Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
22. pro 2011

@jeny len ja nemavam az 18dpo tak na 17uz mam ms ale ttto uz je extrem

jania023
22. pro 2011

@zuzkag2 ta budeme mat pekny darcek od jeziska 😀

mijadave
22. pro 2011

@stella881 veeeeelmi zle http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave rapidny pokles u mna znamena len jedno.... ze dnes, najneskor zajtra dorazi ms 😠

stella881
22. pro 2011

@mijadave ja sa v tych testoch vobec nevyznam... :( no to mi je luto moja ....juuj

stella881
22. pro 2011

@zuzkag2 13DC???? kolkaty mesiac uzivas clostil?

mijadave
22. pro 2011

@stella881 to je v pohode, uz som to predychala 😉 tak ja uz bezim domov, idem si uzivat vianocne pecenie 😀 majte sa 😉

stella881
22. pro 2011

@mijadave prijemne pecenie 🙂 papa

zuzkag2
22. pro 2011

@stella881 druhy mesiac...ale teraz to uz aj vysadim, lebo mne tie lieky robili zle...teda dufik , bola som z neho na nervy, strasne 😉 musim si dat pauzu.

mijadave
22. pro 2011

@stella881 zuzkag2 myslela asi 13DPO (pozri nasu tabulku) 😀 tak teraz uz fakt bezim, pa 😉

stella881
22. pro 2011

@zuzkag2 a aj clostil si brala? a aj mas daku diagnozu...ci len sa vam nedari?

@mijadave ved aj som si myslela ze asi tak 🙂

jeny
22. pro 2011

@jania023 ved ani ja som este nikdy predtym memala take meskanie, ked beriem duphaston alebo utogestan tak ms pride najneskor do 5dni po vysadeni a ten posledny cyklus mi ms prisla az na 11den po vysadeni utogestanu takze obcas sa to asi stava....
@stella881 ano beriem clostil 2x1tbl a taka slaba uroda ☹

stella881
22. pro 2011

@jeny ach boze preco nemoze mat kazdy kto si zela babo????

jania023
22. pro 2011

@jeny mne dojde tan na 4den max a dnes som uz 5den tak asi zajtra je tu..uz ma bolia aj vajecniky tak dufam ze coskoro dorazi

majkushka
22. pro 2011

@zuzkag2 ahoj aj tu som ta nasla , ja som dr vravela že mi bolo zle s duphiku , tak mi dal utrogestan a ak aj s neho , mi bude tak ako s duphiku , mne s neho bolo hrozne navaly, prsia , brucho,a žaludok tak mi povedal že si ho mam vkladat a dal mi aj utroš tak napišem ked si ho dam ako mi bude s neho Pa

zuzkag2
22. pro 2011

@stella881 hej hej, aj clostil som brala, prvy cyklus nezabral vobec, ale druhy cyklus uz nastimuloval super vajka 🙂 hm, ci mam daku diagnozu...mam napisane v karte neplodnost sposobena anovulaciou...ale doktor mi to otvorene nikdy nepovedal, toto som videla nahodou. asi preto, ze ma nechce stresovat 🙂

zuzkag2
22. pro 2011

@mijadave juj, este ze si taka pozorna, ja som uz dopletena ako polepetko 🙂

stella881
22. pro 2011

@zuzkag2 anoubulaciu mam aj ja ...

zuzkag2
22. pro 2011

@majkushka Majuska, ahoj...no mne ani nebolo tak zle ako tebe, okrem tych navalov tepla, ale na mna strasne zle vplyval fyzicky, strasne depky ma chytali, tak po tretom dni od uzivania. take ako ked mas silne PMS, proste placlivo mi bolo, uz sa to zacalo prenasat aj do vztahu, lebo som stale hovorila, ze ma uz nemiluje...proste psychooooooo 😀 a akonahle som dobrala tabletky, tak na druhy den uz lepsie, a dnes uz uplne v pohodke, iny clovek je zo mna. ja som to povedala dokimu, ale ten mi povedal, ze to na mna nemoze tak vplyvat, ze to bude asi niecim inym, ze ci mame vztah v poriadku...no tak asi mame, ked sa snazime mat babatko 🙂

zuzkag2
22. pro 2011

@stella881 no ale sme dopadli...☹ ty kolky mesiac beries clostil?

stella881
22. pro 2011

@zuzkag2 teraz bol druhy.. Dovtedy som brala iba duphaston od januara

veronicka33
22. pro 2011

Ahojte dievčatá tak ms asi už fuč zase len 2dni,už len hnedý výtok asi by som mala navštívit gyndu 😒 ako sa darí?čo nové?

majkushka
22. pro 2011

@zuzkag2 svagrina ho brala a tiež mala take stavy ako ty je to s toho , hned jej napisal utrogestan a po troch mesiacoch už tehulkovala 🙂

fifitko25
22. pro 2011

Ahojte, mne je z dufiku tiež nanic, bolia prsia, žalúdok, zle trávi... Clostil mi nic zatiaľ nerobí, okrem folikov 😀 asi dufik tiež vysadim. Môže to mat potom nejak zly vplyv na oplodnenie, pripadne uhniezdenie vajíčka?

majkushka
22. pro 2011

@fifitko25 treba dokymu povedat ja som povedala a dal mi utrogestan , aj mne tak bolo ešte k tomu navaly a unava hned mi ho zmenil no tak teraz papam clostil a od 15 DC idem na utrogestan ak bude s neho zle on sa da aj vkladat a baby čo písali tak potom m už zle po vkladani nebolo 🙂

fifitko25
22. pro 2011

@majkushka na folikulometriu idem 30.12., dúfam, že mi doktor povie dobré správy, aby sme si s manželom mohli užiť Silvester a nový rok snažilkovaním 😀 😝 určite mu poviem o dufíku, po prvom mesiaci mi nič nebolo, ale po druhom už fakt zle ☹

antana123
22. pro 2011

@stella881 krásně narostli super 😉
@zuzkag2 to mi je lío že TT negativní ☹ hlavně at příjde MS brzo

stella881
22. pro 2011

@antana123 ano dakujem 😀

antana123
22. pro 2011

jinak já od zítřka začínám s clostilem 3x1tbl tak jsem na to zvědavá MS mám strašnou přesně jako minule chodím na ráz se 4 vložkama a i tak proteču i s oblečením no děs minulý měsíc jsem to zastavovala ascorutinem snad se to tentokrát zastaví samo je tohle normální ???každý měsíc nesílící duchy na testu a pak taková brutální MS minule 8dní MS z toho 6den ascorutin aby to zkončilo bojím co bude ted myslíte že by mi ke konci cyklu třeba pomohl utroš aby to udržel???

antana123
22. pro 2011

já jdu na folikulometrií 3.1 a řeknu jí o těch dušících na testu i o té MS je to děs

fifitko25
22. pro 2011

@antana123 uf, vôbec ti takú hroznú mrchu nezávidím ☹ musí to byť veľmi nepríjemné, ja mám taký štandard a aj tak prvé dva dni myslím, že z nej isto umriem, ale to, čo píšeš ty, je oveľa horšie ☹ čím to môže byť?