Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
6. led 2012

@stella881 strawbery ma pravdu, kym nepride mrcha, tak je nadej. Sla by som na krv. Test dr.max mi ukazol negativitu v juli, ked som bola tehu a potom potratila. Ale to netusim, ktory DPO som testovala...

strawbery
6. led 2012

@majkushka ahojky, no mi sa máme rovnako počúvaj......mne je tak nevolno, že asi za chvílu pôjde tabletka duphastonu von 😠 ...som si ju zvala pred chvílou

antana123
6. led 2012

@stella881 to mi je líto ☹
@strawbery zavrtává se mimísek 😀
@majkushka ty to samé holky držím palce 😉
u mě teda nic ani žádný bolesti ani nevím jestli ta ovu byla pregnyl jsem dostala v úterý tak snad ano 😲

majkushka
6. led 2012

@strawbery mne tak bolo poobede včera a večer , musim len zuby umyvat a ustnou vodou preplachovat hotovo ale myslim si že je to z liekou 😠 😠

majkushka
6. led 2012

@antana123 bože keby to tak bolo

stella881
6. led 2012

@lorreine no ved sak este pockam.... tak som verila ze tam nieco najdem...bolo to strasne sklamanie... ale sak to asi poznate....

stella881
6. led 2012

@antana123 dakujem 🙂

lorreine
6. led 2012

@strawbery Dobre robis, testovanie prilis skoro nieje dobre, zbytocna nadej a po minute sklamanie...pockaj do terminu mrchy. Su u Teba taketo bolesti a nevolnosti typicke aj pred ms? Na druhu stranu, ja som si bola schopna vsugerovat vsetky priznaky a tehotna som nebola. A teraz ked som, tak na zaciatku priznaky ziadne, ak nepocitam podrazdenost vdaka ktorej som si aj urobila test. 😀
Ja sa mam ok. Ziadne extra problemy nemam. Je mi trochu nevolno, ale ziadne zvracanie. Prsia mam asi 1,5 cisla vacsie a bolia. No a zacinaju mi vadit tesne veci okolo bruska.. zatial som nepribrala, ale je to len taky pocit skor...

antana123
6. led 2012

holky myslíte že je možný aby ovu nebyla????v útery byl folík 25mm dostala jsem pregnyl a vůbec nic necítím žádný bolesti nic bojím se aby z toho nebyla cysta 😲

antana123
6. led 2012

@strawbery jen si počkej já se svými duchami bych tento měsíc zase našla takže já čekám do 30DC minimálně ale u nás ani nijaké extra snažení nebylo takže to bude marný stejně 😉

lorreine
6. led 2012

@stella881 No prave, teraz som to pisala strawbery...clovek dufa, ze tam bude // a ono nic. Prezili sme si to tu vsetky...je to velmi neprijemne a hlavne to berie chut do snazenia - aspon u mna to tak bolo.

strawbery
6. led 2012

@antana123 kiež by si mala pravdu 🙂
@majkushka tebe býva s tých liekov takto zle ?
@stella881 jooooj, mojaaaaaa, to mi je lúto,že ta to takto vzalo 😢 ....ale veríííííme ešte,kým mrcha nedorazí......budem myslieť na teba

lorreine
6. led 2012

@antana123 Alebo proste praskol tak, ze si to necitila...To sa mi stalo raz y pregnylom. Ziadne pocity a folik praskol urcite...takze nic nieje stratene 🙂

stella881
6. led 2012

@lorreine hej presne.... znechutena dalsi mesiac snazenia cakania a stale dookola....ten mesiac je dlhyyyyy 😖

stella881
6. led 2012

@strawbery dakujem 😉

antana123
6. led 2012

@lorreine díky no myslím že tento cyklus nic vážně jsme tomu snažení nedali těšíme se do centra 😉
já se jen bála aby nebyla cysta to by byla zase komplikace 😉

timona
6. led 2012

@lorreine naplast som nalepila ihned po UTZ, v ten den som este mala popichavanie vo vajecniku, ale na dalsi den t.j.včera uz nic,
sex sme nemali asi styri dni nakolko sme si to nechavali na dnes , kedy dľa dr. mala byt ovu...a s tym estrogenom a ovu testami som sa nepytala, tiez ma to napadlo az dodatocne, neviem s tym duphastonom, asi este dva dni pocakm...

antana123
6. led 2012

@timona já si taky ovu nejsem jistá ale utroš už sem nasadila

lorreine
6. led 2012

@timona Asi mas pravdu, ze ta naplast bola zbytocna. Vyzera to, ze ovulka prebehla v ten den vecer. Ono sice podla "pravidiel" by mala byt ovulace dovtedy a dovtedy, ale ako moj doktor povedal: "Nic nieje stopercentne." Zajdi na utz, ak mas moznost (aj ked na SVK je den pracovneho pokoja,co?) a budes mat jasno. Skus urobit ovu test este zajtra. Mozno sa folikul rozhodol dorast este viac 🙂

strawbery
6. led 2012

@lorreine no ja som sa minuly mesiac takto necítila .....zle mi býva iba s clostilu na začiatku cyklu,no a tento aj pri pregnyle ,kedže som ho mala prvý raz........no ja som typ čo nedúfa, že mi mohlo ísť o tehu,kým to nemá podložené......takže mne ked mrcha príde, tak žiadni plač či lútosť sa nedostavuje............tak to je fajn, že nevraciaš,ja to k smrti neznášam 😠 ....tak ti prajem, nech ti moc zle ani nebude
@antana123 ja si nemyslím, že to bola cysta.......možno si to len necítila

lorreine
6. led 2012

@antana123 Ale cysta sposobuje tiez bolesti nie? A Ty si v pohode, vsak? Vies ako to je s "nesnazim". Ja bez pregnylu a sex len raz...no a aha 😀

antana123
6. led 2012

@strawbery zajímavý že je ti tak zle kdy budeš testovat???

antana123
6. led 2012

@lorreine no není mi vůbec nic ani prsa prostě nic to se mi za tu dobu co se snažíme ještě nestalo vždy sem ovu cítila a to dost no mohlo by to tak být pořád 😀 😀 😀

antana123
6. led 2012

@strawbery jo asi sem nic necítila 🙂

strawbery
6. led 2012

@antana123 testovanie bude až vo štvrtok 12.1!!! 😀

lorreine
6. led 2012

@strawbery Tak to mas super pristup, je to takto najlepsie. Na druhu stranu, ak takto citlivo reagujes na clostil a na pregnyl, tak mozno...mozno...by to mohol byt spolahlivy priznak.🙂

antana123
6. led 2012

@strawbery no to se snad nedočkám už se těším na krásné // 😀 😀

lorreine
6. led 2012

@antana123 Tak vidis a Ty sa tu stazujes 😀 . Bez bolesti je to predsa lepsie, nie?

antana123
6. led 2012

@lorreine jo to je 😀 😀 😀 jen sem měla obyvy aby se něco zase nepokazilo 😀 😀

antana123
6. led 2012

holky myslíte že mě automaticky pošlou v centru na laparku????když jsem po sekci???