Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
20. pro 2011

@manamani1 né řekla sem si že se nebudu nervovat testnu až ve čtvrtek to budu 15DPO tak by měl test zesílet pokud né tak z toho nic nebude a rozdeknu to v jeden den 😉 ale dle čípku to zatím nevypadá ani BT výrazně neklesla tak uvidíme

manamani1
20. pro 2011

@antana123 hej,BT som videla...🙂))

mijadave
20. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Nativanativa............29...........9m.............43.............25.........25...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............41............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............40............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............36............34..........15...............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............35.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Veji..........................25............8m..............35.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Ingris......................31..........6,5r...............30.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m..............29..............27.........13.............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r...............29..............32.........13............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m.............29..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r................26..............27.........13.............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..............26..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m..............24..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............19..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............17..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............17..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............10...............37.............................Clost., Duphaston
Zana21...................31...........8m................5................29...........................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m...............5................30...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................24+3..................24+3................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........20+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............15+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............13+5..................13+1................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m.............10+0...................10+3................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................8+3...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
20. pro 2011

dobre ranko dievcata 😉
@lorreine, @jeny vdaka za povzbudenie dievcata, ja viem, ze kym ms nedorazi, je stale nadej 😉
@antana123 grafik vyzera dobre, rozhodne lepsie ako moj 😉
@manamani1 na ovulku to vyzera, ze by mohla byt dnes 😉

s mojou BT to tiez nevyzera vabne: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

antana123
20. pro 2011

@mijadave ty ho máš zajímavý ale pod čáru neklesl stále 😉

manamani1
20. pro 2011

@mijadave teplota sa drží..... 😉

mijadave
20. pro 2011

@antana123, @manamani1 drzi, ale nizko, bolesti ako pred ms uz dorazili... 😒 a testik snehovobiely aj dnes rano, takze asi tak... velku nadej tomu uz nedavam... nevadi, ideme dalej, len ma mrzi, ze to nebude vianocny darcek... ☹ tak od dalsieho cyklu sa vzdavam liekov... 😉

antana123
20. pro 2011

@mijadave to mě moc mrzí....

lorreine
20. pro 2011

Holky, ja by som vam vsetkym priala taky isty vianocny darcek ako som dostala ja, ale ak nebude vianocny, tak nejaky novorocny. V Rusku sa predsa davaju darceky neskor, tak sa to este da stihnut 😀 . Ja mam kazdopadne este stale velky strach, ale nejako mam lepsi pocit ako minule. Tak dufam, ze sa nic nestane. KO mam az 2.1., tak sa vtedy uvidi. Od ms to bude nejak 7 tyzdnov, tak mozno bude vidiet aj nejaku srdecnu akciu.

mijadave
20. pro 2011

@antana123 to je v pohode... trosku som sa nechala uniest, bola som tak pozitivne naladena tym, ako mi bolo pisane, ze mam dobry graf, k tomu tie // na ovu testiku... no tehu testik ma schladil viac, ako som cakala... aspon vidim, aka som z toho uz zmagorena, ze aj sama seba presvedcim, ze som tehu aj ked nie som... 😉 aspon vidno, ze uz nemozem verit vlastnym pocitom... nevadi, proste sa ide dalej... budem Vam robit tabulku, no neviem, ci v nej este ostanem.... a budem sem za Vami chodit 😉

manamani1
20. pro 2011

@mijadave a prave preto sa to mozno aj podari 😉

mijadave
20. pro 2011

@lorreine dik, si zlata, no ja som sa uz zmierila s tym, ze ostavame pri 2 detoch... 😉 uz to nejdem riesit... nevladzem...

mijadave
20. pro 2011

@manamani1 kiez by si mala pravdu... 😉

antana123
20. pro 2011

@mijadave taky si myslím že se to takhle hned podaří 😉

antana123
20. pro 2011

@lorreine srdíčko by už být mohlo 😉

mijadave
20. pro 2011

dievcata, o mna ani tak nejde... ja uz mam 2 deti, ktore sice velmi chcu surodenca, ale co uz, nejde to, tak to nejde... hlavne Vam vsetkym prajem, nech sa dockate cim skor // krasnych ciarok na tehu testiku a tehulkam, nech sa vytesuju a dotiahnu to lahkeho porodu.... 😉

lorreine
20. pro 2011

@elys Mrkala som na Tvoj album a videla som, ze v 15 tt si uz mala malinkate brusko. Gatulujem, vyzera to nadherne. A kedy presne Ti zacalo rast? Riesim to kvoli praci a rodine. Nechcem, aby si to niekto vsimol skor nez v 4.mesiaci. Povedala som to len vam tu na MK a najlepsej kamaratke.

zuzkag2
20. pro 2011

@mijadave ahojky...si pisala, ze sa od dalsieho cyklu vzdavas liekov...preco? A este sa chcem spytat...ako sa dievcata dostali do tvojej tabulky...nedopises aj mna? 😉

mijadave
20. pro 2011

@antana123 ja viem, no dnes sa radim medzi pesimistov, prepac... 😒 zajtra zas vyjde slnko a ja sa zas budem pozerat na svet optimisticky, no nejak je toho na mna vela... vcera jedno, dnes biely test a hadka s mm... najradsej by som si lahla do postele a spala.... ☹

