Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
4. led 2012

@antana123 teraz som sla pozriet ten ovu testik a su tam predsalen 2 ciarocky, no je to cca po 10 minutach, tak neviem, ci to brat do uvahy... mozno teda anovulak nebude 😉 co myslis? je to teda pozitivny ovu testik?

mijadave
4. led 2012

@antana123 ja viem, no niekedy sa zazraky deju, ved jeden mas doma 😉 ale v tom Sanuse pomozu, ved sa takymito pripadmi pracuju 😉 inak tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave 😉

lorreine
4. led 2012

@mijadave
@antana123 Presne ako hovori Janka: Zazraky sa proste deju. Napriklad jedna kolegyna sa dlho snazila s manzelom prirodzene otehotniet. No a potom sa rozhodla, ze pojde do centra, ze im tam pomozu. Mala uz termin na IVF a sustredila sa na to, ze to bude ok. A samozrejme nemyslela na to "normalne" pocatie. A co sa stalo? Ano, hadate spravne, otehotnela pred IVF prirodzene. Podotykam, ze v centre tiez zistili, ze manzel ma malo dobrych spermii 🙂. To Ti nechcem davat falosnu nadej, to je proste zivot.

antana123
4. led 2012

@mijadave já myslím že je pozitivní super a ty si bez clostilu že???graf uvidíme zítra jaká bude BT ale myslím že ovu bude 😉

mijadave
4. led 2012

@antana123 aj ja si myslim a ano, ja som uz uplne bez liekov 😉 dobre, ze ovu neprisla tak ako doteraz, lebo mm mi dnes vecer pride domov 😉 tak to poistime 😀 je mi zo seba smiesne, to som si povedala, ze to idem uz pustit z hlavy, no som nenapravitelna 😀 to sa proste len tak neda, odstrihnut, teda aspon ja to neviem 😉

antana123
4. led 2012

@lorreine,@mijadave:
já vím že se dějí zátraky jen myslím že my už jsme si jeden vybrali 😉 každý nám radí at se na to vykašlem že jedno máme ale jedno je jen na strach milujeme ho ale chceme ještě aspon jedno svoje a prostě chceme zkusit všechno spousta lidí okolo nás nám říká at toho necháme to jsou lidi kteří s tím problém neměli ale prostě nechceme se vzdát bez boje chceme aspon něco zkusit a pokud nepomůžou ani tam tak pak to opravdu vzdáme a půjdem zažádat o adopci

antana123
4. led 2012

@mijadave taky mi to nejde nechat to být chápu tě 😉
holky myslíte si že opravdu to máme vzdát???

lorreine
4. led 2012

@antana123 Nie, v ziadnom pripade si nemyslim, ze mate vzdat. Prave naopak. Ja som sa s manzelom dohodla, ze ak teraz bude vsetko ok a narodi sa nam zdrave dietatko, nebudeme sa potom vobec chranit. Radsej mat deticky rok od seba ako potom mat znovu problem. Myslim, ze k tomu pristupujes rozumne a velmi hrdinsky. Fakt nevidim dovod, preco sa vzdavat bez boja.

antana123
4. led 2012

@lorreine díky to mi dodává sílu to nevzdávat 😉 my se po porodu chránili asi 5měsíců a zbytečně myslím že HA už nebudu muset nikdy užívat

mijadave
4. led 2012

@antana123 v ziadnom pripade to nevzdavaj 😉 suhlasim s @lorreine, nie je dovod to vzdavat bez boja... ak to teraz nevyjde, chodte do sanusu a uvidis, co Ti povedia tam 😉 drzim pasticky 😉

antana123
4. led 2012

@mijadave díky
jste holky zlaté to je taková podpora jakou potřebuju moc díky 😉

mijadave
4. led 2012

@antana123 nie je zac, ja viem, ze clovek potrebuje podporu, je to tazke, no ked vies, ze je niekto, kto Ta chape a rozumie Ti, velmi to pomaha 😉

antana123
4. led 2012

@mijadave s tím naprosto souhlasím 😉

mijadave
4. led 2012

ok, dievcata, lucim sa, idem navarit obed a potom sup po vysledky na hematologiu a potom s detmi na korcule 😉 pa, k veceru sa tu stavim zas 😉

zuzana36
4. led 2012

neviem kolko to bolo jednotiek, asi budem skusat obden, inac mam pocit, ze toho nebolo tolko -myslim tych jednotiek, pichala som to sama- to sa picha rovnako do brucha a moze sa to aj doma, nemusim ist na pohotovost. je to vraj lepsie ako pregnyl a lepsie sa odburava z tela

jeny
4. led 2012

@antana123 ahoj, ani ja som neverila tretiemu pokusu s clostilom, vtedy ked sa po 2 mesiacoch nezadarilo tak uz som neverila ze clostil daco zmoze a prave vtedy sa zadarilo 🙂

jeny
4. led 2012

inak tiez sme sa od porodu vobec nechranili,nechali sme tomu volny priebeh ze snad sa pritrafi a nic veru az ked mala dcerka 2roky tak sme zacali poriadne snazenie a trva doteraz 🙂

jeny
4. led 2012

@mijadave testik je pozitivny takze, inak si podarena ako na to nemyslis 😀 je to tazke a najme v obdobi ovulky 🙂 dufam ze tvoj manzelik nic nevyciti 😀

antana123
4. led 2012

@jeny dle dr. by to byl zázrak my už tomu opravdu nevěříma samo snažili jsme se a budem i dnes

jeny
4. led 2012

@antana123 a vies kolko takych zazrakov beha po svete? veeeelmi vela aj ja mam taky jeden doma 😀

antana123
4. led 2012

@jeny no já ho mám taky doma a proto si myslím že další mít nebudem

zuzana36
4. led 2012

prave som sa docitala, ze bolest prs, boles hlavy podrazdenost sposobuje ovitrell. jeho ucinost a teda objavovanie sa v moci je do 10 dni. potom ak je pozit. tehu test, tak je to realne tehu.
a bola to jedna injekcia s obsahom 250 mikrogramov na 0,5 ml

zuzana36
4. led 2012

@antana123 neblazni, nevzdavajte to, my na treti zazrak cakame uz 4 rok a mame za sebou uz toho tolko. aj mm zistili zly spermio a dokonca nam nukaju darcovske spermie-to nechceme, ale je tu nadej, tak sa nevzdavame. no pripustam, ze aj take bolo, mame toho uz dost.

mijadave
4. led 2012

@jeny hejze, som nenapravitelna 😀 no proste to neviem vypnut 😉

antana123
4. led 2012

@zuzana36 já to nevzdávám jen toho mám někdy dost už

mijadave
4. led 2012

@antana123 to kazda z nas 😉 pozri na mna, hoci ja som to uz "vzdala" ale v skutocnosti to neviem vzdat... 😀

antana123
4. led 2012

@mijadave je to nemožné na to nemyslet to máš pravdu 😉

mijadave
4. led 2012

@antana123 presne... keby som necitila ovu bolesti ako kedysi, tak by to bolo jednoduchsie... aj keby som nemala ovu testiky, ovu bolesti mam a tym padom sa nevypnem... 😀 co uz s nami, nie? 😀

antana123
4. led 2012

@mijadave 😀

majkushka
4. led 2012

@mijadave ked tie male batožky su take genialne a užasne 🙂