Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
14. pro 2011

@lorreine Tak áno, maximálne súhlasím, len aj doki mohol byť trocha ohladuplnejsi, jeho pohlad bol nieco ako: "NIKDY VIAC RODIŤ NEBUDETE"...potom sa asi zbadal, a povedal: "Toto neznamena este ze ovulka nebude"🙂

antana123
14. pro 2011

@mijadave no nevím tulení bylo 16DC a pak až 19DC

mijadave
14. pro 2011

@antana123 neboj urcite zabral a spermijky preziju aj 2-3 dni, u niekoho aj dlhsie 😉

antana123
14. pro 2011

@mijadave díky no uvidíme stejně nebudu testovat dřív jak na vánoce ale myslím že si pro mě mrcha příjde dřív 😀 😀 😀 aspon může začít bro další snažení 😀 😀 😀 😀

antana123
14. pro 2011

@mijadave jak dlouho vydrží v těle pregnyl nevíš????týden nebo dýl???

mijadave
14. pro 2011

@antana123 mne hovorili, ze 10 dni... 😉 ja vsak urcite nebudem testovat skor ako 13-14DPO, lebo som dostala konsku davku pregnylu 😉 takze asi tiez az na vianoce 😉

antana123
14. pro 2011

@mijadave aaa tak třeba budem testovat spolu 😉

mijadave
14. pro 2011

@antana123 tak asi hej, ak mi vsak nedorazi skor ms 😉

hela82
14. pro 2011

@antana123 Ahoj, tak dnesni teplota rapidne klesla. Pro jistotu jsem si udelala jeste tehu test a je snehobily ☹ Takze jsem urcite nemerila zle jak jsem doufala 😅 Cekam tedy potvoru MS.

mijadave
14. pro 2011

@hela82 to ma mrzi ☹ ale ako si tu vsetky piseme, kym nedorazi ms, stale je nadej 😉

antana123
14. pro 2011

@hela82 ale né to mi je líto 😔 vzhůru do dalšího snaženíčka 😉

lorreine
14. pro 2011

@antana123
@mijadave Holky, vysledky este nemam. Kazali mi volat po desiatej hodine. Som dnes 34.DC a mam take tlaky v podbrušku ako na ms, stresujem sa tu strašne, že príde ms...Modlím sa, aby mi povedali, že tehotná naozaj som a že HCG odpovedá dobe počatia....jéééééééžiš, ja sa z toho poskladám 😀

antana123
14. pro 2011

@lorreine neboj bude to ok a ten pocit na MS je normál ní v těhu 😉

mijadave
14. pro 2011

@lorreine suhlasim s @antana123 😉 neboj, bude to ok 😉 inak mam Ti odovzdat gratulaciu od janielik87 a pozdravuje vsetky 😉

lorreine
14. pro 2011

@mijadave
@antana123 Tak som to samozrejme nevydrzala a volala som uz teraz, vysledky samozrejme neboli, ale sestricka povedala, ze mi zavola nazad...No a teraz volala...HCG 279,3 odpoveda dobe pocatia, test pozitivny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juchuuuuuuuuuuuuuuuuu Kontrola 2. ledna. Zatial mam zavadzat dalej Utros...

antana123
14. pro 2011

@lorreine gratulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mijadave
14. pro 2011

@lorreine jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, obrovska gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacia 😉 tesim sa s Tebou, joj, konecne dobra sprava 😉 😉 😉 😉 😉 takze ides do spodnej tabulkY?

antana123
14. pro 2011

@mijadave měla by jít dolů 😀 😀 😀

mijadave
14. pro 2011

@lorreine fakt sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesim, fakt som Ti to zo srdca priala 😉

lorreine
14. pro 2011

@mijadave
@antana123 Dakujem holky, aj vestkym ostatnym dievcatam, co mi drzali palce...neviem, co by som si bez vas pocala....No, do spodnej tabulky by som s dovolenim sla az po tej kontrole...len pre istotu... 🙂.
Inak ono sa hovori, ze je i-net anonymny, ale ja mam pocit, ze sa takto clovek ovela viac otvori a vas povazujem sa velmi dobre kamaratky. Dakujem, ze ste 🙂

mijadave
14. pro 2011

@lorreine to vies, ze sme Ti to priali 😉 ok, presuniem, ked mi napises, ze chces presun 😉 ano, tiez mam pocit, ze tu si toho viac povieme, co inym nepovies a tiez si rozumieme, lebo prezivame vsetky tie veci spolu, vieme o com to je... 😉 vieme sa pochopit, povzbudit, smutime a tesime sa spolu 😉 sme tu ozaj dobre kamosky, ved ked mm nieco hovorim, ze dalsia snazilka je tehu, nepoviem snazilka, ale kamoska 😉 joj, mam chut tancovat, tesim sa, akoby som sama nasla // 😉 na emimine mi teraz baby pisali, ze mam pekny, taky tehulkovsky grafik, kiez by som sa k Tebe pridala 😉 kiez by sme sa vsetky pridali 😉

antana123
14. pro 2011

@lorreine jo jo je super že se máme navzájem
a taky doufám že se brzo dolů dostaneme všechny 🙂

lorreine
14. pro 2011

@mijadave
@antana123 Dakujem dievcata, ste ma teraz uplne rozcitili...asi tie hormony 😀 Tiez by som vam priala, aby ste boli co najskor dole...Janka, ako hovoris, ja o vas tiez manzelovi hovorim, ze ste kamosky...a on ze, prosim Ta, ved ich skoro nepoznas...A ja na to, ze by sa divil, poznam menstruacny cyklus a to je intimna vec...🙂. Inak som este v diskusii o potratoch a tam tiez zacali holky "tehotniet". A kazda pise, ze uz sa na to vykaslala a sex bol len parkrat....takze to takto fakt funguje...

safirah
14. pro 2011

@antana123 já jsem se zařekla, že testnu až o víkendu , pokud dřív nedorazí ms 😒

@lorreine Obrovská gratulace! 😵

antana123
14. pro 2011

@safirah tak držím palce at ms nedorazí 😉

elys
14. pro 2011

@lorreine moja nebojkaj, tie bolesti v brusku budu trvat este dlho... tak dlho si este predmenstruacne krce nemala. ja som to mala asi 2 mesiace a 2 tyzdne vlastne este pred ocakavanou ms.. ku koncu uz samozrejme tak raz za den.. teraz je uz klud. nebojkaj sa. deju sa tam dole veci, hromy-blesky... ako v "Pozri kto to hovori" 🙂

elys
14. pro 2011

@mijadave Jani, vy ste sa s Antanou dohodli, ze ktora bude mat vyssi kopec? 🙂 krasne grafiky

antana123
14. pro 2011

@elys 😀 😀 😀

mijadave
14. pro 2011

@elys si nas odhalila 😀 😀 😀 vyhlasujem sutaz o najvyssi kopec 😀 😀 😀 inak ked sme pri tej sutazi, @lorreine, vyhravas, ved sme dali, ze do Vianoc // 😉 hip hip hura, prelomila si to a si jedna z vitaziek 😉

zana21
14. pro 2011

@lorreine Velká velká gratulace, to je ale krásný dáreček k Vánocům 🙂