Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
4. led 2012

@strawbery mna rano trochu brucho , ale potom prešlo vytok žiadny tak uvidime ako sa to vykruti všetko kedy ma dojst mrcha tebe?

manamani1
4. led 2012

@strawbery no moja, neviem, rozmyslam aj o polycistickych vajecnikoch aj o terajsej ovulke. gynekolog mi v poradni napisal, ze ovu test tehu nezachyti. Robila som sipoobede aj tehu test Dr. Max 10tka, bol negativny,aj ked duch tam je, ale nie taky silny.A aj moj dnesny ovu test je kraaaaasne pozitivny!

manamani1
4. led 2012

@strawbery ten vytok som pred Vianocami mala aj ja🙂))

strawbery
4. led 2012

@majkushka mne má prísť mrch budúci štvrtok, tak som zvedavá aj ja ver už 😉
@manamani1 ja by som to ešte nevzdávala, ved mrcha ti má prísť až za dva dni, tak nech nedorazíííííííííííí.......ved tehu testy po obede robené su podla mna zbytočné pred termínom mrchy.......jooooooj, kiež by to bolo tehuuuuu

manamani1
4. led 2012

@strawbery dnesna je slabsia ako vcerajsia, nie???? bola to predsa len ovulka...☹((

strawbery
4. led 2012

@manamani1 mne sa nezdá, že je slabšia.......no uvidíme 😉 .......nech v piatok mrcha nedorazí......ved,aby bola ovulka dva dni pred mrchou?....to je nejaké pipi,nie?.......prečo by sa ti už upravený cyklus takto rozbil?

manamani1
4. led 2012

@strawbery no ved to mi nesedi...a ty ako????

strawbery
4. led 2012

@manamani1 no ved to!!!...že to nesedí........no ja nečakám mrchu až budúci štvrtok a povedala som si, že najskôr testovať budem až v ten štvrtok...aj ked budem už 16DPO vtedy

manamani1
4. led 2012

@strawbery no to uvidim ze ci vydrzis, vydrzis??? 😀 😀 😀

strawbery
4. led 2012

@manamani1 no, tak to pravdupovediac neviem či vydržím 😀

manamani1
4. led 2012

@mijadave poistili ste ovu test?

antana123
5. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@manamani1 a těhu test jsi zkoušela????

antana123
5. led 2012

my se včera s mužem pohádali tak asi z toho nic nebude snažená bylo 14DC a to byl i pregnyl a myslím že ovu nebyla ani mě nebolí břicho tak nevím no ☹ a dneska už to podle mě nemá smysl

kalipso
5. led 2012

@antana123 tak spermie prý je schopná oplodnit vajíčko 48-72 hodin, tak to není ztracený 😉

antana123
5. led 2012

@kalipso díky to je stejně jedno 1.2 jsme objednaní do Sanusu tak snad se to hne 🙂

kalipso
5. led 2012

je možný že po píchnutí ovirelle (něco jako pregnyl) nenastane ovulace? Mám stále negativní ovu testy a už je to dnes 3. den ☹

antana123
5. led 2012

@kalipso nevím jak to funguje u ovirelle ale po pregnylu je do 2dní taky mi nic není a to jsem ho dostala v úterý

kalipso
5. led 2012

@antana123 taky jsem si píchala v úterý (večer), doktorna říkala že nastane ovu do 36 hodiny, ale testy jsou jen se slaboulinkým duchem ☹ ale teda bolí mě břicho... jenže to mě bolí ta cysta vzhledem k tomu že to je na její straně ☹

antana123
5. led 2012

a ovu testy nedělám a ani BT neměřím tak těžko říct jestli ovu bude no snad ano dostala jsem 5000jednotek minule ovu byla na 16DC což jsme dneska a od zítra začínám s utrošem

antana123
5. led 2012

@kalipso mě není vůbec nic ale věřím že to příjde musí já měla folík 25mm tak nerada bych aby nepraskl ☹

kalipso
5. led 2012

@antana123 to máme úplně sladěný, taky mám od zítra utroš 😀 kolik jich máš brát?

antana123
5. led 2012

@kalipso 1-0-1 a ty???já myslím že ovu dneska proběhne prostě musí 😀

kalipso
5. led 2012

@antana123 já mám 1-0-2, chtěla mí dát 1-0-1, ale po tom jsem ještě když jsem nebrala clostil jen špinila (nespustila se MS) tak jsem si řekla o vyšší dávku.

kalipso
5. led 2012

@antana123 no doufám že ovu bude dneska, pokud už teda nebyla. 🙂

antana123
5. led 2012

@kalipso aha no taky doufám že byla a nebo bude ale minulé měíce jsme ovu cítila i že se blíží a ted nic tak nevím 😲

manamani1
5. led 2012

@antana123 ano,taky isty duch ako predvcerom,a bolesti podbruska uz nemam, len prsia straaasne,tak neviem!

antana123
5. led 2012

@manamani1 tak zkus těhu test zase zítra to už by měl zesílit

manamani1
5. led 2012

@antana123 ja si myslim,ze mala uz zosilniet!

antana123
5. led 2012

@manamani1 u někoho to trvá dýl pokud nezesílí zítra tak můžeš čekat MS

manamani1
5. led 2012

@antana123 no ved toho sa bojim. ty citis nieco???