Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
2. led 2012

@manamani1 ano, krasne kolajnice som mala 😉 ale na inom fore som citala, ze mozu to ukazat aj tehu, no nechcem Ti ani brat nadej ani falosnu davat... istejsie je testovat tehu testikom, ked Ti meska ms 😉

manamani1
2. led 2012

@mijadave tak neviem, hladam este nieco o cystach na vajecnikoch, ci z toho nemam tie bolesti, a pozitivny ovu test!

mijadave
2. led 2012

@manamani1 moja, ja by som Ti tak velmi priala, aby to bolo tehu 😉 no radsej skus tehu testik 😉 uz Ti meska ms?

manamani1
2. led 2012

@mijadave ak bereme to, ze ovulka bola na 17DC aj tento cyklus aj posledny tak mrcha ma dojst cca.34DC, aj minuly cyklus bol 34DC. tak ani podla toho mi to to nesedi. Dnes som 30DC a spravidla v piatok (34DC) by mala dojst mrcha. A ked moj posledny cyklus bol 34DC a teraz len ovulka na 30DC preco by sa mi tak zasa predlzil cyklus, ked uz bol upraveny...

mijadave
2. led 2012

@manamani1 nemyslim si, ze mas teraz ovulku, ze sa posunula... neviem, no moze to byt to tehotenstvo, no nemusi... tak by som sa na ovu testik nespoliehala... radsej treba skusit tehu testik, no pockaj radsej az do piatku 😉

manamani1
2. led 2012

@mijadave ak ma mrcha dojst 34Dc tak tehu test este nemusi ukazat,nie?

mijadave
2. led 2012

@manamani1 ano, presne, pockaj radsej aspon do terminu ms... ja viem, ze je to tazke, sama to dobre poznam 😉

mijadave
2. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791.............29.........13m.............48.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............42.............51..........................Clost.,
Kacicqa..................30...........20m............32..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............30..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............30..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............28..............26...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................28..............35............6..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............23...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............22...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............19...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............18...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............18...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............14................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r...................13................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r................13................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m...............12................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r.................10................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m..................3...............34.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................26+2..................26+2................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............17+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............15+4..................14+6................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+6...................12+2................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m..............10+2...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............. 7+3............................................16.8.2012.............16.1.
Veji......................25................8m................6+5....................6+0..............22-28.8.2012.........26.1.

strawbery
2. led 2012

@mijadave ved to je v poho, nič sa nestalo 😀
@cuculik1 božiiiinku ako som rada, som celý den na teba myslela........určite žiadny kyret už nebude......aspon nejaké štastie v neštastí......DRŽ SA!!!!
@manamani1 tak toto je už čo za haluz? 😅 ...to už sa človek fakt nemôže spolahnúť na nič?.....ani na príznaky, ani na testy a v niektorých prípadoch ani na doktora?......úplne na hlavu 😠

strawbery
2. led 2012

@manamani1 jooooooooj, kiež by to bolo tehu.... 🙂

antana123
3. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@manamani1 držím vše co mám at je to těhu 😉

cuculik1
3. led 2012

@strawbery dakujem, dnes sa uz rozbieha mrcha, som zvedava ake to bude

antana123
3. led 2012

@cuculik1 a tak si MS dostala to je dobře a jakou jí máš????já vždycky po těch nesílících testech strašně silnou a stavím ji aby zkončila po 7dnech ascorutinem

lorreine
3. led 2012

@cuculik1 Je to naozaj dobre, ze nemusis na kyret a pojde to samo. Tiez som potratila spontanne bez potreby cistenia a uz po par dnoch som sa fyzicky citila dobre. Horsie to bolo so psychikou. Drzim moc palecky, aby si sa kompletne vycistila sama a mohli ste sa zacat snazit co najskor. Dufam, ze manzel Ti je oporou. Moj bol a potom to zamavalo trochu aj s nasim vztahom pretoze som sa v tom strasne placala a potrebovala som - ludovo povedane - kopnut do zadku, aby som sa pozbierala. Myslela som, ze sa mi zrutil svet. Ale vidis. Podarilo sa nam za par mesiacov znovu. Prajem Ti, aby to bolo u vas tak isto.

mijadave
3. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791.............29.........13m.............49.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............43.............51..........................Clost.,
Kacicqa..................30...........20m............33..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............31..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............31..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............29..............26...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................29..............35............7..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............24...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............23...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............20...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............19...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............19...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............15................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r...................14................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r................14................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m...............13................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r.................11................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m..................4...............34.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................26+3..................26+3................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............17+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............15+5..................15+0................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............12+0...................12+3................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m..............10+3...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............. 7+4............................................16.8.2012.............16.1.
Veji......................25................8m................6+6....................6+1..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
3. led 2012

dobre ranko dievcata 😉
@cuculik1 moja, aspon jedna dobra sprava pri tej zlej... 😉 aspon ze nebudes musiet na cistenie... tak nech sa to cim skor vycisti a drz sa... 😉

lorreine
3. led 2012

@mijadave Dakujem Janka za prehodenie dole. Dufam, ze fakt bude vsetko v poriadku. Manzel bol so mnou a videl srdiecko ako bije o 106 a bol dojaty. Fotecku si vylozil za sklo do skrinky s knihami. Doktorka (ten moj z Gennetu sa odstahoval nazad na Slovensko) neverila, ze somsi ani nepichla Pregnyl, pretoze sme chceli s manzelom snazenie na cas vzdat a ze styk bol vlastne v case ovulace len raz. Hovorila, ze nam to proste bolo sudene. Teraz nas caka call so sefkou v Kanade. Chceme byt fer a povedat jej to. Snad jej to nebude vadit. A ako Ty a manzel? Lepsi sa to?

