Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
21. pro 2011

@mijadave já čekala že na 14DPO mi už čárka vykoukne a ona je pořád stejná kdyby to přece odcházelo tak to už dostanu né???

mijadave
21. pro 2011

@manamani1 ano, len aj ovulka bola skor.... ms by mala prist zajtra, vzdy mi dosla na 4. den po dobrati duphiku.... takze testit este nebudem.... 😉
@antana123 tazko povedat... radsej ju nechaj tak... 😉 a co ja? makky, no vysoko... sa potom vyznaj... no myslim, ze zajtra ho uz dociahnem a vecer klasika dorazi... krasne, zrovna na sviatky 😠

mijadave
21. pro 2011

@antana123 mozno nie... je dost pripadov, ze sa ukazali silnejsie az po tyzdni meskania 😉 osobne poznam take tehulky 😉

antana123
21. pro 2011

@mijadave no budu testovat dál uvidíme já tohle u malýho prostě nezažila a vada testu to není vyzkoušela jsme 3 značky,pregnyl to taky není a ted žádný léky nejím tak nevím co to je

antana123
21. pro 2011

@mijadave kdyby přišla MS aspon bych už nemusela doufat v zázrak

mijadave
21. pro 2011

@antana123 ja viem, ja som toto tiez pri tych dvoch nezazila... grafiky som mala vzdy ukazkove... 😒 uz nech je piatok, nech viem, na com som.... 😉

antana123
21. pro 2011

no uvidím počkám do ledne a pak půjdu na vyvolávačku kdyžtak 😔

mijadave
21. pro 2011

@antana123 je tam, no je pravda, ze nesilneje ☹

antana123
21. pro 2011

hlásím 1DC ☹

mijadave
21. pro 2011

@antana123 coze? 😲 😲 😲 nechapem.... ved si vravela, ze tak skoro nedorazi... moja, to mi je veeeeeeeeelmi luto.... dufala som, ze podla BT nedorazi a ze dusiky zosilneju.... ☹ ☹ ☹ zajtra Ta podla mna asi budem nasledovat... 😉

antana123
21. pro 2011

@mijadave díky už to mám aspon za sebou ulevilo se mi samo že jsem to oplakala ale asi to tak mělo být 😔 😔
mám úžasnýho muže i syna tak co ještě můžu víc chtít od života.....

mijadave
21. pro 2011

@antana123 jednoducho nechapem, ved si pisala, ze mas cipok uzavrety a tvrdy... uz nemozme verit ani BT ani vlastnemu telu 😠 😠 😠 a co ja, ked mam cipok makky, ale vysoko, ze neviem, ci je uzavrety.... ☹

mijadave
21. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............42............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............41............34...........................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............37............34..........16.............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............36.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Veji..........................25............8m..............36.............29..........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Ingris......................31..........6,5r...............31.............26..........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Jania023................30............3r...............30..............32.........14............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m.............30..............51..........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r................27..............27.........12............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..............27..............31.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Zuzkag2.................31......... 9m................27.............32..........12...........Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, kys.listova
Janielik87..............24...........8m..............25..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............20..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............18..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............18..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............11...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............10...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Zana21...................31...........8m................6................29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m...............6................30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Antana123.............28.........10m................1................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................24+4..................24+4................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........21+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............15+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............13+6..................13+2................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m.............10+1...................10+4................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................8+4...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
21. pro 2011

kde ste vsetky??? 😉

zuzkag2
21. pro 2011

@mijadave silno pracujeme...co je sice takto tesne pred Vianocami nevhodne...ale musime...
no a ja osobne sa stresujem, obcas mam krce ako na ms, a fakt nechcem aby dosla ;-D fakt ze nechcem.
a ty co porabas?

mijadave
21. pro 2011

@zuzkag2 ja tiez usilovne pracujem, az kym som Vam sem nenapisala som bola fakt vytazena, no teraz sa mi uz ukrutne nechce 😀 tak sa tvarim, ze pracujem 😀 ja mam tiez krce ako na ms, moj grafik tomu tiez nepridava a tak zajtra cakam ms

zuzkag2
21. pro 2011

@mijadave juuuj, presne, ukrutne sa mi nechce, a rozmyslam, ako zdrhnut co najskor z prace...asi to o pol 4 zabalim. trosku od veci v teme clostil 😉 ...ale neva 😉
pocujky, ked si brala clostil, nezhorsil sa ti zrak?pocas uzivania

zuzkag2
21. pro 2011

@mijadave sak ten tvoj graf neviem najst, daj link...

jeny
21. pro 2011

ahoj baby tak som konecne doma z folikulometrie, na pravom nic a na lavom iba 10mm 😠 no porazi ma zase v piatok musim merat tu cestu dlhu ktora nam dnes trvala este raz tolko ako zvycajne kvoli pocasiu
@antana123 tak to som v soku! ja tiez nechapem tym duchom na testoch, je to hnusne ze nas takto zavadzaju

mijadave
21. pro 2011

@jeny 10mm je celkom pekne na 11DC, neboj, este dorastu 😉 aj ja som mala tak tento cyklus, hoci neviem, ci je to povzbudive, kedze moj grafik nie je ukazkovy, skor mi to vyzera na anovulak... 😒

mijadave
21. pro 2011

@zuzkag2 aj ja mam take umysly, ze zdrhnem, ale uz sa ani nejak velmi neoplati, ved o polhodku koncim 😀 zrak sa mi nezhorsil, bola som na ocnom, lebo nosim brilky a nic sa nezmenilo 😉 no a co ze je to odveci v tejto teme, ved sa mozme bavit aj o inych veciach 😉

antana123
21. pro 2011

@jeny já byla taky ☹ jsme z toho špatní doma oba ale už sem to obrečela a musím jít dál já se jen modlím že nám v Sanusu pomůžou musí ☹ ☹
a na 11DC je to pěkný ty ještě narostou neboj 😵

zuzkag2
21. pro 2011

@mijadave no pozeram ten graf, a ved sa drzis este celkom pekne nad cervenou, este nehadz flintu do zita...ved minuly mesiac si uz mala ms, nie?juuuj, tfuj tfuj, nech ta teplota neklesne.
K tomu clostilu, ja ked som ho brala, tak som nevidela nic, ale po dobrati sa to pomalicky upravilo. divne to bolo.

@jeny ahojky...10mm na 11DC ...hlavne ze je nejaky folik, podla mna ma strasne vela casu dorast...len keby si sa nemusela trmacat stale hore dole. teraz to tak blbo vychadza, ze v piatok budes iba 13DC, a ked si mala minuly mesiac ovulku az 17DC, tak je to aj tak skoro. To by museli ako rychlo rast tie foliky, aby ti do piatku narasti. Najlepsie by bolo, keby ides v utorok, buduci tyzden, nie?

mijadave
21. pro 2011

@zuzkag2 ano, mala som, no mala som aj skor ovulku... ja mam lutealnu fazu cca 14 dni a dnes som len 12 DPO, hoci tazko povedat... ale jedno je iste, po dobrati duphastonu som to dostala vzdy na 4 den, co je zajtra, tak uvidime... 😉 ale dakujem, si zlata 😉 ja som take s ocami vobec nespozorovala... a oci mam citlive, mam vyssi ocny tlak, beriem kvapky na to a toto by som urcite postrehla 😉

zuzkag2
21. pro 2011

@mijadave no ved uvidime, ako bude zajtra a pozajtra a pod stromcekom, mozno budeme mat najkrasi darcek, a mozno budeme este moct na silvestra silno oslavovat s poharikom v ruke...😉
ja idem zajtra rano ak teplota neklesne zase testovat, uz teraz mam z toho nervicky 🙂

mijadave
21. pro 2011

dievcata, lucim sa, ak sa mi sem dnes nepodari prist, tak zajtra tu urcite budem cez den, lebo budem v praci a bez sefstva, takze kocur nie je doma, mysi maju raj 😀 😀 😀 😀 pa a pekny zvysok dna 😉

jania023
21. pro 2011

@mijadave lebo za posledne 2 dni mi robili rengen a magneticku rezonanciu a aj keby som bola tehu tak musi ist prec ☹

iinka
21. pro 2011

ahojte baby, môžem sa pridať? chcem sa spýtať, či neviete či clostyl nejak ovplyvnuje BT?
zajtra čakám ms, čo by som bola najradšej keby nedostanem, ale zatial mám stále 37stup.