mijadave
20. pro 2011

@zuzkag2 uz som brala clostil 7 cyklov a soju asi 4 a sice mi to upravilo cyklus, no inak nic a k tomu som pribrala uz 13 kg... nemozem sa uz na seba ani pozriet do zrkadla, aj mm zacina byt nespokojny, no nie kvoli postave, ale kvoli tomu, ze beriem uz dlho lieky... pred liecbou som brala lieky na rameno, predtym hormonalne na pokozku.... v podstate beriem lieky s prestavkami uz 3. rok a nie je to zdrave, z toho 2 roky hormonov... treba dat pauzu... a dalsia vec, nechcem tahat dr do prace aj cez sviatky, lebo tak by mi trebalo robit usg.... 😉

lorreine
20. pro 2011

@mijadave Janicka, ale urcite k nam musis chodit, pretoze bez Teba to nebude ono 🙂. Inak s pristupom "nejde to, tak co uz" a robenie si inych planov, to jaksi-taksi poznam a vysledok vies, aky je. Ale nechcem Ti to stale opakovat, proste mas, pravdu, kasli na to a uvidi sa. Clovek mieni, Pan Boh meni - hovorila to moja prababka a mne sa to osvedcuje na kazdom rohu mojho zivota

mijadave
20. pro 2011

@zuzkag2 jasne, dopisem, len mi napis udaje ako: svoj vek, ako dlho sa snazis, ktory den cyklu si, kolko trval posledny, ktory den po ovulke si (ak uz bola ovulka) a co beries 😉

mijadave
20. pro 2011

@lorreine dakujem, si zlata... ja viem, ved sama som to hovorila aj ja Vam tu... urcite sem budem chodit, robit tabulecku... ak budem vediet poradim, povzbudim... mne samej pomaha, ked povzbudzujem Vas tu, aj mne je potom lepsie... 😉 ste mi tu prirastli k srdiecku 😉

lorreine
20. pro 2011

@mijadave Jani, niekedy to lahnutie do postele pomaha najviac. Viem, ze si asi v praci a nejde to. Ale ja som uz parkrat urobila to, ze ked som mala tazky den - naozaj neznesitelny, lebo inak zvladnem vela - tak som proste odisla z prace, sla domov a do tej postele si lahla...Treba si chranit psychicku pohodu...ja som takymto prehliadanim psychickych pocitov dosla k tazkej depresii a bola som na antidepresivach asi pol roka.

mijadave
20. pro 2011

@lorreine ja viem, keby sa dalo, tak idem, no kolega si dnes vzal volno a jeden z nas by tu mal byt.... a okrem toho, dnes by mali prist akcionari a ak tu nebudem, bol by problem, lebo vacsinou to tak vyslo, ze ked prisli, ja som tu nebola... neboj, ja sa dam dokopy... len som mala zle rano... dopomohli k tomu deti a mm... ale uz sa tesim na 16.00, deti maju v skole vianocnu besiedku a moj synator to cele moderuje 😉 bude vystafirovany v obleku 😀

mijadave
20. pro 2011

dievcata, prepacte mi, ze som sem priniesla pesimisticku naladu... 😒 polepsim sa 😉

zuzkag2
20. pro 2011

@mijadave juj, to je veru dlho, 7 mesiacov clostil...ja beriem len druhy mesiac, a som z toho na prasky.beriem aj dufik, ale nerobi mi to vobec dobre,hlavne na psychiku, so mnou tie hormony totalne mavaju 😀 takze aj ja vysadim, ale vydrzala som len dva cykly...a tebe za tych 7 mesiacov ten clostil nepomohol s ovulkou?
A dakujem, takze tu je info o mne...Volam sa Zuzka, mam 31, snazime sa 9 mesiacov, beriem Clostil, Pregnyl, Duphaston , pijem alchemilku, grepovy dzus, kyselinu listovu, posledny cyklus som mala 32dni, teraz som 26DC, a 11DPO 🙂 Dufam, ze som nic nezabudla 🙂

mijadave
20. pro 2011

@zuzkag2 ja som brala clostil od decembra min. roku do juna, v aprili som bola na laparku... cez leto som brala soju, tusim 1-2 cykly nic a teraz mi nasadil clostik, z tym, ze ideme este skusit 3 cykly... ale uz som si to rozmyslela... tiez som ku clostiku brala pregnyl a duphaston a o tych vykyvoch mi nemusis hovorit... sama to vidim na sebe, no neviem to velmi ovplyvnovat, aj to je jeden s dovodov, preco s nimi koncim, zacinam byt uzlicek nervov... pomoct mi urcite pomohol, lebo min. rok som mala anovulacne cykly a trvali v rozmedzi 31-63 dni a to bol otras... teraz mam tak 28 dnove 😉 ok, idem Ta dat do tabulky 😉

mijadave
20. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Nativanativa............29...........9m.............43.............25.........25.............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............41............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............40............34...........................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............36............34..........15.............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............35.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Veji..........................25............8m..............35.............29..........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Ingris......................31..........6,5r...............30.............26..........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m..............29..............27.........13............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r...............29..............32.........13............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m.............29..............51..........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r................26..............27.........13............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..............26..............31.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Zuzkag2.................31......... 9m..............26..............32..........11...........Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, kys.listova
Janielik87..............24...........8m..............24..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............19..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............17..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............17..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............10...............37.......................Clost., Duphaston
Zana21...................31...........8m................5................29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m...............5................30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................24+3..................24+3................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........20+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............15+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............13+5..................13+1................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m.............10+0...................10+3................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................8+3...........................................28.7.2012..........21.12.

antana123
20. pro 2011

tak jsme to nevydržela a udělala zase test a duch je ještě slabší jako včera určo to zase odchází jako každý měsíc ☹ ☹ ☹ ☹
http://antana123.rajce.idnes.cz/testiky#PC19037...