Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

strawbery
28. pro 2011

@antana123 ahojky, no ja som mala včera po tom pregnyle také bolesti, že som zaspala o 4tej ráno :(......no dnes je to už dobre,aj ked podbruško stále cítim, inak sa mám dobre.......sviatkové obžerstvo 😀
@majkushka ahoj, dr. mi povedal,že sa máme snažiť hned včera a dnes ....no a v noci som mala také bolesti, že asi aj praskol ten folik
@manamani1 no ahoooj, ako sa máš ty?...nieo nového?

lorreine
28. pro 2011

@veji No, tiez mam problem s prsiami. To, ze su o cislo vacsie, to by mi ani nevadilo, prave naopak 🙂. Ale straaaaaasne ma bolia, je to fakt strasne...no a bolesti v podbrusku skor ustupili, i ked boli dost vyrazne. No a zatial som ani raz nezvracala, ale byva mi nevolno. Z roznych pachov atd. Napriklad mi teraz vobec nevonia manzelov parfem, ktory som predtym milovala...a som rozcitena 🙂

veji
28. pro 2011

@manamani1 prvy test mi ukazal slabulilinku ciarku 3 dni pred ocakavanou ms, nejaky 26 DC, dalsi test som robila asi o tri dni a ciarka uz bola silnejsia a o tyzden uz kolajnice 🙂

majkushka
28. pro 2011

@strawbery dakujem ja dnes 14 DC folik mal 24mm , a križe ma boleli tak , 7 hodin po pichnutííííííí

strawbery
28. pro 2011

@majkushka aký pekný folik 🙂 ...takže sme v rovnakej fáze mi dve, tak držíííííím palce tuho 😉

majkushka
28. pro 2011

@strawbery aj ja , a maš aj niečo po nejake lieky ?

apolenka6
28. pro 2011

@strawbery ahoj! 🙂 no tú bolesť poznám mala som ju na Vianoce ....ale neužívam clostil ,mávam to aj bez neho,len či je tam folík ...hm....

strawbery
28. pro 2011

@apolenka6 ahoj :D......tak a ovu si nesleduješ?.......určo to boli ovu bolesti

apolenka6
28. pro 2011

@strawbery no ked som užívala clostil tak som tiež mala také isté bolesti určite je to ovu,len výsledok sa neráči dostaviť 😠

strawbery
28. pro 2011

@apolenka6 ahaaaa, no tak to ma mrzí.......ja už len čakať teraz

apolenka6
28. pro 2011

@strawbery bazálnu si nemeriam,už sa nechcem na plodenie úplne upnúť to mám už za sebou ....len čakať v zázrak 🙂 dobrú noc prajem na dnes už končím ! 😉

lorreine
28. pro 2011

@veji No, tiez mam problem s prsiami. To, ze su o cislo vacsie, to by mi ani nevadilo, prave naopak 🙂. Ale straaaaaasne ma bolia, je to fakt strasne...no a bolesti v podbrusku skor ustupili, i ked boli dost vyrazne. No a zatial som ani raz nezvracala, ale byva mi nevolno. Z roznych pachov atd. Napriklad mi teraz vobec nevonia manzelov parfem, ktory som predtym milovala...a som rozcitena 🙂

manamani1
28. pro 2011

@strawbery ahoooooooooooooooooj,neviem neviem.Dnes som testovala- negativny test.ale vsak mám taky vytok, raz je taky hrudkovity a raz taky kremovy, tak neviem, co to znamena.a ty?

manamani1
28. pro 2011

@veji takze ked ja mam ocakavanu mrchu 34DC tak podla teba, moj test by mal ukazat 3 dni pred t.j.:31DC????

jeny
29. pro 2011

ahoj baby dnes mam moje prvé iui tak drzte palce 😉

anag
29. pro 2011

Ahoj holky ... 🙂

Mohla bych se k Vám přidat? Tento cyklus prvně beru clostil a musím říct,že mě docela překvapilo jak mi hnedka začátkem cyklus stoupla bazální teploty. Je to takhle v pořádku?

http://www.fertilityfriend.com/home/32ae86

cuculik1
29. pro 2011

tak ranna depka.... test vobec nesilnie, ta testovacia ciarka je rovnaka uz 5 dni, dnes idem na obec na krv. nerobim si ziadne nadeje ze to narastlo, ....

cuculik1
29. pro 2011

@jeny drzim place!

