Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
3. led 2012

@majkushka to je super, skusim este rano digi test a uvidime....

majkushka
3. led 2012

@manamani1 mala je super ona je ktory ročnik ?

manamani1
3. led 2012

@majkushka moja dcerka?

majkushka
3. led 2012
manamani1
3. led 2012

@majkushka 2004. december 26🙂 lebooo?

lorreine
3. led 2012

@manamani1 Ja tam tiež vidím slabučkú druhú čiaročku. Takže potichu gratulujem. Už sme zažili, že nejaké holky písali, že nemali mať vobec ovulku a aha ho... 🙂.

manamani1
3. led 2012

@lorreine no ved to, som tiez ten pripad si myslim!!!!...ty mas uz priznaky? ty si aj clostilacka, vsak?

lorreine
3. led 2012

@manamani1 No prave, mozne je vsetko 🙂. Áno, brala som Clostilbegyt - máj, jún a potom som otehotnela. Ale potratila. No a potom od septembra znovu a v novembri sa podarilo znovu. Keď sme to už vzdali a aj som sa vykašlala na pregnyl...príznaky? No, bolesti v podbrušku ustúpili, už ma len občas pichne. Prsia mám obrovské...začínajú mi byť všetky podprsenky malé. A je mi nevoľno. Síce nezvraciam, ale občas ma napne. No a stále by som jedla hranolky. A to som sa predtým stravovala veľmi zdravo...

antana123
3. led 2012

Ahoj jsem zpět od dr 2dominantní folíci 25mm a 17,5mm dostala jsem pregnyl tak ted se jen snažit
jinak ohledně těch mých testů říkala že to bylo těhu a odešlo to dostala jsem utroš jinak tohle je poslední snažení doma po mS jdu pro žádanku a vzhůru do centra snad nám pomůžou 😉

manamani1
3. led 2012

@lorreine 😉 ...no aj ja som druhy mesiac s clostilom, lenze mne doki na 12DC vylucil ovulku, tak preto sa mi to nezda!!!!...a mám také predmrchovské bolesti. aj ty si ich mala take? a prsia sa hned naliali? mna len bolia!!!!!

manamani1
3. led 2012

@antana123 super...... 😉 ...takze pome na snazenie. takze tí duchovia boli tehu? ona to videla?

lorreine
3. led 2012

@manamani1 Bolesti ako pred ms strašili aj mňa. Ale viac holiek mi napísalo, že je to úplne normálne. Mala som ich prvé dva týždne. No teraz tiež sem-tam citím tlaky. Čakala som ms každú chvíľu, ale včera ma bijúce srdiečko presvedčilo, že ms určite nepríde 🙂. Prsia sa mi nenaliali okamžite. Tiež ma iba boleli. Akokeby pred ms. Začali rásť až nejak pár dní pred Vianocami. A teraz sú gigantické 😀 . Niežeby mi to vadilo, vyzerá to super, aj manželovi sa páči 😀 , ale bolia ako sviňa 🙂

antana123
3. led 2012

@manamani1 neviděla ale když jsem ji popisovala jakou jsem měla MS a že jsem zkoušela 4značky testů tak říkala že to bylo těhu s největší pravděpodobností no uvidíme asi čeká muže nějaké genetické vyšetření říkala že se to neudrží asi proto že mě oplodní špatnou spermií a proto to odejde no uvidíme sázím na centro snad nám pomůžou 😉

manamani1
3. led 2012

@lorreine nech bolia....vydržíme🙂)))...a ako si s hlienom a výtokom?

strawbery
3. led 2012

@antana123 no supeeeeer, vidíš? a ty si sa tak bála a aké krásne foliky 😀 ....tak už len šup na to 😀

lorreine
3. led 2012

@manamani1 No vidíš, na to som zabudla. Vždy som mávala pred ms trochu hlienu, nie taký ako plodný hlien, ale niečo podobné. Teraz som ho mala tiež a potom sa to nezmenilo v ms ale v taký biely hutný výtok. Nieje to veľa, ale intimku radšej vždy mám.

lorreine
3. led 2012

@antana123 No fajn, pekne. Z toho by niečo mohlo byť. Ale pokiaľ by mala doktorka pravdu a odišlo to, pretože spermia bola zlá, tak to je vlastne lepšie. Myslím, že by vám to mohlo ísť cez IUI. Snáď v centre tie spermie nejak vyselektujú...

manamani1
3. led 2012

@lorreine No mne pred tyzdnom zacal taky hrudkovity- zltkasty, ktory sa potom premenil na krémový akokeby krem zomna tiekol., a teraz mám taky ťahavy ako pocas ovulky. aj ty si to mala takto?

antana123
3. led 2012

@strawbery díky no bála ale je to ok docela se mi ulevilo s tím centrem 😉

stella881
3. led 2012

Baby kedy po pregnyle ste testovali???

antana123
3. led 2012

@lorreine díky doufám že to půjde 😉

antana123
3. led 2012

@stella881 nejdřív 10 den od pregnylu

lorreine
3. led 2012

@manamani1 Ako píšem, najprv niečo ťahavé a potom biele...a fakt je to také niečo krém - hustý krém. Je to celkom vtipné...🙂 Podľa toho, čo popisuješ a podľa toho, čo je na testíku je to jasné...máš Utrogestan alebo Duphaston alebo niečo podobné?

stella881
3. led 2012

@antana123
@antana123 fminimalne 10dni? Dnes som 9 tak este pockam

manamani1
3. led 2012

@lorreine nie, nic! treba?

antana123
3. led 2012

@stella881 radší počkej 😉

lorreine
3. led 2012

@manamani1 No neviem, len tak ma to napadlo, pretože to pomáha na udržanie. Mne to doktor kázal brať až do 10. týždňa. Vraj pre istotu. Je to ale na predpis. Predpokladám ale, že aj tak pojdeš k svojmu doktorovi v dohľadnej dobe, tak sa na to skús opýtať.

manamani1
3. led 2012

@lorreine ak zajtra mi vyjde dalsi pozitivny test tak v piatok idem dokimu!

majkushka
3. led 2012

@manamani1 len tak to ste isli na to tiež tak rychlo ako mi v 18 tich som mala maleho a potom sa nam nie a nie chytit , to sme spolu tehulkovali ja mam 30 april 2005 malu 🙂 🙂 🙂

lorreine
3. led 2012

@manamani1 Tak super, spýtaj sa ho. A teraz odpočívaj a buď v kľude a všetko bude ok.