Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
11. pro 2011

@govinda
@safirah Dakujem holky. Druha ciarka sa objavila vlastne okamzite, co som test polozila vodorovne...som cumela sko puk. Zajtra zavolam dr, aby som sla aj na krv.
@safirah Krasne si to napisala, normalne som sa rozbulela, tiez si hovorim, ze nas andelicek vedel, ako velmi sme po nom tuzili, tak nam poslal dalsie stasticko. Snad to tentoraz dopadne.

lorreine
11. pro 2011

@elys Ja som sedela na okraji vane, inak by som sa asi skacela k zemi 🙂. Ako hovoris, presne jak sme sa na to vykaslali, ziaden stres, ziadne robenie deti, proste len prijemny sexik. Ale strach mam obrovsky,presne ako pises, bolesti, ako keby som mala kazdu chvilu dostat mrchu, takze pokracujem s Utrogestanom a modlim sa...testovat nebudem, lebo nemam testy. Zajdem az na tu krv, nech to mam naisto. Ale asi naplno uverim az uvidim bit srdiecko na utz.

jeny
11. pro 2011

@lorreine ano ja som robila testy do 16dpo potom uz nie ale ani naznak takze tehu urcite niesom, to by sa mi aspon teptota drzala stale hore, ale pokles teploty a negativne testy su jasnou odpovedou...no mozno sa mi to este zajtra nejako rozbehne ale asi nie
tak to mate teraz tazke rozhodovanie, nezavidim

lorreine
11. pro 2011

@jeny No, rozhodovanie bude velmi tazke. Ale zariadime sa podla toho, co bude lepsie pre mimi. Musime vsetko prepocitat a uvidime.

elys
11. pro 2011

@lorreine ale je pravda aj s tym castym sexom. kamaratka mala oooobrovske problemy s otehotnenim, hadam aj 3 roky.. a potom zobrali hypoteku na rodinny dom, ze vsak to utiahnut ked obaja robia a nemaju deti, vtedy mali sex asi tiez len 2x do mesiaca a zrazu BUM a bolo... a druhe babatko tiez mali tak, ze nastupila po materskej do roboty a nemali ani cas na neznosti a tie co boli, vraj pocitala tak, aby neboli v strede cyklu.. a uz ma druhe babatko. aj nathali tak otehotnela, aj tyrisa, aj ja... netreba na to mysliet proste... neviem, preco to tak je..
drzim moc palceky, nech to zajtra dobre dopadne.. mne doktor krv nebral, pozrel rovno sono a nasiel plodovy vacok, tak mi to potvrdil.

kacicqa
11. pro 2011

@lorreine Moja, taq aj ja sa pridavam ku gratulaciam. Super;o) Uz je uuuplne egal ci male bude slovak ci kanadan, len nech bude a bude zdrave... Velmi vam drzim packy..;o)

strawbery
11. pro 2011

Ahojte babenky, ako sa máte?......mne blbne net, tak som trošku zanedbala,no ale
@lorreine gratulujeeeeem 🙂

safirah
12. pro 2011

tento cyklus je vážně nějaký divný a asi je už konec všem nadějím. Mám nějaký narůžovělý výtok, takže se mi nejspíš rozjíždí mrcha. Ale nějak brzo, kurnik!!! 🙄 Minulý cyklus byl 31 dní a dneska jsem 27DC a cca 10 DPO pokud nějaká byla... 😕 Bolesti ale žádné a ničeho, tak já nevím.... Zítra jde manžel na spermoš tak uvidíme jak dopadne. Je z toho bobek celý nervozní, ale vůbec se mu nedivím. Musí to být divný pocit takhle na povel v cizím a neosobním prostředí. 😅

@lorreine Určitě to věděl a stejně tak určitě bude tohle štěstíčko ochraňovat a dávat pozor, aby se u tebe v bříšku mělo dobře a bezpečně se dostalo ven na svět 😉

ingris
12. pro 2011

@lorreine Pridávam sa ku gratuláciám 😀

antana123
12. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂
můj graf nějak mi BT vyskočila 😲
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

mijadave
12. pro 2011

@lorreine jeeeeej, tak velka gratulacia 😉 😉 😉 wow, ani nevies, ako sa tesim 😉
@jeny to ma mrzi.... ☹ dufala som, ze pojdes do spodnej tabulky ☹
ja som sa rozhodla, ze koncim... ak to tento cyklus nevyjde, tak koncim, uz nevladzem... s mm sa stejne pocas ovulky vzdy povadime a ako to ma potom vyjst... stale zatnem zuby, ospravedlnim sa, vezmem chybu na seba, no uz mam dost.... vcera som si vysluzila to, ze som vraj sebec... takto to nejde... nebudem pchcat do seba hormony a nic z toho... jednoducho ak som sebec, tak sa tak zacnem asi spravat... 😠 ☹ prepacte mi to, nemam sa komu vyrozpravat.... 😢 takuto tazku temu dam hned zrana... 😢

