• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@lorreine Tak áno, maximálne súhlasím, len aj doki mohol byť trocha ohladuplnejsi, jeho pohlad bol nieco ako: "NIKDY VIAC RODIŤ NEBUDETE"...potom sa asi zbadal, a povedal: "Toto neznamena este ze ovulka nebude":slight_smile:
14. pro 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no nevím tulení bylo 16DC a pak až 19DC
14. pro 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 neboj urcite zabral a spermijky preziju aj 2-3 dni, u niekoho aj dlhsie :wink:
14. pro 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave díky no uvidíme stejně nebudu testovat dřív jak na vánoce ale myslím že si pro mě mrcha příjde dřív :grinning: :grinning: :grinning: aspon může začít bro další snažení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave jak dlouho vydrží v těle pregnyl nevíš????týden nebo dýl???
14. pro 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 mne hovorili, ze 10 dni... :wink: ja vsak urcite nebudem testovat skor ako 13-14DPO, lebo som dostala konsku davku pregnylu :wink: takze asi tiez az na vianoce :wink:
14. pro 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave aaa tak třeba budem testovat spolu :wink:
14. pro 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 tak asi hej, ak mi vsak nedorazi skor ms :wink:
14. pro 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Ahoj, tak dnesni teplota rapidne klesla. Pro jistotu jsem si udelala jeste tehu test a je snehobily :frowning2: Takze jsem urcite nemerila zle jak jsem doufala :sweat_smile: Cekam tedy potvoru MS.
14. pro 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hela82 to ma mrzi :frowning2: ale ako si tu vsetky piseme, kym nedorazi ms, stale je nadej :wink:
14. pro 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hela82 ale né to mi je líto :pensive: vzhůru do dalšího snaženíčka :wink:
14. pro 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123
@mijadave Holky, vysledky este nemam. Kazali mi volat po desiatej hodine. Som dnes 34.DC a mam take tlaky v podbrušku ako na ms, stresujem sa tu strašne, že príde ms...Modlím sa, aby mi povedali, že tehotná naozaj som a že HCG odpovedá dobe počatia....jéééééééžiš, ja sa z toho poskladám :grinning:
14. pro 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lorreine neboj bude to ok a ten pocit na MS je normál ní v těhu :wink:
14. pro 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lorreine suhlasim s @antana123 :wink: neboj, bude to ok :wink: inak mam Ti odovzdat gratulaciu od janielik87 a pozdravuje vsetky :wink:
14. pro 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave
@antana123 Tak som to samozrejme nevydrzala a volala som uz teraz, vysledky samozrejme neboli, ale sestricka povedala, ze mi zavola nazad...No a teraz volala...HCG 279,3 odpoveda dobe pocatia, test pozitivny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juchuuuuuuuuuuuuuuuuu Kontrola 2. ledna. Zatial mam zavadzat dalej Utros...
14. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lorreine gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, obrovska gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacia :wink: tesim sa s Tebou, joj, konecne dobra sprava :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: takze ides do spodnej tabulkY?
14. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave měla by jít dolů :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine fakt sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesim, fakt som Ti to zo srdca priala :wink:
14. pro 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave
@antana123 Dakujem holky, aj vestkym ostatnym dievcatam, co mi drzali palce...neviem, co by som si bez vas pocala....No, do spodnej tabulky by som s dovolenim sla az po tej kontrole...len pre istotu... :slight_smile:.
Inak ono sa hovori, ze je i-net anonymny, ale ja mam pocit, ze sa takto clovek ovela viac otvori a vas povazujem sa velmi dobre kamaratky. Dakujem, ze ste :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lorreine to vies, ze sme Ti to priali :wink: ok, presuniem, ked mi napises, ze chces presun :wink: ano, tiez mam pocit, ze tu si toho viac povieme, co inym nepovies a tiez si rozumieme, lebo prezivame vsetky tie veci spolu, vieme o com to je... :wink: vieme sa pochopit, povzbudit, smutime a tesime sa spolu :wink: sme tu ozaj dobre kamosky, ved ked mm nieco hovorim, ze dalsia snazilka je tehu, nepoviem snazilka, ale kamoska :wink: joj, mam chut tancovat, tesim sa, akoby som sama nasla // :wink: na emimine mi teraz baby pisali, ze mam pekny, taky tehulkovsky grafik, kiez by som sa k Tebe pridala :wink: kiez by sme sa vsetky pridali :wink:
14. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine jo jo je super že se máme navzájem
a taky doufám že se brzo dolů dostaneme všechny :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave
@antana123 Dakujem dievcata, ste ma teraz uplne rozcitili...asi tie hormony :grinning: Tiez by som vam priala, aby ste boli co najskor dole...Janka, ako hovoris, ja o vas tiez manzelovi hovorim, ze ste kamosky...a on ze, prosim Ta, ved ich skoro nepoznas...A ja na to, ze by sa divil, poznam menstruacny cyklus a to je intimna vec...:slight_smile:. Inak som este v diskusii o potratoch a tam tiez zacali holky "tehotniet". A kazda pise, ze uz sa na to vykaslala a sex bol len parkrat....takze to takto fakt funguje...
14. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@antana123 já jsem se zařekla, že testnu až o víkendu , pokud dřív nedorazí ms :unamused:

@lorreine Obrovská gratulace! :dizzy_face:
14. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@safirah tak držím palce at ms nedorazí :wink:
14. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine moja nebojkaj, tie bolesti v brusku budu trvat este dlho... tak dlho si este predmenstruacne krce nemala. ja som to mala asi 2 mesiace a 2 tyzdne vlastne este pred ocakavanou ms.. ku koncu uz samozrejme tak raz za den.. teraz je uz klud. nebojkaj sa. deju sa tam dole veci, hromy-blesky... ako v "Pozri kto to hovori" :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave Jani, vy ste sa s Antanou dohodli, ze ktora bude mat vyssi kopec? :slight_smile: krasne grafiky
14. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. pro 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elys si nas odhalila :grinning: :grinning: :grinning: vyhlasujem sutaz o najvyssi kopec :grinning: :grinning: :grinning: inak ked sme pri tej sutazi, @lorreine, vyhravas, ved sme dali, ze do Vianoc // :wink: hip hip hura, prelomila si to a si jedna z vitaziek :wink:
14. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lorreine Velká velká gratulace, to je ale krásný dáreček k Vánocům :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek