Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorenda
20. kvě 2009

Díky. Od pco-ček se snad dozvim vic. Preju vam vsem clostylbegytkam at se brzy zadarí (a doufám že i mě🙂 Hezky večer.

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Lorendo i tobě přejeme, ať jsi brzy těhulka 🙂

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Tak já se pro dnešek loučím, jdu do pelechu, až přijde Milda z odpolední, tak mě vzbudí, tak ať naspím aspoň něco.
Brou noc clostilky 🙂

monika0001
20. kvě 2009

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4listkyII/

Pre všetky ženy na koníkovi!!!

ma.ja
20. kvě 2009

ahojky clostilky 🙂 jdu se na vás podívat, co nového?

ma.ja
20. kvě 2009

nikdo nikde, tak se jdu taky tulit 🙂
všem krásnou dobrou noc 🙂

papus
20. kvě 2009

Dobrou noc všem já jdu taky 😉

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Hezké sluníčkové ráno 🙂

Moniko0001, to jsou nádherné čtyřlístky, věřím, že nám přinesou štěstí. Díky 🙂

Májo, tak jste se teda včera tulili, jo 😉 No my taky 😝 A jak to bylo u Šárky? Byla romantika 😀

miluse
21. kvě 2009

Krásné sluníčkové ranko,

ty jo dneska tropy, to tu asi v kanceláři leknu, páč tu mám vždycky děsný vedro a už teďky mám otevřený okno a dveře na chodbu a to je teprve ráno

prdecek
21. kvě 2009

bré ránko,

krásné čtyřlístky, já mám jeden pořád v peněžence 🙂

jinak prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky těhu bacílky 😵

papus
21. kvě 2009

Krásné sluníčkové ráno clostilky 🙂

Leni my jsme romantiku neměli jen jsme si povídali mě bolelo celé tělo a Pepa byl taky utahanej 😉

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Miluško, nebudeš v tom sama, taky tu leknu. Nám sem začne po 10 hod. svítí a paří až do večera. Taky už větrám a je to houby platné. Takže to dneska bude hrůza ☹

Prdečku, díky za bacílky, chytám a doufám, že ty tvoje jsou pořádně nakažlivé 🙂

Šárko, tak vy jste včera byli takoví dva lazárci 😉 No ale povídat si je taky hezký a hlavně je to potřeba 🙂 V kolik jdeš dneska do práce?

wolfskinka
21. kvě 2009

dobre ranko

lenka ako ???

papus
21. kvě 2009

Leni dneska jdu zas na 11h já mám v práci taky na padnutí celý den tam praží slunko je tam jak v sauně a ještě s tím fénem fuj fuj 😖 u sebe v kadeř mám chládek,ale tam te´d nejsem až příští týden

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Ahoj Wolfi 🙂
U mě zatím dobrý, stále žádné vedlejší účinky. A ty, už jsi skončila s mrchou?

Šárko, ty máš svoje kadeřnictví a ještě jezdíš i jinam? To máš teda dost práce, viď. Škoda, že nebydlím v Praze, bych si s tebe udělala osobní kadeřnici 🙂

wolfskinka
21. kvě 2009

ahoj papus

lenka .. no zda ze dnes uz posledny den, zajtra bojim sa na vysledky tych chlamydii .. len aby to bolo negativne nech mozem zacat so stimulkou

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Wolfi, neboj, bude to v pořádku jako všechny ostatní výsledky 🙂

wolfskinka
21. kvě 2009

lenka no len aby ... snad ano

dudule
21. kvě 2009

Ahojte holky! Tak jsem opět na skok u vás... 🙂 A mám na vás opět prosbu o radu 😅

wolfskinka
21. kvě 2009

dudule ahoj no sem s nou

papus
21. kvě 2009

ahoj Wolfi netrap se vše dopadne dobře drž se 😉

Leni já mám své kadeřnictví sice v pronájmu,ale mám ho už 12let a ještě dělám v jiném kadeřnictví tam si platím křeslo já jak jsem zůstala sama tak jsem se potřebovala hodně zaměstnat....te´d už toho mám,ale dost u sebe si to teď předělávám mám tam i nehtařku a až se to u mě nějak vyklube s mímí tak budu jen u sebe....je to náročné platit dvě kadeřnictví člověk maká a jen platí ☹