mijadave
12. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Nativanativa............29...........9m.............35.............25.........17...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............33............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............32............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............28............34...........7...............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............27.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m.............27.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m..............27.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............26.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r................22.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m...............21..............27...........5.............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r................21..............32...........5............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............21..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................18..............27...........3.............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m...............18..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m................16..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............11..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m.................9..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m.................9..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r..................1.............37.............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................23+2..................23+2................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........19+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............14+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............12+4..................12+1................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............9+0.....................9+2................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................7+2...........................................28.7.2012..........21.12.

elys
12. pro 2011

@mijadave ahoj Jani. verim ti, ze si psychicky uz vycerpana. ale asi si to potrebovala, aby si to konecne s velkym vnutornym presvedcenim hodila za hlavu. skus si najst volaku novu zalubu, hocico, jogu, zumbu, kniznica, co ja viem co... venuj sa tomu naplno, detom a ani nebudes vediet ako, podari sa to. len to nesmies cakat, ani v kutiku duse. fakt sa musis od toho oslobodit. to ze mate 2 deticky znamena, ze ste zdravi, tak to musi ist. dufam, ze sa das coskoro dokopy a budem ti moct pogratulovat. nebojkaj, sme s tebou.

elys
12. pro 2011

@antana123 to je mont blanc co ti tam vybehol 🙂 dobry skok

mijadave
12. pro 2011

@elys dakujem, si zlata 😉 ano, proste na to kaslem... budem sem za Vami chodit, mozem aj dalej robit tabulku, no ak to nevyjde teraz, co by bol zazrak, lebo ff mi zmenil datum ovulky http://www.fertilityfriend.com/home/361810 a ak ma pravdu, tak by museli mat spermijky dobru vydrz, tak sa z tabulky asi zmazem... 😢 viem, ze som teraz vycerpana a unavena a mam zlost, a viem, ze ked to prejde, tak mi to bude luto, ze sa nebudeme snazit... ale davat si pozor nebudeme... len sa musime s mm udobrit a to bude teraz dost tazke... 😢 brnkol na dooooost citlivu notu... ☹ no co uz... este raz dik za podporu, si zlata... ako sa citis? ako sa mas?

adulikh
12. pro 2011

@lorreine gratulujem a držím palce..... 🙂

jeny
12. pro 2011

@antana123 a ovulku ti stale nevyznacilo? to je sila....
@mijadave tak ked uz aj ty chces znasenie zabalit tak to sa nam tu uz fakt rozpadne, snad s novym rokov dostaneme vsetky aj nove sily do snazenia, ved uvidime 😉 ja som mala vcera 1dc tak dnes mi moze dat 2 alebo rovno daj zajtra tri aby si to nemusela stale prehadzovat 🙂

mijadave
12. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Nativanativa............29...........9m.............35.............25.........17...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............33............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............32............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............28............34...........7...............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............27.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m.............27.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m..............27.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............26.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r................22.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m...............21..............27...........5.............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r................21..............32...........5............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............21..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................18..............27...........3.............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m...............18..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m................16..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............11..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m.................9..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m.................9..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r..................2.............37.............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................23+2..................23+2................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........19+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............14+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............12+4..................12+1................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............9+0.....................9+2................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................7+2...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
12. pro 2011

@jeny moja, neboj, ja sem budem chodit 😉 len uz nevladzem takto... a ked vidim, ze baby, ktore to vzdali, sa im zadarilo, tak je tu taka mala iskerka nadeje... ale mozno o tyzden Ti tu budem tvrdit, ze to nevzdavam 😉 hlavne to Ty nevzdavaj, drzim pasticky do noveho cyklu 😉

lorreine
12. pro 2011

@kacicqa Dakujem pekne, tiez si myslim, ze je to uplne jedno. Ale zase mala som v Kanade tiez pracovat a nechcem, aby ma vyrazili, ked zistia, ze som tehotna...my totiz mame taku zmluvu, ze mozu.
@strawbery @adulikh @ingris Holky, dakujem pekne za gratulacie. Dufam, ze bude vsetko ok.
@safirah Si naozaj zlata, zase musim plakat...neviem, ci to so mnou hadzu tie hormony alebo co. Ale som bud nastvana alebo rozcitena...manzel sa mi radsej klidi z cesty 😀 . Drzim palce, aby bol spermiogram na 1*.
@mijadave Janka, dakujem. Bol to pre mna totalny sok, mala som len posledny test, ktory som zostal a robila som ho len pre potvrdenie, ze bude negativny a ze asi mam len stres s Vianoc a z toho, ze nestiham pecenie, ako som si naplanovala...no a ono je to vsetko inak. Ale @elys ma pravdu, asi sa naozaj treba na to vykaslat. Sama vies, ze som tu uz pisala, ze koncim, ze uz na to kaslem atd. A mala som to takto srvonane aj v hlave. Ved som si ani pregnyl nepichala. Asi je o fakt o psychike...

