• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@stella881 strawbery ma pravdu, kym nepride mrcha, tak je nadej. Sla by som na krv. Test dr.max mi ukazol negativitu v juli, ked som bola tehu a potom potratila. Ale to netusim, ktory DPO som testovala...
6. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka ahojky, no mi sa máme rovnako počúvaj......mne je tak nevolno, že asi za chvílu pôjde tabletka duphastonu von :angry: ...som si ju zvala pred chvílou
6. led 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella881 to mi je líto :frowning2:
@strawbery zavrtává se mimísek :grinning:
@majkushka ty to samé holky držím palce :wink:
u mě teda nic ani žádný bolesti ani nevím jestli ta ovu byla pregnyl jsem dostala v úterý tak snad ano :astonished:
6. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawbery mne tak bolo poobede včera a večer , musim len zuby umyvat a ustnou vodou preplachovat hotovo ale myslim si že je to z liekou :angry: :angry:
6. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 bože keby to tak bolo
6. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lorreine no ved sak este pockam.... tak som verila ze tam nieco najdem...bolo to strasne sklamanie... ale sak to asi poznate....
6. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery Dobre robis, testovanie prilis skoro nieje dobre, zbytocna nadej a po minute sklamanie...pockaj do terminu mrchy. Su u Teba taketo bolesti a nevolnosti typicke aj pred ms? Na druhu stranu, ja som si bola schopna vsugerovat vsetky priznaky a tehotna som nebola. A teraz ked som, tak na zaciatku priznaky ziadne, ak nepocitam podrazdenost vdaka ktorej som si aj urobila test. :grinning:
Ja sa mam ok. Ziadne extra problemy nemam. Je mi trochu nevolno, ale ziadne zvracanie. Prsia mam asi 1,5 cisla vacsie a bolia. No a zacinaju mi vadit tesne veci okolo bruska.. zatial som nepribrala, ale je to len taky pocit skor...
6. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte že je možný aby ovu nebyla????v útery byl folík 25mm dostala jsem pregnyl a vůbec nic necítím žádný bolesti nic bojím se aby z toho nebyla cysta :astonished:
6. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawbery jen si počkej já se svými duchami bych tento měsíc zase našla takže já čekám do 30DC minimálně ale u nás ani nijaké extra snažení nebylo takže to bude marný stejně :wink:
6. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella881 No prave, teraz som to pisala strawbery...clovek dufa, ze tam bude // a ono nic. Prezili sme si to tu vsetky...je to velmi neprijemne a hlavne to berie chut do snazenia - aspon u mna to tak bolo.
6. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 kiež by si mala pravdu :slight_smile:
@majkushka tebe býva s tých liekov takto zle ?
@stella881 jooooj, mojaaaaaa, to mi je lúto,že ta to takto vzalo :cry: ....ale veríííííme ešte,kým mrcha nedorazí......budem myslieť na teba
6. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Alebo proste praskol tak, ze si to necitila...To sa mi stalo raz y pregnylom. Ziadne pocity a folik praskol urcite...takze nic nieje stratene :slight_smile:
6. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lorreine hej presne.... znechutena dalsi mesiac snazenia cakania a stale dookola....ten mesiac je dlhyyyyy :confounded:
6. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine díky no myslím že tento cyklus nic vážně jsme tomu snažení nedali těšíme se do centra :wink:
já se jen bála aby nebyla cysta to by byla zase komplikace :wink:
6. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine naplast som nalepila ihned po UTZ, v ten den som este mala popichavanie vo vajecniku, ale na dalsi den t.j.včera uz nic,
sex sme nemali asi styri dni nakolko sme si to nechavali na dnes , kedy dľa dr. mala byt ovu...a s tym estrogenom a ovu testami som sa nepytala, tiez ma to napadlo az dodatocne, neviem s tym duphastonom, asi este dva dni pocakm...
6. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timona já si taky ovu nejsem jistá ale utroš už sem nasadila
6. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timona Asi mas pravdu, ze ta naplast bola zbytocna. Vyzera to, ze ovulka prebehla v ten den vecer. Ono sice podla "pravidiel" by mala byt ovulace dovtedy a dovtedy, ale ako moj doktor povedal: "Nic nieje stopercentne." Zajdi na utz, ak mas moznost (aj ked na SVK je den pracovneho pokoja,co?) a budes mat jasno. Skus urobit ovu test este zajtra. Mozno sa folikul rozhodol dorast este viac :slight_smile:
6. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine no ja som sa minuly mesiac takto necítila .....zle mi býva iba s clostilu na začiatku cyklu,no a tento aj pri pregnyle ,kedže som ho mala prvý raz........no ja som typ čo nedúfa, že mi mohlo ísť o tehu,kým to nemá podložené......takže mne ked mrcha príde, tak žiadni plač či lútosť sa nedostavuje............tak to je fajn, že nevraciaš,ja to k smrti neznášam :angry: ....tak ti prajem, nech ti moc zle ani nebude
@antana123 ja si nemyslím, že to bola cysta.......možno si to len necítila
6. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Ale cysta sposobuje tiez bolesti nie? A Ty si v pohode, vsak? Vies ako to je s "nesnazim". Ja bez pregnylu a sex len raz...no a aha :grinning:
6. led 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery zajímavý že je ti tak zle kdy budeš testovat???
6. led 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine no není mi vůbec nic ani prsa prostě nic to se mi za tu dobu co se snažíme ještě nestalo vždy sem ovu cítila a to dost no mohlo by to tak být pořád :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery jo asi sem nic necítila :slight_smile:
6. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 testovanie bude až vo štvrtok 12.1!!! :grinning:
6. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery Tak to mas super pristup, je to takto najlepsie. Na druhu stranu, ak takto citlivo reagujes na clostil a na pregnyl, tak mozno...mozno...by to mohol byt spolahlivy priznak.:slight_smile:
6. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@strawbery no to se snad nedočkám už se těším na krásné // :grinning: :grinning:
6. led 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Tak vidis a Ty sa tu stazujes :grinning: . Bez bolesti je to predsa lepsie, nie?
6. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorreine jo to je :grinning: :grinning: :grinning: jen sem měla obyvy aby se něco zase nepokazilo :grinning: :grinning:
6. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte že mě automaticky pošlou v centru na laparku????když jsem po sekci???
6. led 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek