• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@jeny pozerala som testiky v albume, mne sa zda, ze dnesny je o kusicek silnejsi :wink:
10. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeny grafik mas velmi pekny, drzim pasticky, nech to je tehu :wink:
10. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave @antana123 Holky díky. Taky jsem si prva říkala jestli nebyla ovulka 16DC,ale ovu test nic.Je pravda,že jsem koupila na aukru testy a byly docela levné. Tak jeslti nejsou špatné. Včera mě i v šechno bolelo. Uvidím co zítra ráno teplota a když tak začnu utrogestan brát.
10. led 2012 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeny:taky se mi zdá o málo silnější bude to dobré uvidíš :wink:
10. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anag jasne, ak stupne BT, zacala by som ho brat... :wink:
10. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky moje :wink: ......tak den tu nie som a takéto veci sa tu dejú? :grinning:
@jeny držíííííím palce tuho a už potichu gratulujem
@majkushka takto ta test oblbol?...toto je hnus :angry: ....je mi to lúto,ale ide sa dalej ako hovoríš :wink:
@veronicka33 no ahooooj, čo nového u teba? :grinning:
@pancuska
@zuzana36 zdravím nové prírastky :wink:
10. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@strawbery a co ty kdy bude test???
10. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 ahojky,no ja nejak odolávam......či skôr sa bojím? :unamused: .......asi si počkám čo dá štvrtok a v piatok testnem :wink:
10. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery jé ty nás teda napínáš no myslím že najdeš krásné // :grinning:
10. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 no uvidíme .....ked čítam aké sú testy svine :angry: , tak si radšej počkám, ved piatok je tu za chvílu :wink:
10. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery tak to se těším na pátek :wink:
10. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@strawbery aj ja sa tesim na piatok :wink:
10. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123
@mijadave dakujrm baby, že na mna tak myslíte, ste zlaté :slight_smile:
10. led 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@strawbery nie je zac :wink:
10. led 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkushka jaj! Tak to jsem opravdu nečekala! Mrzí mě to :frowning2:
10. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave inak, teraz čítam, ty si začala s dietou?...prajem pevnú vôlu :wink:
10. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery ano, zacala som... musim... mozno to helfne aj k babatku, lebo mi vyslo, ze mam miernu obezitu... :wink:
10. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawbery ahojky no u mna nič nové :frowning2: v piatok čakám mrchu tak som zvedavá,ale skáče mi to hore dole,pred tým som mala 31DC a teraz 26DC som zvedavá či dostanem načas alebo sa mi to opät predlži to napätie je hrozné stále le čakat a čakat :slight_smile:
10. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronicka33 ved to, cakat, ine neostava... :wink:
10. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeny nie moja iny ale boli brucho ako na mrchu :frowning2:
10. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka ja nemozem uverit tomu ze tie tvoje // boli klamne,nechapem to, to vobec nevadi ze sa citis na mrchu ved to kazda tehulka na zaciatku, ja este verim ze z toho nieco predsa len bude, teplotu nemerias?
@strawbery takze sa nedas nahovorit na testik ani nahodou co? juj chcela by som mat tvoje odhodlanie :slight_smile:
10. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeny ano meram drzi sa 37 rovnych stale
10. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkushka tak to je dobre znamenie :slight_smile: ja si myslim ze to este nie je stratene skus este zajtra rano testnut
10. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronicka33 to čekání je děs :unamused:

@majkushka to je divný tak jasně pozitivní testík a ty už nemáš tu značku jako ti vyšel pozitivní???ním bych zkusila testnout :wink:
10. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkushka Tak to je naozaj viac nez divne. Kedy cakas ms? Pockala by som do terminu ms a ak by neprisla, sla by som rovno na krv. Preco sa stresovat testmi? Sice vacsinou su spolahlive, ale v tomto pripade Ta to iba rozhodi...
10. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lorreine uz nekupim ani jeden pockam ci pride mrcha , uz nechcem nic vediet banujem ze som vcera testa a velmi ma to hneva keby ta ciiarka aspon zmizla do rana by ma to.nehnevalo ale je tam :'(
10. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkushka jasne, asi bude najlepsie cakat, ci pride ms, hoci podla BT to zajtra nebude... :wink:
10. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka taky tomu pořád nemůžu uvěřit. Kdyby to včera byl jen nějaký náznak ducha, tak ano, ale takové dvě jasné kolejnice..... Je to nějaké divné. Však počkej do termínu mrchy a testni znovu. :wink:
Ach jo, ať je už sobota a vím na čem jsem. Celý měsíc jsem v klidu a ani jsem na snažení nějak nemyslela, ale jen příjde ten poslední týden před ms a já toho mám zase plnou hlavu. Pořád se jen pozoruju a namlouvám si, že ty prsa mě fakt bolí jinak než předešlé dva měsíce a jestli náhodou nemám i nějaké jiné příznaky :rolling_eyes: Jsem naštvaná sama na sebe. :angry: Fakt se mi na to dařilo nemyslet. Nesledovala jsem ovu ani který DC jsem, na koníka nechodila, s manželem jsme se tulili jen když jsme měli chuť. A tento týden mám dovču a nemyslím na nic jiného. :angry: Ale nemám doma ani jeden test a jsem odhodlaná, že ho ani nekoupím. Jedině až v neděli, pokud v sobotu mrcha nedorazí.
10. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@safirah tieto stavy poznam, tiez som s tym chcela prastit, nesledovat sa... no nejde mi to... :angry:
10. led 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no mi to právě docela šlo. Na koníka jsem chodila jen vyjímečně, doma i v práci plno práce, takže nebyl čas na lelkování. Dokonce jsem jednou zapoměla vzít i clostil. :sweat_smile: Vůbec jsem nevěděla který DC jsem, jen když jsem tady při mé sporadické návštěvě koukla na tabulku, tak jsem byla překvapená, jakrychle to tento měsíc utíká. No a v neděli, když mě začali bolet prsa (ostatně jako každý měsíc před mrchou co beru clostil), tak jsem se zase začala pozorovat a myslet na to. Kurnik kdyby to alespoň k něčemu bylo!
10. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek