Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
5. led 2012

@manamani1 jé já nic pořád čekám na ovu pregnyl jsem dostala v úterý a zatím nic teda uvidíš zítra to se rozsekne

jeny
5. led 2012

@manamani1 a BT stale tak skace? ci sa uz drzi hore?

mijadave
5. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............45.............51..........................Clost.,
Kacicqa..................30...........20m............35..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............33..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............33..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............31..............26...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................31..............35............9..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............26...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............25...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............22...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............21...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............21...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............17................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r...................16................29.......................Clostil, Pregnyl, Utrogestan, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r................16................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m...............15................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r.................13................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m..................6...............34.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................26+5..................26+5................10.-12.4..................................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........23+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............18+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............16+0..................15+2................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............12+2...................12+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m..............10+5...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............. 7+6............................................16.8.2012.............16.1.
Veji......................25................8m................7+1....................6+3..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
5. led 2012

@manamani1 jasne, poistili 😀
neviem, ci bola ovu, bodla bt este nie 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave no nic, bezim, dnes mam narvany program, majte pekny dnik 😉

manamani1
5. led 2012

@mijadave este nie,ale teplota klesla, tak mozno zajtra stupne!

mijadave
5. led 2012

@manamani1 hadam hej 😉

kacnov
5. led 2012

čauky holky jak se všechny máte? vidím že jsem nahoře tabulky ouuuu no to tak asi zůstane do 12.1 :( až potom jdu k dr na agulutin a taky probrat nějaké možnosti co jak dál

mijadave
5. led 2012

@kacnov ahoj, no ide to, hoci nejde mi vypnut a nesledovat sa 😀 drzim paste a toho 12.1. 😉

lorreine
5. led 2012

@kacnov Ahoj, rozmyslas zase o Clostile alebo dalsie IVF? My sa tu mame celkom fajn, nejak sa nam to v dolnej tabulke zacalo rozrastat 😀
V diskusii o potratoch, kde tiez chodim, je to teraz s // uplna smrst, takze dufam, ze to zasiahne aj tu vsetky holky 🙂

lorreine
5. led 2012

@mijadave Janka, si si konecne pridala fotku. Velmi pekne 🙂

antana123
6. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂

antana123
6. led 2012

@mijadave profilovka super 😉

elys
6. led 2012

@mijadave jeeej, Janulka ma fotocku 🙂 peknucka...

mijadave
6. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............46.............51..........................Clost.,
Kacicqa..................30...........20m............36..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............34..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............34..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............32..............26...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................32..............35..........10..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............27...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............26...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............23...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............22...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............22...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............18................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r...................17................29.......................Clostil, Pregnyl, Utrogestan, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r................17................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m...............16................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r.................14................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m..................7...............34.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................26+6..................26+6................10.-12.4..................................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........23+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............18+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............16+1..................15+3................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............12+3...................12+6................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m..............10+6...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............. 8+0............................................16.8.2012.............16.1.
Veji......................25................8m................7+2....................6+4..............22-28.8.2012.........26.1.

kacnov
6. led 2012

@lorreine ani o jednom :D já chci zkusit ted ten gynex a hubnoucí kůru a pak se uvidí buď je nám druhé dítě souzeno nebo ne 🙂

mijadave
6. led 2012

@lorreine
@antana123
@elys dobre ranko dievcata 😉 dakujem, som si povedala, ze by ste ma uz mohli aj vidiet 😀 dnes tu velmi nebudem, svagor ma dnes oslavu 40-tky a idem svagrinke pomoct s pripravami 😉 tak Vam prajem pekny dnik 😉 inak moj grafik vobec neposobi tak, ze bola vcera ovu 😉 ako pekne sa "nesledujem" 😀 www.fertilityfriend.com/home/mijadave

elys
6. led 2012

@mijadave ahoooj. tak riadne oslavte.. a povedz mm nech ti schova vsetky teplomery 🙂

stella881
6. led 2012

ahojte baby som 34DC a 13den po pichnuti pregnilu.... uz piaty den mi meska mrcha tak az dodnes som vydrzala netestnut no dnes som uz podlahla a testla....a co ine som mohla cakat ako jednu ciarku.... ☹ ☹ ☹ pria ma boli strasne...uz som zufala....

