Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vendy05
28. bře 2009

Leni no my tu tv v ložnici používáme ne kvůli tomu abychom mohli koukat každý na svoje, ale manžílek je noční pták a tak seděl v obýváku do noci a já byla pak v ložnici sama, takhle kouká na tv v ložnici a já mu můžu v klidu spát v náruči, takže proto dvě tv....
Tak krásný akční večer Leni 😀
No a jdu na ty fotečky 😉

miluse
28. bře 2009

Leni, dobrou noc a příjemné znásilňování 😀 😝

vendy05
28. bře 2009

tak dobrou noc 😔

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Krásné dobré ráno nebo vlastně spíš už dopoledne 🙂
U nás déšť a zima, vůbec se mi nechtělo z pelíšku.

eloana
29. bře 2009

ahoj holky 🙂 no vy jste me nevarovaly:( vcera jsem byla nejaka mimo -zapomnela jsem na chlebicky nebyla schopna uvarit kafe 😀 😀 vecer mi doslo ze to asi bylo po tom clostiku

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Ahoj El, no jo, na tohle jsme zapomněly 😀 Ale to se srovná, já to měla jen první měsíc a taky jsem si občas nebyla schopná vzpomenout, jak se co řekne 😀

eloana
29. bře 2009

😀 😀 ale me ot nedoslo pripadala jsem si jak debil🙂) stala jsem v kuchyni a nevedela jsme co jsem to chtela. byla jsme mimo. a pak vecer mi to doslo🙂 rikala jsme to mame a ta pividala ,ze kdyz davala kocce prasek-antikocepci ,ze pak chvilku byla taky mimo motala se🙂))

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

El a nejlepší je, že mě se tohle stává pořád, i minulý cyklus, kdy jsem clostík neměla. Pro něco jsem šla a než jsem tam dorazila, tak jsem nevěděla pro co. Doma se to přežije, ale jako v práci jsem třeba vstala pro šanon a jakmile jsem se zvedla ze židle, tak jsem nevěděla, proč jsem se zvedla 😀 Ale u mě to přisuzuju taky věku, už nejsem nejmladší a mozeček tak nefunguje 😀

eloana
29. bře 2009

😀 ale jdi🙂 to sem i stava taky ale vcera to bylo fakt takove jine. takova priblbla🙂

polesuvka
29. bře 2009

Ahoj holky mužeu se zeptat, když jste začali užívat Closti. měli jste nějaké vedlejší učinky, ať vím na co se mám připravit. Moc díky hned jak dorazí Ms, zažínám užívat a mám ho na 3. měsíce

eloana
29. bře 2009

ahoj polesuvka- tak ja beru clostil poprve od patku- moje poznatky - druhy den me trosku bolelo bricho, a byla jsem trosku mimo, zapomnela jsem gratulantum nabidnout chlebicky ,nebyla schopna uvarit kafe 😀 dneska uz mi nic neni -jen kdyz jsme zvedala neco tezkeho citila jsem podbrisek, jo a trosku hlava me boli -ale to muze byt k cemukoli

polesuvka
29. bře 2009

hmmmmmmmmm, dík za upozornění

rina1
29. bře 2009

Eloan , tak jsem mela stejny pocity, po dobrani to zmizelo, nic necitim, posledni den co jsem brala Clostil, jsem mela bricho jak balon.Zitra jdu na utz jsem zvedava co tam dr. uvidi.

mannerka
29. bře 2009

pekny vecer clostilky 😉
ako ste nedelovali ?

Kocky, ziadne neziaduce ucinky Clostilu nie su take hrozne, aby sme ich neprezili 😉 😀
Nemusite mat ziadne obavy...fakt, aj ked su nejake, trvaju iba par dni a je po nich 🙂

Ja si vseobecne radsej nikdy pri liekoch necitam neziaduce ucinky, lebo by som ich urcite vsetky mala 😀 😀

miluse
29. bře 2009

Polesuvka, já měla ještě k tomu návaly, hlavně v noci, ale občas i přes den, a to nafouknuté břicho a při prvním cyklu mě pak před mrchou děsně bolely prsa 😒 teďky už jen ty návaly a občas to břicho.