mijadave
12. pro 2011

@lorreine moja, velmi sa s Tebou tesim a prajem Ti, nech je vsetko v najlepsom poriadku, nech sa spravne rozhodnete 😉 ja viem, o psychike to urcite je, len to vypnutie, to sa neda len tak, to musis do takeho stavu dojst... 😉 a ja som momentalne v tom stave, ze uz na to kaslem, aj ked v kutiku duse ma to skrie.... ale mm to uz chce tiez vzdat, hoci sme povadeni, asi ma pravdu... proste to nechame tak... doberiem teraz duphik a uvidime... ak to nevyjde, tak uz to necham tak a ak by zas zacal haprovat cyklus, tak si nasadim sem-tam fytosoju na upravu... a v najhorsom teda prejdem do toho prechodu, coho sa boji moj dr... ☹

lorreine
12. pro 2011

@mijadave Inak ked pises o tom, ze mate s manzelom nejaky problem, tak my sme boli posledne tyzdne na seba tiez strasni. Hadali sme sa v jednom kuse a vobec ma vsetkym stval. Aj som si hovorila, ze je dobre, ze sme to snazenie vzdali, pretoze neviem, ako to medzi nami dopadne...a teraz...Je pre mna najdolezitejsie, aby sa moje tehotenstv dobre vyvijalo, ostatne pojde na cas stranou. Tvoj manzel asi tiez nieje z toho vsetkeho nadseny. Tiez mu asi to snazenie lezie na mozog...

lorreine
12. pro 2011

@mijadave Drzim palecky, ja by som strasne to tretie dietatko priala. Vsetky nas tu drzis nad vodou a trufam si povedat, ze aj dohromady. Bez Teba by to tu nebolo ono. Proste si nas Guru a zasluzis si dietatko. Nechcem tu polemizovat o tom, ze uz dve deticky mas, pretoze je to v tomto pripade irelevatne. Ale nejak som si overila, ze clovek mieni a Pan Boh meni. Mozno Ti naozaj este bude dopriane, ked sa na to vykaslete. To s tym prechodom je blbe a dufam, ze sa to nestane. A mozno by vam s manzelom stmelilo vzta dalsie mimi, ale mozno je cas, aby vase deti vyrastli a vy dvaja mohli zacat robit kopec inych veci iba vo dvojici...uzivat si zivota...Bozie cesty su nevyspytatelne...

henrietad
12. pro 2011

ahoj @lorreine nikdy sme si nepísali, ale vies obcas tu precitam hociaku temu a fotka sa ako tak vsiakne do pamäte...asi pred troma týždnami(aj viac) sa mi snívalo že som isla s mužom v aute a z neho som videla teba v takom sivom oblečení z bruškom...potom som citala diskusiu ale stale sa vam nedarilo potom že idete do kanady..no si vravim no vsak vyplod fantazie ..nieco(fotku tvojej tvare) si hlava z dna ulozi a v noci sa to vynorí....a teraz pozeram ze vyslo 🙂 gratulujem a hlavne prajem, nech to bude v poriadku, este mas pred sebou dlhu cestu 🙂

lorreine
12. pro 2011

@henrietad Ahojky, teeeeeeeeeeeda, Ty si nejaka vestica, nie? 😀 Tak to je fakt super....Kanada je teraz samozrejme otazna. A dakujem za prianie, viem, ze mam pred sebou dlhu cestu. Ked sa nam podarilo v juli, bola som nadsena len chvilu a potom nasledoval samovolny potrat...Teraz mam strach, ale dufam, ze to dobre dopadne. Vidim, ze mas napisane, ze sa snazis, tak prajem tiez vela stastia a nech sa skoro zadari... 🙂

