Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
4. led 2012

@majkushka presne, su uzasne 😉 a to kopkanie, ked su este v brusku, to uplne uzasne... 😉

majkushka
4. led 2012

@mijadave tiež mame drobce rovnako velke tie najmenšie tak už sa pyta to posledne 🙂 , a bude verim že pride 🙂 aj ku nam aj ku vam

mijadave
4. led 2012

@majkushka mas krasne deti, slecna aka modelka 😉 hadam sa dockame // na tehu testikoch 😉

majkushka
4. led 2012

@mijadave ja som si pred nou , pred malou ,už prešla všetkym od endošky až po plastiku čipku a 4 laparkach tak ja verim že to musi vyst aj teraz 🙂

jania023
4. led 2012

tak hlasim 12 dc takze coskoro ovu len nemam ani potuchy kedy bude asi cez vikend

mijadave
4. led 2012

@majkushka fuha, tak to si toho dost presla... klobuk dolu... no u mna je to dost ine... ja som bola 5x tehu, 4x to bolo na prvy sup, raz a na 3 cyklus... 2 potraty som mala pred synom a jeden pred malou... no a teraz ahaho... vyse 2 rokov snazenia a nejde to.... dr nechape, vraj sekundarna sterilita nezisteneho povodu s podozrenim na predcasny prechod... 😠 aj mm je ok a ja vraj tiez... na laparke mi odstranili zrasty po cisarskom a vraj mam vsetko priechodne.... vajecniky sa pri clostile znova nastartovali a aj tak sa nedari... tak hadam sa to podari.... 😉

mijadave
4. led 2012

@jania023 tak hadam bude cez ten vikend... ktory DC si ju bezne mavala? ci to bolo ako kedy?

majkushka
4. led 2012

@mijadave a kolko si po clostile teda kolku davku si mala ? ja mam prvu teraz , inak svagrinka tiež malavšetko ok dal jej na tri mesiace clostil1 + utroš , u nas ho viac nedava len tri mesiace a potom jej povedal že už nič nespravi že nech pride zase za tri mesiace a ona hned otehotnela lebo to vzdali 🙂

jania023
4. led 2012

@mijadave od 15-17dc po clostile ale po soji som ju mala aj na 10dc 😀

majkushka
4. led 2012

@mijadave mala je už druhačka ?

mijadave
4. led 2012

@majkushka ja som brala clostil od dec.2010 do marca 2010, potom bola laparka a potom zas do jula 2011 a este som mala aj teraz v novembri 2011... chcel mi ho zas na 3 mesiace, no s mm sme sa dohodli, ze stacilo... pribrala som z tych liekov 12 kg a nehovorim, ako to so mnou mavalo... cize dokopy som brala clostil+pregnyl+duphaston 7 cyklov a 4 cykly som brala sojove izoflavonoidy (co je prirodna nahrada clostilu)... 😉

mijadave
4. led 2012

@jania023 a teraz si brala clostil?
@majkushka nie, je prvacka, obom mojim detom "zle" vychadzaju roky... mala je 1.9. a maly 15.12. 😀

majkushka
4. led 2012

@mijadave aj ja mam prvačku mi sme aprilovy ale že total apriiiiiiiiiiiiiiil dakedy mam pocit že už aj mne s nej preskoči ešte že maly nema pubertu lebo inak neviem ten bude mat toho roku 15 r, ten je taky kludny treba nechat teraz trochu pauzu , ani sa mu nečudujem /tvojmu manželovi /ani tebe ja som po laparke tri mesiace , a manžel povedal že ak to nevyslo tiež dame pauzu že to je na mozog takto , sexovat podla doktora hihi 😝 😝 😝

jania023
4. led 2012

@mijadave ano posledny cyklus a potom uz iba Car a tam mi budu robit prefuk a aj vezmu vzorku maternice lebo podla dokiho nieje normalne ze mam vodnaty vytok a moze to byt problem maternice..len vobec nemam chut tam chodit zase to bude stresujuce

