Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

safirah
16. led 2012

Dobré ránko přeji! 🙂
@mijadave pěkný grafík! Jen tak dál 😉

mijadave
16. led 2012

@safirah dobre ranko, dakujem, budem sa snazit 😀 😀 😀

jeny
16. led 2012

ahojte, ja sa tych krvnych vysledkov asi nedockam, od piatku som bola ako ihlach, no dnes konecne pondelok, hned rano som tam volala a na recepcii mi povedali ze sestricka mi zavola ze na recepcii take info nemaju.....tak zas len cakat
@mijadave krasny grafik, testom este odolavas? 😀
@antana123 no to je skoda ze ani 3ti mesiac s clostilom nepomohol ☹
@veronicka33 drzim palce nech mrcha nedorazi 😉

mijadave
16. led 2012

@jeny fuha, tak to ma mrzi, dufam, ze sa Ti cim skor ozvu... potom hod info 😉 a testovaniu zatial odolavam 😀 aj ked po dnesnej BT som nahlodana 😀

antana123
16. led 2012

@jeny no co už v centru snad pomůžou to je poslední naděje....
a jsem zvědavá na výsledky 😉

jeny
16. led 2012

@mijadave no to ti verim, zajtra by si mohla vyskusat ak teptota neklesne 😉 ja sem hodim moj vitazny graf, nejako stale neviem prestat merat 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a

mijadave
16. led 2012

@jeny pekny grafik... aj ja chcem 😉 mohla, ale asi nevyskusam... nemam doma testik a inym ako mamatestom neverim a tie u nas nemaju... 😉

manamani1
16. led 2012

Práve som došla od gynekológa..clostilbegyt+ duphaston...dostala som vyvolavacku, tehu a cysta vylucena, a mam doporucenie na endokrinologiu.

jeny
16. led 2012

@manamani1 no podla grafu vyzera ze by ms dorazila aj bez vyvolavacky, duphaston ti upravi cyklus takze obysla si u dr podla mna celkom fain 😉

mijadave
16. led 2012

@manamani1 moja, tak to ma mrzi.... ☹ takze beries dalej lieky?

manamani1
16. led 2012

@jeny tak ale baby co maju closzil + duphaston, vobec sa im nedari 😒 😒

lorreine
16. led 2012

Ahoj holky, bola som dnes na kontrole a vsetko je v najlepsom poriadku. Mimco uz vyzera ako taky maly cloviecik, hlavicka, rucicky, nozicky. A srdiecko bije krasne. Cele mimco sa tam vrtelo, bola to fakt sranda. Ma teraz 2,5 cm a v tyzdni od 20.januara mam vsetky krvne testy a 8.2. NT screening. Tak dufam, ze bude vsetko ok. A dalsia kontrola 13.2. Doktorka mi chcela dat tehotensku prukazku, ale nakoniec povedala, ze mi ju da nabuduce az budeme mat vysledky vsetkych testov.

@manamani1 Hm, tak to asi niesu najlepsie spravy. Ale tehu vylucil podla coho? Utz alebo Ti brali krv? Mozno na to vsetko vplyva aj Tvoje momentalne rozpolozenie.

veron_dorusincova
16. led 2012

@manamani1 ahoj, ja mam ako liecbu duphaston uz pol roka a nic..a mam stitnu zlazu uz tri roky uzivam euthyrox 75 ..tak drzim palce 🙂

manamani1
16. led 2012

@mijadave nooo, co mam robit????????neviem, lekar mi nasadil liecbu s ktorou som vobec neratala...

manamani1
16. led 2012

@lorreine len UZV, krv mi nebral, citila som sa u neho, ako keby mal zomna pocit: A ČO STE PRIŠLI RIEŠIŤ?

manamani1
16. led 2012

@veron_dorusincova Ďakujem, o tomto pripade vravim aj ja clostil+duphaston 😒 😒

lorreine
16. led 2012

@manamani1 Ale Duphaston je to iste ako Utrogestan a zase vela babam Clostilbegyt a Utrogestan pomohol. Potrebujes asi od toho vsetkeho pauzu...

veron_dorusincova
16. led 2012

@manamani1 ja clostil nemam, ale chcela som sa na neho spytat mojej doktorky a bola som nastvana ze mi dala len duphaston, ale ako vidim nepomaha ani jedno ani druhe 😒

lorreine
16. led 2012

@manamani1 Tak to by ma nastvalo, keby sa tak doktor spraval. Nemusis predsa ten Clostik brat, ak nechces. Daj si pauzu jeden cyklus na premyslanie a uvidis. Lebo vies, podla mna je zbytocne brat lieky, ak sa nebudete s manzelom cielene snazit. Predsa len, nemozes brat Clostil do nekonecna.

manamani1
16. led 2012

@lorreine nie clostil vraj na pol roka.....

lorreine
16. led 2012

@veron_dorusincova Mne napriklad Clostik pomohol. 2 x som otehotnela, prvy krat to skoncilo potratom ale teraz bude snad vsetko ok. Takze je to individualne. A mas prokazatelne anovulacne cykly alebo mas len rozhodeny cyklus?

jeny
16. led 2012

@manamani1 duphaston k otehotneniu nepomaha, je len na upravu cyklu, clostil je na ovulaciu takze po ovulke nasadis duphaston a po douzivani je do 3dni ms lespie ako cakat do 50dna cyklu 😉 no tebe by mohol aj zvysit davky clostilu kedze si mala ovu az na 31den cyklu po clostile....

jeny
16. led 2012

@manamani1 este k tomu by bolo dobre zistit prechodnost vajcovodou pretoze ak ich mas nepriechodne tak clostil uzivas zbytocne ☹

manamani1
16. led 2012

@lorreine nie, dlhy cyklus je problem, tak ale duphaston si neuzivala, ci???

mijadave
16. led 2012

@manamani1 moja, suhlasim s @lorreine, mozno by nebolo odveci si dat jeden cyklus pauzu a ked, tak potom to zacat brat, ozaj to nema cenu do seba pchat, ked sa nebudete snazit... 😉
@lorreine jeeeej, to som rada, ze ste ok, ze male je v poriadku a bije srdiecko a ze je take zive 😉 tesim sa s Tebou 😉

lorreine
16. led 2012

@manamani1 Ja som ho brala dva mesiace, potom pauza kvoli potratu a potom tri mesiace a doktor povedal, ze ak sato nepodari, tak budeme rozmyslat nas inymi moznostami. Ale som ale ziadne IVF nechcela a aj tak sme sa chceli prestat na cas snazit.

manamani1
16. led 2012

@jeny ja viem zé nepomaha, neviem, ci tu,alebo niekde inde, ale riesilo sa to, ze kym zacnes uzivat duphaston a ovulka nenabehne, tak potom uz nenabehne, cize "brani" ovulke

manamani1
16. led 2012

@lorreine IVF ani u mna neprichadza do uvahy, dnes doki spominal a centrum.eeee 🙂

veron_dorusincova
16. led 2012

@lorreine ja nemam clostik ja mam len duphaston, chcela som sa spytat doktorky ci mi moze predpisat aj clostik..lebo duphaston mi asi nezabera ked doteraz nic, akurat mam pravidelnu ms..ja som mala rozhodeny cyklus, resp. som ho nemala vobec a krvacala som len po milovani..aj to len den..tak som zasla k doktorke a ta mi od cyst, rakoviny, neplodnosti, potratu vymenovala snad vsetko..nakoniec to bol ten cyklus rozhodeny..