mijadave
3. led 2012

@lorreine nie je zac 😉 to je super, tesim sa s Vami 😉 je to proste super, ze sa Vam to takto podarilo 😉 daj potom vediet, ako ste dopadli s tou Kanadou 😉 s mm sa to v celku lepsi, hoci si pripadam vo vztahu ako na hojdacke, ktora sa velmi silno a rychlo hojda... vedia nas rohodit take malickosti, ze nechapem, jednu minutu je vsetko super a potom sa povadime na takej banalite, ze mi az rozum ostava stat... ale super je to, ze uz vyriesenie netrva 3 a viac dni, vydiskutujeme si to a zas svieti slniecko 😉 na novy rok sa ma pytal, ako mi je, co sa tyka vyrovnania sa s tym, ze som skoncila liecbu... tak som mu povedala, ze je to tazke zmierit sa s tym, ze asi teda ostaneme pri 2 detoch a on na to sfleku, ze ved si mozme adoptovat... ma dostal... 😉 no zatial to nejdeme riesit, este nejaky cas to nechame tak, nebudeme sa chranit a mozno potom sa k tomu vratime... hoci nemam nic proti adopcii, chcela by som este raz zazit ten pocit, ked babatko v brusku kopka... takze tak je to momentalne u nas... uzivam si dovolenku, som sama doma s detmi, chceli sme ist korculovat, no prsi, tak to asi nebude rozumne... ☹

lorreine
3. led 2012

@mijadave Vztahove hojdacky, to ja velmi dobre poznam, a najma vdaka mne - som strasnr vybusna, no baran proste. Ale zase mi to priode lepsie ako totalna nuda a predvidane kroky partnera. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Vies z toho, co pises a pisala si mam pocit, ze ste s manzelom zohrata dvojka. Jasne, ste spolu dlho a nejaky ten mracik sa objavi, ale citit, ze sa vzajomne lubite a podla toho, co som vypozorovala, tak ak sexualny zivot mate dobry 😀. Mozno sa citil odstrceny, ked hovoril, ze si zijes svoj zivot. Ono my zeny sa vieme poriadne upnut na to, co chceme - v nasom pripade tu na fore na dieta. A chlapi sa potom citia byt trochu odstrceni. Adopcia je obrovske rozhodnutie a obdivujem ludi, ktori do toho idu. Tiez sme sa s mm o tom bavili a chceli by sme v buducnosti do toho ist. Ale tuzili sme aspon po jednom vlastnom.
Inak to pocasie je naozaj "zimne". Vyzera to skor ako v marci aprili. Ale zase, aspon nelutujem, ze nemozem na svah. Som nadsena lyziarka a snowboardistka, ale bojim sa teraz. Ani nie svojich schopnosti, lyzovala som kedysi zavodne, ale sor, aby ma niekto nezrazil.

mijadave
3. led 2012

@lorreine ano, sme zohrana dvojka, ved sme spolu uz polku zivota 😀 vsetci to o nas hovoria, ze sa doplname... v kazdom vztahu pride aj obdobie, ked to skripe viac ako inokedy... ja som tiez ta vybusnejsia, mm je vacsinou ticho... a s tym upnutim, mas pravdu, vieme sa upnut na jednu vec a ideme za tym, niekedy viac a tvrdsie ako by sme chceli a kolkokrat si to ani neuvedomujeme... 😉 sexualny zivot - ano, mame dobry 😀 by som povedala, ze jeho frekvencia za posledny rok stupla a je vyssia u mojich kamosiek v mojom veku 😀 a to nezaviselo na tom, ci som mala liecbu alebo nie... hoci musim priznat, ze tie hormony mali na mna v tomto pozitivny vplyv 😀 tiez obdivujem ludi, ktori sa daju na adopciu dietata... kamoska si tak adoptovala maleho roma, domov si ho doviezli, ked mal 5 tyzdnov.... najprv ho mali v pestunskej starostlivosti a po 2 rokoch vybavovaciek a pohovorov sa im ho podarilo adoptovat... je velmi zlaty a bystry... 😉
wow, takze si zavodne lyzovala 😕 fiha, ja som tiez velmi rada lyzovala, no prestala som, ked som s malym otehotnela... potom neboli financie a k tomu tie moje tehotenstva... velmi ma to taha ist si zalyzovat, no musim si kupit najprv novu vystroj, lebo moje lyze - s tymi by som sa uz hanbila vyliezt na svah... ale chcem si kupit, ked budu vypredaje, aby sme s detmi uz zacali... stale na vystroj pre ne neboli peniazky, vzdy sa nieco ine riesilo, no uz musime zacat... tak aspon chodime korculovat... 😉

manamani1
3. led 2012

🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))...v albume ich vidieť lepšie!

manamani1
3. led 2012

@strawbery
@antana123 mo testik uakazuje pozitivnu správu!

mijadave
3. led 2012

@manamani1 dusik tam je, tak potichucky gratulujem 😉

manamani1
3. led 2012

@mijadave ale len potichucky, dakujem!

mijadave
3. led 2012

@manamani1 skus potom testnut tak o dva dni 😉

antana123
3. led 2012

@manamani1 gratulace 😵 😵 😵 😵

strawbery
3. led 2012

dobré ránko babenky...@cuculik1 super, že mrcha prišla sama a nech to bude dobré už 😉
@manamani1 ja som ...jooooooj,tak by som.......ale pssst ešte......nech to silnieeeeeee 😀

majkushka
3. led 2012

@strawbery aahoj ako dnes ? pocity ake

manamani1
3. led 2012

@strawbery co by si??? 😀

strawbery
3. led 2012

@manamani1 gratulovalaaaaaaaaaaaaaaaaa vo velkom 😀
@majkushka ahojky, no dnes normálne sa cítim, nič nebolí....ty?