strawbery
6. led 2012

dobré ránko baby.......
@stella881 to ma mrzí ☹ ......brala si aj duphaston či niečo také?
mna včera večer a dnes ráno tak strašne bolí podbruško 😖 .......des

lorreine
6. led 2012

@stella881 Tak si skus skocit na krv, budes mat istotu, pokial tam nejake nizke hcg bude, tak sa to aspon zacne riesit, preco tomu tak je. A aky test si pouzila? Ja verim jedine mamatestu.

lorreine
6. led 2012

@kacnov Aha, teraz si spominam, ze si uz o tom gynexe pisala. Tak teda drzim palce. A aku hubnouci kuru ides skusat? Ja som od februara schudla 10 kg, hlavne dietou a cvicenim a teraz si to snazim drzat...i ked no, asi je to na nic, kedze budem za chvilu rast...trochu mi je to luto. Ale na druhu stranu, potom sa aspon dostanem skor do formy...pokracujem teraz s cvicenim pilates a nejaky "work-out" prisposobeny pre tehotne. A pokracujem s HEAT (ale uz sa tak nezatazujem). HEAT je mimochodom bomba na chudnutie. Ak mas v okolo moznost, tak urcite chod 🙂.

lorreine
6. led 2012

@strawbery No, mozno sa poradilo, ked boli brusko. Mne vlastne vysli // 3 dni pred ocakavanou ms. Ale bola som uz nejaky 14 DPO alebo tak. Budes testovat alebo to nechas tak?

stella881
6. led 2012

@strawbery brala som clostil a potom bol pichnuty pregnyl

stella881
6. led 2012

@lorreine dr.max 10 iny vtedy nemali som 13den po pichnuti myslim ze uz by mi ukazalo keby som bola....ked mi do pondelku nepride skocim k dr.

timona
6. led 2012

Caute, chcem sa poradit...beriem siofor mam PCO, v stredu som bola u Dr. v Iscare, vtedy som mala endometrium 7 mm folikul 19 mm, aj som citila ze bude ovulka-popichavalo ma v podbrušku. Dr. ked videl toto sono , povedal ze folikul praskne o 48 hodin t.j. dnes, predpisal mi estrogenovu naplast, ktoru som si aj nalepila a duphaston, ktorý som mala užívat od vcera. Lenze ovu testy su negativne, co si myslim ze ak by ovulka mala byt v najblizsom case, ovu test by mal byt uz pozit. Takze duphaston som si este nedala, lebo sa bojim ze by zastavil ovulku, ak by mala byt neskor. Ale uz asi dva dni necitim ani popichavanie v podbrusku ako pred ovu. Mohlo sa stat ze ta naplast zastavila ovu? alebo , ze ako my vysetroval tou intravaginalnou sondou, tak mechanicky podrazdil folikul aten praskol?Mam si dat ten duphaston, aj ked si myslim ze ovu dnes urcite nebude? Neviem naco mi daval tie hormony ked vsetko bolo aj bez nich na dobrej ceste...bojim sa ze tym sa to vsetko pokazilo...

majkushka
6. led 2012

@strawbery aj mna od včera uplne ako na kramy ☹

strawbery
6. led 2012

@lorreine ahoj, no uvidím ako, ale som prikázala sama sebe, že testnem až vo štvrtok......4tý den po dobratí dufíku,aj ked to budem už 16DPO......ale pri týchto stavoch 😖 .....pretože mi je aj nevolno 😠 ........ty sa dnes ako máš?
@stella881 no,kým nepríde mrcha by som to nevzdávala ešte 😉

lorreine
6. led 2012

@timona Ahoj, nemyslim, ze folikul praskol kvoli utz, to je podla mna nepravdepodobne. Je ale mozne, ze praskol sam od seba este predtym nez si si nalepila naplast. Snazili ste sa s manzelom v tom obdobi? Vajicko je schopne opodnenia nejakych 24 hodin, ak sa nemylim, Takze ak ste mali v tom case styk, mohlo by to klapnut. S Duphastonom by som pockala. A pytala si sa doktora ako presne funguje ta naplast, ci neovplyvni vysledok pripadnych ovulacnych testov?

stella881
6. led 2012

@strawbery no uz som si pekne poplakala a cakam kedy pride.... keby som myslim si ze u by tam bol aspon dusok