Jo a ty návaly mám ještě pořád, ikdyž jsem clostil dobrala před týdnem... holt musím mít vždycky něco extra 😀

mannerka
29. bře 2009

miluska,
ja som tiez tento cyklus mavala navaly tepla ( minuly skoro vobec 😕 ) a tiez mi pretrvavali este nejake dni po dobrati...asi bolo nieco vo vzduchu tento mesiac 😀 😀 😀

eloana
29. bře 2009

rina tak drzim pesti ja jdu v pate🙂 jo a jeste se mi zvetsily prsa🙂) a pichne obcas v odbrisku

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Hezký podvečer clostilky 🙂
Koukám, že probíráte nežádoucí účinky clostilu. Ale nebojte, není to tak hrozné, řekla bych, že nejhorší byl ten první cyklus a teď už v pohodě - zůstaly akorát návaly, hlavně v noci a pocení a kolem ovulky bolest v podbřišku.
Dneska jsme odpoledne pospávali, celý den prší a nedalo se ani jít ven 😠
Teď už jen do sprchy a pomalu připravovat na zítra do práce. Ale nechce se mi ani trošku ☹

miluse
29. bře 2009

Leni, koukám, že vy to počasí máte obrácený, u nás bylo hnusně včera, dneska sice taky trochu poprchávalo, ale víc svítilo sluníčko. My byly na návštěvě u kamarádky, mají ročního syna, tak je s ním prča, hlavně, když chtěl honit Nelču a sám ještě moc chodit neumí, ještě se drží za ruce... tak chudinka Nelča před ním vždycky zdrhala a koukala kam by se schovala 😀

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Miluško, no jo, je to zajímavý s tím počasím. Tady začalo lejt už v noci a od té doby furt a celý den je taková tma, takže ideální na povalování.
A vy jste si užili super návštěva, Nelča teda asi moc ne 😉 . Je to fajn, když se takhle můžeš kochat děťátky kamarádů.
Mě před chvílí volala mamka, že včera u nich na chalupě byl celý den Filípek od sestřenice a slyšela jsem na hlase, jak je jí zase líto, že nemůže hlídat vlastního vnuka 😢 Filípkovi už je sice 6 roků, ale je to naše zlatíčko, hlídáme ho od malička, má neskutečné hlody a hrozně rád pomáhá vařit a s nádobím a na zahradě, tak měli naši o zábavu postaráno. Snad už se brzy dočkají a budou hlídat svého vnoučka 😵

eloana
29. bře 2009

ahoj holky🙂 no u nas chvili hezky chvili lilo🙂

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Ale viděli jste předpověď? V týdnu má být až 18, to abysme pomalu vytáhli plavky 😀

miluse
29. bře 2009

No tak na to jsem zvědavá tedy 😕 😎

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Miluško, já taky. Včera u nás bylo tak nádherně, že jsem měla jen triko a mikinu a váleli jsme se po louce a i papulku jsem si trochu opálila. Tak mě to navnadilo a čekám už jen samá vedra 😀

mannerka
29. bře 2009

baby,
teraz v predpovedi pocasia hovorili, ze podla pranostik, ked v marci vela prsi, bude suche leto. Tak dufam, ze to suche leto znamena tepleeeee a pekneee 🙂

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Man, tak to taky doufám, už se těším, až cestou z práce zajedu k našich na chalupu, vykoupu se v bazénu, budu se slunit a teprve večer domů. A u nás jezdíme k jednomu rybníku, tam je stále ještě čistá voda a v létě krásně čistá. Ty jo, už aby to bylo 🙂

miluse
29. bře 2009

Jo a pak budete zase nadávat, že je moc vedro 😀

Já má ráda každé počasí, ani ty mrazy v zimě mi moc nevadí, jediné co moc nemusím, když třeba prší celý den, to jako fakt ne, ale jinak pohoda.

Tak jsem našla ještě jeden ovu test, jelikož mě trošku pobolívá v podbřišku, tak jsem si ho udělala a druhá čárka je sotva vidět, takže u mě asi clostil, ikdyž jsem ho vzala dřív ovu dřív nevyvolá.. vidím to opět na ten 17 - 18 DC 😨

mannerka
29. bře 2009

leni
to mas super , ze mozes po praci vybehnut na chalupu, to by sa mi tiez pacilo 😉
Nech uz je tu to leto 😵

mannerka
29. bře 2009

miluska,
ked budes mat ovulku ako normalne, tak to bude znamenat, ze je asi fakt jedno ci sa ten clostil berie 3-7.den alebo 5-9.den 😕
ja som si myslela, ze to ovu nejako ovplyvni 😅

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Miluško, mě taky štve, když celý den prší a nemůžeme vylézt ven. A vedra mi moc nevadí, vlastně ani ty mrazy. Jak říká jeden náš kolega - hlavně že je nějaké počasí. Kdyby nebylo žádné, to by byl průser 😀

A s tou ovulkou, to je zajímavý, že i když jsi ho brala dřív, tak ovulku neposune. Já už dneska netestovala, když včera ta druhá čárka byla silnější než první a teplota stoupla, tak snad ovu proběhla. I když jako podbřišek mě bolí festovně, tak se tam asi ještě něco děje.
Tady je grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

Tak Milda je vysprchovaný, tak jdu konečně já. A pak asi budeme koukat na výměnu 😉