieť pozitívne...snažím sa...príznaky ani veľmi nie. Skor to teda vyzeralo na ms...bolesti v zadech, pichanie v podbrušku. A mala som pocit, že mám strašný PMS, pretože som na každého strašne nevrlá...Ale prsia ma až tak nebolia. Ani zle mi zatiaľ nebolo. Trochu inak mi chutí káva, to je pravda...a som viac citlivá na soľ - to som mala aj prvý raz, keď som otehotnela. Ale vtedy to bolo enormne - všetko sa mi zdalo strašne slané...teraz je to iba citlivosť...

antana123
11. pro 2011

@lorreine tak příznaky se teprve rozjedou já u obou těhu jsme měla bolesti v podbřišku jako na MS a citlivé prsa jinak nic snaž se myslet pozitivně vše bude ok 😉 😉 😉 😉 ale chápu tvůj strach.....

lorreine
11. pro 2011

@antana123 Ďakujem moc za podporu, som z toho trochu vyhúkaná,..manžel tiež, Máme letieť v únoru pracovať do Kanady...teraz to musíme premyslieť znovu...

bambula27
11. pro 2011

@antana123 dakujem krasne 😅 A vam sa to podarilo hned?

antana123
11. pro 2011

@bambula27 není zač no já těd nejsem zatím těhotná první těhu trvalo asi 9 cyklů a 8tt MA a ted s malým asi 1rok ale s lečbou na 2 cyklus,no a ted bychom chtěli druhé a zatím bez úspěchu jedem ted 11cyklus a nic u nás to vypadá v březnu na Sanus

bambula27
11. pro 2011

11 cyklov nie je trosku vela? Ale krasne, ze s malym to vyslo tak skoro 🙂 A co je to Sanus? Pravdupovediac, nemam vobec sajnu o niektorych pojmoch, nazvoch a pod. 😔 😒

antana123
11. pro 2011

@bambula27 no na clostilu jsme 2 cyklus předtím jen vitamíny no je to dost chvilku trvalo než mi zjistili anovulační cyklus a Sanus je centrum reprodukce a jo s malým to šlo rychle mysleleli jsme že i s druhým to půjde a prd

bambula27
11. pro 2011

@antana123 hlavne, ze vam jeden maly fesak doma robi radost 😉 Pride aj druhe, drzim palceky silno. Ale v podstate u teba ta liecba zabrala, vsak? A moze sa vobec Clostil brat tak dlho?

antana123
11. pro 2011

@bambula27 no zabrala i ted hned ale muž má špatný spemio tak čekáme jestli se povede přirozeně jinak já budu mít clostil 5 měsíců a to je prý max co pro nás může udělat a pošupem do centra

bambula27
11. pro 2011

@antana123 tak drzim silno palce, aby ste nikam nemuseli ist

antana123
11. pro 2011

@bambula27 děkuju 🙂 a vy se snažíte jak dlouho????

bambula27
11. pro 2011

tak u nas je to 6 mesiacov, problem vsak bol, ked mi dr. vysadila Duphaston a vtedy mi zmizla nielen ovulacia ale aj menstruacia 😠

antana123
11. pro 2011

@bambula27 aa tak to je radost ☹ hlavní je že se to dá dat do pořádku když je chyba u muže tak to je dost blbý držím palce at se brzo dočkáte 😉 my jsme ted ve fázi čekání taky bychom si rádi nadělili dáreček ve formě // u malýho jsem // našla 16.12

jjolly
11. pro 2011

@ lorreine gratuluji....nevím jakou dávku, mám do brát od 3 do 7 dne 1-0-1...on mi k tomu skoro nic nerekl..takze vsechno hledám na netu a tak...

bambula27
11. pro 2011

tak nebolo to prijemne, ale teraz som prvy cyklus na clostile, zajtra ak tak bude pregnyl a od stredy znovu Duphaston.... Ooo 😅 zeby vam prisiel darcek v rovnakom case?

antana123
11. pro 2011

@jjolly proč ti dr. nedal dávkování ???
já mám třeba od 3-7DC a 1-1-1
@bambula27 no já byla na UTZ 14DC a byli tam 2 velví folící a taky byl pregnyl a já mám pak ještě proveru tak na zítřek držím pěsti a kdyby byli stejně bylo by to super to by měl malý super narozeniny 😀