dudule
21. kvě 2009

V pondělí, po užívání clostíku, jsem byla v 15.DC na folikulometrii a vajíčko mi sice našli, ale jen 16 mm (má mít prý až 20 mm) a sliznice prý že rostoucí (nevím kolik mm). Mudr. mi řekla, že to není ztraceno, že možná ovuluju později a ať si doma dělám testíky. Zatím tam 2 čárky ale nemám a jde mi o to, že dnes v poledne můj přítel odjíždí mimo domov. Takže buď ho teď honem znásilním po ránu a budu doufat, že se ve mě spermijky udrží, než přijde ovu, nebo až uvidím 2 čárky, tak za ním třeba v pátek pojedu čistě za účelem snažení 😉 , nebo teď ještě ráno zajdu k doktorce, ať mi řekne, jestli vůbec sliznice a vajíčko dorostly, a jestli mám vůbec tyhle varianty řešit. Pokud nedorostly, zůstala bych v klidu doma a nemusela ho nahánět po republice 😅 Zní to směšně, ale já čekám už od února na ovu a teď, když snad konečně poprcvé dorazí, ji nechci propást. 😅

wolfskinka
21. kvě 2009

papus dik, no snad budu zajtra tie vysledky dobre a mozem zacat

dudule
21. kvě 2009

No tak si říkám - půjdu k doktorce, zjistím, máme-li na to vlítnout honem ještě teď dopoledne, než moje polovička - jenže pak mě napadlo: když se dělá na gyndě sono, tak se přitom používá nějaký lubrikátor - a není náhodou spermicidní? Abych vlastně kvůli tomu, že se nechám vyšetřit, a pak ho hned o hodinu později znásilním, tak abych ty spermijky chudinky "nepovraždila" ☹ Zní to asi přehnaně, ale pozorujeme cervikální hlen, čekáme na bílek, a pak když je šance těhu, tak ať ji nepromarním. Prý jsou spermicidní i sliny, atd. at¨d. 😕

miluse
21. kvě 2009

Dudule, nic není ztraceno, jen možná asi fakt budeš mít ovu později, kolikátý jsi dneska DC? Já mívám taky ovu až tak 17 - 19 DC dřív ne 😉

A nad tím lubrikantem moc nepřemýšlej, resp. se tím moc netrap, ano říká se že lubrikat zabíjí spermie stejně tak jako sliny, ale i tak je možné, že se tam nějaké kvalitní najde a dopluje kam má 😉

dudule
21. kvě 2009

Dnes jsem 18DC a včera v noci jsem poprcé zaznamenala bílek, tak si říkám, mohla by být vhodná doba... I když teď po ránu už bílek nepozoruju...No ale pokud lubrikanty zabíjí spermie, možná by bylo lepší, abych na tu gyndu nechodila, radši jen testovala doma a znásilnila přítele? Ať zbytečně nesnižuju šance... 😕 Já si říkala, že zase nikdo mi z ovu testů neřekne, jestli je sliznice a vajíčko v pořádku, ani nejvhodnější termín snažení, proto jsem tam chtěla jít, ale pak bych se musela fofrem vrátit domů a šup na to okamžitě, protože pak přítel odcestuje... No a toho lubrikantu vždycky na ten přístroj dává Mudr. fakt dost... Tak možná oželím informace o kvalitě sliznice a velikosti vajíčka a zůstanu doma s tím, že to risknu?
Jinak ovu testy by se po ránu dělat neměly, že... Já bych si ho jinak udělala, ale myslím, že ta hladina LH je ráno nízká 😕
Teda stejně je to věda, před čtvrt rokem jsem o takových věcech neměla ani ponění 😀

wolfskinka
21. kvě 2009

dudule nepovrazdis nemusis sa bat je to neutralne

shaarka
21. kvě 2009

baby, ja som sa specialne snazila nieco zistit o lubrikacnom gele a gynekolog z CARu povedal, ze pokial nie je sucastou antikoncepcie a neobsahuje spermicidne latky, tak nema vplyv na spemie. 😉

dudule, presne chapem, ako sa citis. ja sa poznam - asi by som ho znasilnila dnes dopoludnia a potom isla k lekarke, nech mi povie, ako to vyzera. a potom by som sa rozhodla, ze ci za nim pocestujem - nech to bude poistene pre istotu este raz 😀

miluse
21. kvě 2009

Dudule, prostě na to vlítněte, ono je stejně nejlepší se snažit ob den a nejlépe úplně den před ovu a den po ovu 😉 Tak si s přítelem než odjede udělejte romantickou chvilu a event. si zítra nebo o víkendu za ním můžeš udělat výlet. Na jak dlouho jede pryč? Jinak jj ty ovu testy spíše až tak po 10 hodině, ale někdo je taky dělal ráno a ukázali se jí tam // . BT si neměříš?

shaarka
21. kvě 2009

aha, bocian uz leti na konika 😀
http://hiking.sk/dev/gallery/photos/32be0113fed...