antana123
29. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂

mijadave
29. pro 2011

@jeny drzim pasticky 😉
@anag ahoj, vitaj, to stupnutie BT nemusel sposobit clostil 😉 su rozne priciny, niekedy tesne po ms byva BT vyssia, potom klesne... 😉
@cuculik1
@cuculik1 to ma mrzi, ale nestracaj nadej 😉 drzim pasticky, potom daj vediet, ako si dopadla
@antana123 dobre ranko 😉 kde mas grafik? 😉

mijadave
29. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............50............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............49............34...........................Listovka, Forgravid
Lenka7791.............29.........13m.............44.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............38.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............33..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............28..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............26..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............26..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............19...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............18...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............15...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............14...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............14...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............10................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m.................9................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r.................9................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m................8................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r..................6................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................25+5..................25+5................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............17+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............15+0..................14+2................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+2...................11+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m................9+5...........................................28.7.2012...........................
Veji......................25................8m................6+1....................5+3..............22-28.8.2012.........26.1.

antana123
29. pro 2011

@mijadave já už BT nemeřím to nemá cenu pak si člověk dělá falešné naděje ani nebudu testovat brzo at nemusím přihlížet tomu jak to zase odchází ☹ ☹ ☹ ☹

antana123
29. pro 2011

@mijadave a ty se máš jak???

mijadave
29. pro 2011

@antana123 jasne, chapem.... ja meriam, u toho jedineho som ostala, no len kvoli tomu, aby som vedela, ci byva ovulka alebo sa hlasi prechod... 😉 inak sa mam uz lepsie... s mm sme na dobrej ceste, je to uz lepsie, aj ked to este nie je celkom tak, ako by malo, no snazi sa a ja tiez... o mimi sa nebavime, proste to nechavame tak... nechranime sa.... kolkokrat, ked robim tabulku, tak pozeram, ktory den cyklu som, a kolkokrat mi pride aj luto, ze tam uz nie som... ale je to tak lepsie, aspon nemam az taky prehlad o cykle... hoci si znacim BT, nepozeram, ktory DC som, lebo mam ff v mobile a tam si len nahadzujem BT, na graf nepozeram... 😀 ja testit tiez nejdem, nejdem sa stresovat... 😉

nativanativa
29. pro 2011

ahojte baby , ked nemam vip na grafe , uz mi ani ovu nevyznaci ? http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

strawbery
29. pro 2011

@antana123 dobre ránko aj tebe 🙂
@cuculik1 nebooooooj,bude dobre
@jeny držím palce moc
@manamani1 určo treba testovať neskoršie.....tuho myslím na teba 😉 ........no a čo ja?ja len čakať,kedže tento cyklus ovu až 22-23DC a od zajtra 10dní dufík...tak tento cyklus budem mať hádam aj 39DC 😠 ....no čo už
@mijadave to je super, že sa máš už lepšie...som rada 😀

cuculik1
29. pro 2011

mne uz nacisto sibe, testujem rano, naobed.... ale co je zaujimave, vcera rano slaba, na obed silnejsia, to iste sa stalo dnes rano taka ista ciarka ako vcera a teraz o 10:00 zase silnejsia, asi tak ako vcera na obed.... nema byt hcg najkoncentrovanejsie prave v rannom moci? uz nech je tu poobede a viem na com som, dnes uz netestujem, idem niekam von, mam volno a doma by ma to len tahalo ocikavat kazdy krat ked idem na wc, to je uz obsesia 🙂

mijadave
29. pro 2011

@nativanativa oznaci, ale teraz si nie je isty, dost Ti skace BT 😒 tazko povedat, kedy bola ovu...
@strawbery dakujem, si mila 😉 je to uz lepsie, aj ja sa tomu tesim... chodila som Vas sem citat, moc som nepisala... 😉 skoda, ze sa Ti tak natiahol cyklus, no dolezite je, ze ovu bola 😉 drzim pasticky 😉

mijadave
29. pro 2011

@cuculik1 jasne, treba ist von... to cakanie je hrozne, ja viem... 😒

jeny
29. pro 2011

ahojte tak uz mam po iui, mala som jeden folik uz prasknuty a druhy este neprasknuty tak uvidime ako to dopadne, ci ste dobre drzali palce 😀 moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a
@strawbery nejdes k nam do tabulky? teraz baby odchadzaju stale tak nech niekto aj pribudne 🙂
@cuculik1 juj tak to je zahada, som velmi zvedava ci ti hcg stupa aspon v krvi dufam ze ano