Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

stella881
13. pro 2011

juuj mam nervy!!!! myslie ,ze ked som dnes 10DC a dnes na folikulometrii mi povedala ze moje foliky maju cca 10mm dojde k ich dozretiu???

antana123
13. pro 2011

@stella881 určitě ano 🙂

mijadave
13. pro 2011

@stella881 neboj, mozu dorast, ja som na tom bola podobne 😉 a dorastli a aj praskli a teraz cakam, ci to vyslo alebo nie 😉

stella881
13. pro 2011

@antana123
@mijadave ´dakujem potešili ste ma....lebo sa uz bojim.....
@mijadave a drzim palce nech to dobre dopadne 🙂

mijadave
13. pro 2011

@stella881 dakujem, aj ja Ti drzim pasticky, nech Ti rychlo dorastu a prasknu a nech je to uspesne 😉

stella881
13. pro 2011

@mijadave si zlata...velmi po tom tuzime...ale to asi kazda co tu je

mijadave
13. pro 2011

@stella881 to je ok, ano, mas pravdu, kazda tu tuzime po tom istom 😉 a ja Ti to prajem z celeho srdiecka, nech sa co najskor dockas 😉

stella881
13. pro 2011

@mijadave dakujem, je to velmi prijemne ked mi takto prajes..pomáha mi to velmi...a je skvele ked sa takto snaziliky,mamicky podporuju....

antana123
13. pro 2011

@stella881: držím palce ale oni dorostou 😉 my jsme ted ve fázi čekání s @mijadave

mijadave
13. pro 2011

@stella881 nie je zac, ja rada 😉 a mas pravdu, je to fajn, ked sa tu takto podporujeme, ja nejaku podporu v okoli nemam, lebo o mojom probleme vie velmi malo ludi, ale ti, co vedia, ma podporuju a viem, ako mi to pomaha... tak to len posuvam dalej 😉

stella881
13. pro 2011

@mijadave NO AJ U MNA JE TO TAK VIE TO LEN MUZ SESTRA A RODICIA SO SVOKROVCAMI...

stella881
13. pro 2011

@antana123 dakujem a aj tebe drzim palce nech to padne na urodnu podu 🙂

antana123
13. pro 2011

@stella881 díky o našem snažení ví jen nejužšší kruh rodiny jinak taky nikdo tak jsem ráda že chodím sem 😉

mijadave
13. pro 2011

@stella881 u mna to nevedia ani rodicia ani svokrovci 😒 nemozem im to povedat, vraj dve deti su az az, kde este tretie.... 😉

safirah
13. pro 2011

@antana123 jj, zkoušela jsem testnout dneska, ale pusto prázdno. Nevím přesně kolik DPO jsem a jestli ovule opravdu byla. Na sonu jsem byla 15DC a měla jsm tam jeden 20mm folik, takže ovulka mohla být mezi 15-18 DC. Takže dneska můžu být 10-13 DPO. Na ovutesty jsem se tento měsóc vyprdla, protože mě to ten minulý cyklus akorát stresovalo a bt nemůžu měřit jelikož jako zdravotní sestra dělám na směny, takže by měření bylo o ničem. ☹ Ten výtok není nějak velký jen vždycky na papíře když se utřu.

antana123
13. pro 2011

@safirah tak zkus testnout za 2 dny zase pokud by si dnes byla 10DPO tak se ještě // nemusí ukázat 😉

safirah
13. pro 2011

@antana123 jj, já vím, k tomu taky ještě upínám naději 😀 Blbé je, že si tou ovulkou nejsem vůbec jistá, protože jsem ji vůbec necítila. Ale tak co, je vánoční čas a to je období zázraků, tak třeba ještě bude pod stromečkem překvápko v podobě // 🙂 Kéž by! Teď by se mi to hodilo dvojnásob. V práci máme pěkně dusno. Hrozí propouštěním a mi v červnu končí smlouva.

antana123
13. pro 2011

@safirah tak držím palce at se // dočkáš 😉

safirah
13. pro 2011

@antana123 děkuji, já tobě samozřejmě taky 😉

hela82
13. pro 2011

Ahoj baby 🙂 Dlouho jsem tady nebyla, nejaka nova tehulka? 🙂 Nemam sanci Vas docist tak jenom v rychlosti prolitnu par poslednych stranek at jsem v obraze 😀

hela82
13. pro 2011

@lorreine Juuu, pozitivni test, tak to velika gratulace! 🙂 Dobrych zprav je potreba jako sul 😀
Holky @antana123 @mijadave na Vas jsem tedy byla hodne zvedava, ale koukam ze stejna jako ja porad nic …. 😒 Uz by se to stesticko mohlo unavit a prijit i k nam. 😔
@safirah Mam uplne stejny problém, je mi poslední dny porad zima a mam zvýšenou teplotu. A tehu test ted v sobotu byl taky snehobily. Jsem zvedava co se z toho vynori, ale bolesti v podbrisku mam uz několik dnu takze cekam nejspis MS potvoru jednu. Dava si ted pekne nacas. Jsem 33DC a pritom muj prumer je 30DC. 😠

antana123
13. pro 2011

@hela82 díky 🙂 a zkoušela si ted těhu test???v sobotu třeba bylo brzo
jinak mě teda už 2 dny zase bolí v podbříšku jako na MS se zblázním to je snad každý cyklus

hela82
13. pro 2011

@antana123 Ted jeste ne, doufala jsem ze tam bude treba duch a nic.... Minuly mesic jsem mela cyklus dlouhy 35 dnu tak myslim ze to bude i ted stejne. Od vysazeni clostilu sice ovu opravdu mam (slava!), ale cyklus si dela svoje 😒 A BT taky 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/396043 Ja teda nevim jestli se mi to jenom nezda ale nejak vic mne boli vajecnik. Kdyby mi Dr. nepotvrdila ze vidi zlute telisko tak bych si myslela ze se vajicko proste neuvolnilo a mam tam cystu 😠

antana123
13. pro 2011

@hela82 graf je krásný já bych neztrácela naději a zase bych testla ted už by se to opravdu ukázalo jestli si těhu nebo né

hela82
13. pro 2011

@antana123 Myslis? A nemela by ta krivka rust kdybych byla tehu? Ona si ale jede jenom tu svoji linii....Dnes jsem testovat nechtela, uprimne, bala jsem se vysledku 😅 Zitra to tedy zkusim...

antana123
13. pro 2011

@hela82 podle mě nemusí stoupat hlavně nesmí klesnout pod čaru takže naděje je pořád na zítra ti držím palce 😉

hela82
13. pro 2011

@antana123 Aha, vidis a ja jsem celou dobu v tom ze kdyz to neroste tak je to spatne. No uvidime, cestou z prace se zastavim v lekarne 🙂

antana123
13. pro 2011

@hela82 určitě nemusí růst důležité je aby neklesla 🙂 jen pěkně ráno testuj 🙂

hela82
13. pro 2011

@antana123 Ok, hned rano se budu hlasit s vysledkem 🙂 Tobe ta teplota ale paradne vyskocila posledni dny nahoru 😕 Kez by Ti to uz chtelo vyjit 😵

antana123
13. pro 2011

@hela82 ok budu se těšit 😉 díky mě vyskočila i minule a nic z toho počkáme a uvidíme 😉