mijadave
4. led 2012

@majkushka to hej, je to na mozog.... mm povedal, ze stacilo, ze je toho uz vela, ze si to budeme uzivat a nie sa snazilkovat ked dr povie... teraz budeme snazilkovat, ked si to poviem ja 😀 😀 😀 to je super, ze Tvoj syn nema pobertu, to ste ako dokazali, s mojim to zacina lomcovat a to ma len 10 😒

mijadave
4. led 2012

@jania023 jasne, to chapem, ze sa Ti tam nechce, no co clovek neurobi pre to, aby nasiel vytuzene // na tt 😉

jania023
4. led 2012

@mijadave u mna nieje probelm nast // ale skor ich tam aj udzat 😠

majkushka
4. led 2012

@mijadave no tak povedžinou som na deti sama manžel bol v Taliansku 5 rokou , teraz jazdi uniu na kamione , ale on bol od malinka super on je moja povaha tak kludna a domacka skor on bude dobry manžel ,urobi čo mu poviem pomože je faakt super 🙂 🙂

majkushka
4. led 2012

@strawbery ahojky ako dnes ?

mijadave
4. led 2012

@jania023 jaj, to tiez poznam... tak nech ich najdes cim skor a nech sa udrzia 😉
@majkushka wow, no moj tiez jazdil, teraz jazdi do Svajcu... to mas super, ze Ti tak pomaha... 😉

mijadave
4. led 2012

dievcata, frcim prichystat veceru a povesat pradlo, mm dorazi domov tak za hodinku... takze sa majte a pekny vecer... pa 😉

majkushka
4. led 2012

@mijadave aj tebe

majkushka
4. led 2012

@jeny ako ti je dnes 🙂

jeny
4. led 2012

@majkushka ahoj si zlata ze na mna myslis 🙂 vcera som si dala paralen a bolesti ustupili takze dnes je to uz celkom dobre obcas citim vajecniky ale to kazdy mesiac takze uz som v norme, vcera ma to fakt vylakalo dufam ze uz sa to opakovat nebude

jeny
4. led 2012

baby ja budem mat zajtra 7 den po iui a 9ty po pregnyle tak uz ma laka aj testovanie a to som chcela vydrzat do pondelka aspon 😖 no dnes som si pozerala foto testov na FF na 7dpo a niektore boli fakt pekne pozitivne tak ma to nejako nastartovalo 😀

majkushka
4. led 2012

@jeny to važne na 7DPO ja som dnes 6 DPO a 7 po pregnyle tak testni , inak som skušala na 4 po regnyle a už nebol v moci

jania023
4. led 2012

@jeny ak mas vela testov tak preco netestovat 😉 skus a uvidis ked tam bude len dusik tak je to z pregnylu ale je pravda ze na 7dpo tam nemoze byt nic ine ake dusik ktory najdes pod lupou 😀

jeny
4. led 2012

ja som testovala na 3ti den po pregnyle a bola tam pekna ciarka taka slaba ale dobre viditelna no cakala som silnejsiu tak skoro po pregnyle, no uvidim ci ma do rana ta testovacia nalada neprejde 😀 keby som si nepozerala tie fotky testov tak by som urcite este odolala, juj som nastvata sama na seba ze nemam ziadnu pevnu volu 😀

strawbery
4. led 2012

ahojte babenky, dnes trochu zanedbávam koníka.....@antana123 jasné, že nevzdávaj, určite sa to podarí a v centre na 100% 😉
@mijadave super, gratulujem k ovulke cica 😀
@majkushka ja sa cítim dobre, podbruško cítim,ale tak jemne a pridal sa odo dnes aj výtok bieli hrudkovitý 😖 ....ale nič ma nesvrbí a nebolí...ako to je dnes u teba?
@jeny som rada, že bolesti ustupili , to je super správa

strawbery
4. led 2012

@manamani1 takže test zase zajtra ráno? či?