Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
15. pro 2011

@terioza1 ja som vedela na 15tt ale nespravne vraj to bude chalpec a na 20tt uz dievcatko 😀

jania023
15. pro 2011

Ahoj tak hlasim 8DPO a test biely ☹ uz by bol aspon dusik kedby tam nieco bolo ☹

mijadave
15. pro 2011

@terioza1 ano, vie... robili geneticke testy 😉 u mna je nove to, ze sme sa s mm vcera uz definitivne rozhodli, ze snazenie bude sice dalej, ale uz bez liekov a injekcii... cize nechavame to tak a bud sa zadari alebo nie... uz nemozem to mat stale nacasovane... uz nas to s mm ubija a len sa kvoli tomu pochytime... takze kiez by to teraz vyslo... ale sem budem chodit dalej... 😉

mijadave
15. pro 2011

@jania023 na 8DPO dusik? 😲 no nie som si ista, ved niektorym neukaze ani v den meskania... ja by som este netestila... a ked si uz testla, este by som sa nezmierovala s tym, ze to nevyslo, este je sanca, ze to vyslo, len Ti to este neukazalo... 😉

terioza1
15. pro 2011

@jania023 prave.... ja bych na to moc nesazela.. .-D

terioza1
15. pro 2011

@mijadave treba to prave ted vyjde, kdyz se uz tak nebudete snazit.. nebo spis upinat k tomu.... treba se fakt zadari, chce tomu jenom verit....🙂 uvidite... ale asi bych to nevydrzela psychicky, porad cekat a cekat.... aj pro me to byl des...

mijadave
15. pro 2011

@terioza1 ved prave, ved uz sa snazime vyse 2 rokov... no proste nechavame to tak.... obom sa nam ulavilo, hoci, ako sa poznam, tak ked by dorazila ms, budem nestastna ako obycajne.... 😒
no nic dievcata, lucim sa s Vami, idem domov a chystat sa, maly ma dnes 10 rockov, tak sa zacina oslavovat a koncime s oslavami v nedelu, takze sem pridem len sem-tam 😉 pa

antana123
15. pro 2011

@jania023 to je strašně brzo i na mini dušíka toho můžeš najít nejdřív 10DPO spíš ale 11DPO ono je lepší si počkat aspon na 14DPO at máš fakt jistotu a nenervuješ se dušíkama 😉
@mijadave já myslím že to vyšlo 😉

mijadave
15. pro 2011

@antana123 dakujem, kiez by 😉

antana123
15. pro 2011

@mijadave malému posílám gratulaci 😉

terioza1
15. pro 2011

@mijadave tak vse¨chno nejkrasnejsi malymu k narozkam 🙂 poradne to oslavte a vecer si udelejte peknej, treba to vyjde na narozky 🙂 drzim palecky.. zase se sem prijdu podivat a zkontrolovat vas 🙂

jania023
15. pro 2011

No neviem kocky ale ked hovorite tak to asi bude tak 😉 Neviem sa dostat do galery na FF nejak to tam nejde

manamani1
15. pro 2011

@bambula27 ty si mala kolko mm folikuli na 13DC nevies?

lorreine
15. pro 2011

@elys No vies, sice som opatrna, ale my sme sa bavili uz davno o menach - najprv hypoteticky samozrejme. Ale mame ich vybrane asi skoro odkedy sa pozname 🙂. Takze dievcatko by bolo Diana Zoe a chlapcek Wiktor Hubert. V Polsku sa davaju normalne dva mena. A musi to byt nieco s "lesom", lebo manzel je polovnik 🙂.

leeena_4
15. pro 2011

@jania023 tak to ti garantuju, že bílý test 8DPO znamená úplné prd 😉 😀 Já jsem dneska 9DPO, ještě čekám s testováním 😉

stella881
15. pro 2011

ahojte teraz som prisla od dr. no ze sa jej zda ze nepodrastli...ze su rovnake ako v utorok(cca10mm)...mam prist aj v pondelok a sobotu nedelu si robit ovu test....ale ze sa jeje to nezda ze ked som s jednou tabletkou mala minuly mesiac 24mm a teraz ked sa mi davka clostilo zvacsila ze nic....je mi nahovnosom smutna,sklamana deprimovana

jania023
15. pro 2011

@leeena_4 tak ale mas trpezlivost 😀 ja ju nemam tak testujem

leeena_4
15. pro 2011

@jania023 no, buď je to trpělivost, nebo připosranost 😀 těžko říct 😀

jania023
15. pro 2011

@leeena_4 skusis testnut rano?

leeena_4
15. pro 2011

@jania023 😀 😀 Ne 😀 ani nemám žádný test, myslím. Vlastně počkej, já asi nějaký mám ale kdyby ses nezeptala tak to nevím. ale ještě počkám 😉

jania023
15. pro 2011

@leeena_4 a do kedy??tak najviac 12dpo viac nevydrziiiiiis 😀 😀

elys
15. pro 2011

@terioza1 diky Teri. dali sme si spravit DNA test pohlavia, ten sa moze robit uz od 10TT.. tak dnes dosiel vysledok 🙂 je to spolahlivejsie ako sono

elys
15. pro 2011

@lorreine Dianku som aj ja chcela, keby to bolo dievcatko 🙂 ale co je na tom polovnicke?

jania023
15. pro 2011

@lorreine
@elys Kocky moja mala sa vola Dianka 😀 To meno je strasne nezne a ma nieco do seba...deticky z takym menom su velmi kludne a bezproblemove i ked z tazkym charakterom

lorreine
15. pro 2011

@elys No, Diana je bohyna lovectva a lesa a sv. Hubert je patronom polovnikov. Wiktor s tym nic nema, ale ja by som nechcela Hubert ako prve meno. Kazdy polovnik v Polsku ma syna Huberta a to by si mala vidiet, kolko ich tam je na nejakom plese alebo akcii 🙂. A Viktor sa volal moj dedo, vdaka ktoremu som mala pekne detstvo, takze tak.

lorreine
15. pro 2011

@jania023 Ono po nas dvoch bude mat dieta tazky charakter zarucene...nech ma akekolvek meno 😀

manamani1
15. pro 2011

baby, ked doki vylucil ovulku, akoze mám hlien, krasny tahavy ako vajecny bielok!!!Aj bolesti mám..

manamani1
15. pro 2011

Ja tomu už nechááápem☹

veji
15. pro 2011

ahojte. tak mame to potvrdene aj od dr. je to sice iba 2-3 tt. strasne sa tesime. a baby, to ze "nemysliet na to" to naozaj fungujeeeeee! ja viem ze uplne nemysliet sa neda, ale aspon to troska potlacit. a pojde to! ja som preto dokonca prestala chodit na MK 😀 drzim vam vsetkym palceeeeee!!!!!
@lorreine dakujem za blahozelanie a aj ja tebe podobne blahozelaaaaaaam!!!!

jania023
15. pro 2011

@manamani1 nie stale doki ma pravdu..mne ztvrdi moj ze mm anovulaky a ja som ovulovala jena radost