mijadave
12. pro 2011

@lorreine dakujem Ti za povzbudenie... si zlata... 😉 snazim sa byt optimista a ostatnych povzbudzovat, no niekedy to potrebujem aj ja 😉 s mm to je tazke, lezie nam to mozog obom... hoci teraz ani netusim preco so mnou prestal rozpravat.... a som sa zatala, ze ked nechce, nemusim, nebudem sa vtierat... 😉 rozprava som mnou len z donutenia, cez zuby... ale to sa spravi, bude dobre... dnes mu oznamim, ze koncim so snazenim a myslim, ze mu odlahne... aspon mam ten pocit... a neboj, urcite Vas tu neopustim, je mi tu s Vami dobre a velmi by ste mi chybali 😉 ste mi tu prirastli k srdiecku 😉 ano, prechod je blby, dufam, ze sa to podozrenie nepotvrdi, zatial sa nam ho darilo odsuvat 😉 preto som este suhlasila s clostilom... no uz to vysadim, zacnem chodit na spining alebo zumbu, ale najprv pockam, ci to vyslo... 😉

elys
12. pro 2011

@lorreine
@mijadave
boze baby, ten scenar je uplne rovnaky. pamatate si co pisala Nathali, ze boli rozideni a len spolu spavali.. no u nas sa schylovalo k rozchodu. ono totizto mne z toho snazenia uz tak sibalo, ze som nutila draheho chodit kade tade po klinikach a dost tvrdo. ako som dobrala Clostil, mala som ist na folikulometriu a organizovala som inseminaciu v Martine. no a pri jednej hadke mi drahy povedal, ze uz ma toho plne zuby, ze mu s deckom mam dat svaty pokoj a este dalsie neprijemne vety. no cely cyklus bol o tom, ako som bola z jeho vzdania sa sklamana, boli sme rozhadani, asi od 10DC az do dakeho vyse 20DC ziaden sex... potom tie pohovory do novej roboty. fakt strasny mesiac, urevana som bola, kazdy druhy den hadky... uz som myslela na najhorsie, ze sa rozideme, ked uz nechce riesit dieta... no a babo prislo... odvtedy je vsetko v poriadku, lubime sa, tesime sa nan, kazdy den mi bozkava brusko... teraz som pochopila, ze nema cenu tlacit na oplodnenie na ukor vztahu.. on vzdy hovoril, ze ked to bude mat prist, tak to pride. prislo to v hodine 12-tej asi, ale ten rok a pol snazenia stalo to za to. este to dobojovat k uspesnemu porodu. predsa len som brala nejake prasky na ukludnenie a to som uz bola tehu, len som o tom nevedela, nejake nurofeny a theraflu, lebo z toho vsetkemo mi oslabol organizmus a ochorela som... sama chemia, dufam ze je vsetko v poriadku.

lorreine
12. pro 2011

@mijadave Viem, ze kazdy - aj na najsilnejsia osobka - sem tam potrebuje povzbudit. Myslim, ze s uzasna zena a stastie Ti bude dopriane v akejkolvek podobe. Manzel sa urcite znormalizuje...asi mu nieco preletelo cez nos 🙂.
@elys Mas pravdu, scenar skoro navlas rovnaky...tiez uz boli reci o rozvode. Manzel mi totiz povedal, ze on chcel dieta uz davno a tak sme sa mohli dozvediet o PCO skor a zacat to skor riesit. Ze ja som chcela skoncit skolu a svadbu atd...ze jemu nebola svadba k nicomu potrebna. Viem, ze to povedal v navale zlosti...ale zasiahlo ma to. Nikto ho nenutil poziadat ma o ruku, ja som len pri rozhovore o detoch hovorila, ze by som chcela priviest dieta do manzelstva, ale to je ina story...To snazenie bolo aj u nas na ukor vztahu...dufam, ze to teraz nejak dame dokopy...

elys
12. pro 2011

@mijadave to posunutie ovulky mi nejde do hlavy. ved co som studovala priklady uspesnych grafov, vo vela pripadoch bol jednodnovy pokles zapricineny uhniezdovanim vajicka.. neviem, preco ff spravil ten posun.. je to cudne.

elys
12. pro 2011

@lorreine uvidis ako sa vam to zharmonizuje.. niektore zeny sa boja sexu pocas tehu, aj ja som mala taky strach, lebo raz som slabo krvacala, ale potom som zistila, ze to ma za nasledok prekrveny krcok maternice, ze staci byt opatrny. teraz je ten sex uplne iny... a je pravda, ze prekrvene zenske organy pocas tehotenstva maju za nasledok ovela intenzivnejsie prezivanie. ja sa citim ako 17-rocna 😀
a tym, ze som tehu, tak som ostala pokojna, uz nie som nervozna, som vesela, rozmaznavam ho a on mi to vsetko vracia formou obrovskej pozornosti, lichotok, a romantiky, ci formou vyletou, vecere...
ver mi, ze teraz pojdete hore kopcom...
toto iste potrebuje aj Janka, vratit vztah opat do normalu.. hormony sa ustalia, zacnu normalne fungovat a ovulka bude chodit jak hodiny, aj bez vitaminov.