Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

safirah
14. led 2012

@mijadave Opravdu jsem to tušila a depka mě přepadla už v úterý kdy jsem si pěkně pobrečela ☹ , ale to už jsem psala. Od středy jsem už byla na 100% přesvědčená, že zase nic. 😠 Nezbývá mi než čekat. Tohle byl 3 cyklus s clostilem a čekají mě ještě 3, pokud tedy bude dobrý spermoš. Rozhodla jsem se změnit i práci abych byla od miminek co nejdál a nedeptalo mě to pořád. Takže jsem odepsala na inzerát a v pátek jdu na pohovor. Byla by to teda pořádná změna, ale docela mě to láká. V oboru bych byla pořád, i když v úplně jiném odvětví. Od kojenců a batolat do věznice k trestancům 😀 No doufám, že to klapne.

safirah
14. led 2012

@mijadave věřím a doufám, že dopadneš líp jako my. 😉

ili08
14. led 2012

@safirah já si pobrečela ve čtvrtek večer-věděla jsem,že to nevyšlo ale jakmile se ta mrcha červená objevila tak pohasla i ta poslední naděje.Držím palce ať je brzo líp a třeba příští měsíc najdeme čárečky společně 😉

safirah
14. led 2012

@ili08 to znám, člověk doufá do poslední chvíle. 😔 Bylo by super, kdyby nám to vyšlo příští měsíc společně 🙂 😵 A vy se snažíte jak dlouho?

ili08
14. led 2012

@safirah my se snažíme od září loňského roku,ale vlastně teprve teď to byl první cyklus s ovulkou a to jen díky clostíku.Já měla po HA zničenou sliznici a MS mi bez vyvolávačky vůbec nepřišla takže jsem měla třeba i 60DC.

safirah
14. led 2012

@ili08 tak to máme společné. Já jsem vysadila HA na začátku ledna 2011 a bez vyvolávačky jsem ms neměla vůbec ani po 90 dnech, tím pádem neprobíhala ani ovulka. No a clostil beru od října, teď to byl 3 cyklus na clostilu a ještě 3 mě čekají. A co bude pak to netuším...

majkushka
14. led 2012

@mijadave ano ale chcem mat tam 28 DC

ili08
14. led 2012

@safirah tak já vzhledem k tom u že mám ještě i PCO a dříve jsem prodělala endometriozu mám celkem jasno.S dr.jsme domluvení,že ještě tomu dáme 2 měsíce a pak nás pošle do CARu a tam už snad budou vědět co a jak a dobereme se k nějakému zdárnému výsledku. 😉

safirah
14. led 2012

@ili08 teda tak ty diagnózy ti nezávidím 😲 U mě se nejspíš jedná o hormonální rozvrat, protože podle hormonálního profilu mám v normě jen štítnou žlázu. Zbytek úplně rozházený. A na žádance na spg pro manžela jsem měla dg. primární sterilita nejasné příčiny ☹ Byla bych ráda už věděla na čem jsme a zařídili se podle toho.

majkushka
14. led 2012

@safirah ja včera ked hcg - 0 takže novy cyklus od dnes

ili08
14. led 2012

@safirah a to vám k tomu víc neřekli?jak se bude postupovat dál pokud by léčba clostíkem nezabrala?Ale ty jsi ještě mlaďučká,určitě se to dřív nebo později srovná 😉

veronicka33
14. led 2012

Ahojte dievčatá SMUTNY PIATOK 13TEHO ☹ prosím modlite sa za Rebeku 15r.včera ju zrazilo auto cestou do školy a je na tom dost kriticky mala úraz hlavy a je to dost vážne od včera sa nič nezmenilo je to mojho kamaráta dcérka ☹ ☹ ☹

aduskatt
14. led 2012

@lorreine no ja si nemyslim, ze to u nas zafunguje..ani to uz nemame nejak v plane skusat🙂

veronicka33
14. led 2012

Dievčatá mrcha zatím nikde držte palce 🙂

safirah
14. led 2012

@ili08 no neřekli ☹ S Clostilem mám ms pravidelně a ovulka snad taky probíhá. Dr. minule akorát řekl, že zkusime půl roku clostil a poslal manžela na ten spermoš a pak podle výsledků se domluvíme, co dál. Mladá sice jsem, ale na co čekat, když už teď máme s tím problém...
@veronicka33 Rebeky je mi moc líto a držím pěsti, aby se z toho dostala bez následků! A tobě držím pěstičky, aby mrcha nedorazila 😉

mijadave
15. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........5m...............43..............31..........12.........Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............41..............26.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Jeny.........................30.........2,5r...............36...............37........................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............35...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Zana21...................31...........8m...............31...............29.......................Clostil, merional, listovka
Veronicka33..........34.........21m...............27................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r...................26................29........10..........Clostil, Pregnyl, Utrogestan, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r................26................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m...............25................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Mijadave.................35.........25m...............25................27........10............Alchemilka, grep. dzus
Jania023................30............3r.................23................32..........9...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m................16...............34.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............15...............30.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Stella881................22..........14m................7...............37........................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m................6...............50........................Clost.,
Strawbery...............27..........2r.....................4...............37........................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m..................2...............28........................Clostil, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r.....................2...............29........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................28+1..................28+1............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........24+4............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................19+3.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............17+3..................16+5................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............13+5...................14+1................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............12+1...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............... 9+2............................................16.8.2012............16.1.
Veji......................25................8m.................8+4....................7+5..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
15. led 2012

@safirah fiha, tak to by teda bola riadna zmena, daj vediet, ci Ti to vyslo 😉 a ci ja dopadnem lepsie, no neviem, postupne zacinam zas klesat... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave 😒 tak uvidime...
@veronicka33 fuha, tak to ma mrzi... ☹ nech sa cim skor uzdravi 😉 a s ms - drizm pasticky, kedy testujes? 😉

ili08
15. led 2012

@safirah já to nemyslela nijak zle,že jsi mladá 😉 Jde jen o to,že když se to povede po třech letech tak ti bude 26 a to je super věk,mě pokud by se povedlo až po třech letech tak už mi bude 31 a v tom věku jsem myslela,že už bude mimčo druhé-takže tak 😉 A je super že to dr.aspoň nějak řeší,já mám kamarádku,která se snaží už rok a půl a manžela ji gng nechce poslat ani na to spermio-že prý proč ho trápit 😕 Takže tak.

@mijadave můžu se taky přidat do tabulky nebo to tady má někdo na starosti?

antana123
15. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@strawbery to mi je moc líto ☹
@fiffitko25:tak držím palce at sílí 😉
jsme na víkend u rodičů tak nestíhám nějaké novinky????

antana123
15. led 2012

@veronicka33 držím palce na testík a holčičky mi je moc líto snad se z toho brzo dostane 😉

antana123
15. led 2012

@mijadave to ještě nemusí nic znamenat 😉

veronicka33
15. led 2012

@safirah Dakujem pekne mrcha zatím nedorazila 🙂
@mijadave Ahojky ja testovat asi nebudem počkám do štvrtka vtedy je 31DC.lebo poslednú dobu mi chodí ako sa jej zachce,tak uvidím ako dopadnem teraz ovšem ked vydržím netestovat 😀 zatím nič 😉 a ani by už nemusela ale ešte nič nieje isté lebo dostávam aj neskor ako na 26DC ked som mala tak to som dostala o 5 dní skor ale mala som iba 2 dni UVIDIME 😀

manamani1
15. led 2012

Dobre rano, nevadi ze klesla moja teplota?
http://www.fertilityfriend.com/home/38998a

veronicka33
15. led 2012

@antana123 Dakujem pekne a ty ako?

antana123
15. led 2012

@veronicka33 já no nevím nejsem doma zítra zkusím testnout ale myslím že jako vždy nic 😀 my jdem v únoru do centra tak snad nám pomůžou 😵

antana123
15. led 2012

@manamani1 neklesla dramaticky já myslím že je stále šance a testovala si ted????

manamani1
15. led 2012

@antana123 ano, test negativny, na 12DPO by uz mal byt aspon duch,nie?

antana123
15. led 2012

@manamani1 no nemusí někdo ho má až na 14DPO ale pokud na 14DPO bude negativní tak je to už bez šance

manamani1
15. led 2012

@antana123 zajtra idem na gyndu...

antana123
15. led 2012

@manamani1 aha tak uvidíš co ti řekne