Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Tak jsem zase zde. Koukám, že Jaspinka už je tady s námi 🙂
Holky, dneska je zase den, všechno musím před dovolenou udělat, no prostě hrůza. A to tady nebudu jenom 3 dny.
Venku je vedro na padnutí, už se těším domů, až si budu chodit jen ve spodním prádle 😀

dudule
21. kvě 2009

Tak kočenky jsem dala na vaši radu a znásilnila jsem mužíka, než mi odjel 😀 Zpátky bude v sobotu večer. ezitím budu dělat ovu testíky. Akorát si nejsem jistá, jestli mi vůbec folikul praskne, snad jo, ale jak se to pozná? Pokud budu mít na ovu testu čárečku, znamená to, že praskl a že byla dostatečná hladina LH? 😕 ale co když ne?

dudule
21. kvě 2009

Shaarka: hezky řečeno🙂 A prosím tě, proč ti tu injekci nepředepsala gyn. sama? Oni to neradi dávají??

carmenuska
21. kvě 2009

Ahojte, tak ja sa hlasim po laparke, Leni neboj, horsi bol ten strach ako samotna laparka. Uz som doma, robili ma v utorok. Nalez: obe strany priechodne 🙂 ale nalavo nasli "nieco" co im pri prefuku prasklo- vraj to mohla byt krvava cysta alebo endometrioza v pociatocnom stadiu. Viac budem vediet ked pojdem vyberat stehy k mojmu gyn. Velmi sa bojim endometriozy,to je hnusna potvora. A ak sa Leni tebe nezadari (velmi ti zelam aby si nasla//) tak sa toho neboj a budes mudrejsia. Naozaj to nie je take strasne

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Dudule, tak přece jen ti mužík podlehl 😀
Ovulku podle testu poznáš snadno - dokud se ti bude druhá čárka objevovat jen slabá (slabší než ta kontrolní), tak to znamená, že se ovulka blíží. Až budou obě stejně silné, tak ovulka proběhne do 24 hodin 😉
A ovulka určitě bude a folík praskne, neboj 🙂

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Carmenuska, tak už jsi doma, to je fajn. V úterý jsem na tebe myslela a držela ti palečky a jsem ráda, že máš vejcovody průchodné 🙂 Uvidíš, že žádná endometrioza nebude, že to byla jen cysta a ta už je pryč a brzy už budeš těhulka 😵
A když jsi to teda přežila a nebylo to tak hrozné, tak já to taky zvládnu, když to budu muset podstoupit 😉

papus
21. kvě 2009

ahoj Leni jsem doma docela to šlo ještě jsem byla uklízet u sebe 😒 to dusno byl šílené

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Ahoj Šárko, já vypadla už v 15 hod., dneska si musím zabalit na tu dovču, tak jsem na to chtěla mít čas. U nás je pořád nějak dusno, ale už je zataženo, tak čekám, kdy začne buřina. A řekla bych, že z dálky slyším hřmění. Takže když se dlouho neukážu, tak jsem radši vypnula PC, Milda je v práci a u nás je to jako naschvál, když není doma, tak se vždycky něco stane 😠

papus
21. kvě 2009

tady se to zatáhlo začalo hrozně foukat spadlo pár kapek a nic teď už svítí slunko 😉 kdy jedeš???

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

jedu zítra večer a vrátím se v úterý 😉 A když jsi ta odbornice, poraď mi, dělají se nějaké malé třeba skládací cestovní fény?

papus
21. kvě 2009

Leni dělají se malé cestovní feny,ale moc to nefouká,ale lepší než nic 😉 to tady pěkně dlouho nebudeš 😢

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Já si musím mýt vlasy obden, co mám clostík, tak se mi dost mastí a musím si je i foukat, jak je mám delší. A nevím, jestli na hotelu bude fén, tak se ještě zítra musím podívat někam do elektra, jestli ho nebudou mít.
A nebreč 😉 Zítra tu ještě budu a v úterý večer už tu zase budu 🙂

Tak je po slejváku, byl jen takový krátký, ale ten vzdoušek, to je žůžo 😝

papus
21. kvě 2009

ten vzduch dělá hodně 😉 myslím,že ho v pohodě seženeš....tak to teda přežiju to uteče jako voda 😵

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

To je hrůza, co člověk musí sebou táhnout, ale zase abych nebyla jak zmoklá slepice 😀 A jasně, že to přežiješ, víkend uteče, vyrazíte určo někam na výlet a za chvíli jsem doma. Ale jako teda už se děsím, co budu muset dočítat 😝

moa
21. kvě 2009

ahojte clostilky co tu nove ja mam taky hrozny tyzden,ze ani nestiahm chodit sem a citat 😒
dnes som konecne skoncila skor aspon daco ale co z toho ked mam mirca choreho ☹
v nedelu ja a od pondelka vecera on ma chripku alebo ja uz neviem co je snim 😒

leni zacala som s tym hormeelom uvidime co to povie.jedna kolegina mi povedala,ze homeopatika brat najmenej pol roka aby zacali ucinkovat.to sa mi zda trochu dlaha doba nie?

co je tu inak nove mame nejaku novu tehu?
a ako pokracuje amisa a prdecek vsetko ok?

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Ahoj Moa, zrovna jsem si dneska říkala, že už jsi tu dlouho nebyla a vy jste oba marodi, to mě mrzí ☹
Snad to Miroslava brzy přejde 😉

Nevím, jak je to s homeopatiky, ale já když je brala při chřipce (to osciloccocsinum - nebo jak se to píše), tak mi účinkovaly hned. Takže si myslím, že i ty co bereš, zaberou hned.

Amisa s Prdečkem jsou v pořádku. Nevím, jestli to víš, ale Amisa založila na těhulkách novou diskuzi. Tak doufám, že se tam všechny taky brzo přesuneme 🙂

moa
21. kvě 2009

no nas v pondelok caka to spermio,tak ho musim riadne kurirovat aby bol ok.
rozhodol sa nebrat ziadne antibiotika len panadol a ked sa este zo par raz vypoti tak hadam to uz aj prejde.
som nervozna uz chcem vdiet vysledok.
ja som zvedava ako budem mat tento mesiac ovu a ci vobec aj

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

do pondělí jsou ještě 3 dny, tak to určitě vyleží a vypotí 😉 a spermio bude v pořádku, taky jak jinak 🙂 a kdy vám řeknou výsledky, ještě ten den? my je věděli během 3 hodin.

moa
21. kvě 2009

no prave toho sa bojim,ze kedy budu vysledky pri tomto slavnom zdravotnicte ☹ ale dufam,ze tak do 1-2dni a pri velkom stastiiiiiiii snad aj v pondelok

leni a co ty ako si na tom ty?kedy bude ovu ty mas teraz aj clostil nie?zvysil ti aj davku ci nechal rovnaku

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Tak snad nejpozději do 2 dnů budou 😉
Jinak davku clostiku mam stejnou, reagovala jsem dost dobře, tak mi jí nezvyšovala. Zítra beru poslední tabletku, odjíždím do úterý na dovolenku a až se vrátím, tak akorát budu mít ovulku, takže na to pěkně "vlítnem". Na dovolenku jedu s mamkou, Mildu nechávám doma, tak už se těším na ty hory špinavého nádobí a bordel. Ale třeba mě překvapí a budu se divit, jak máme čistou domácnost 😀

moa
21. kvě 2009

jej aj ja bych mala mat ovu buduci tyzden teda ak pride 🙂
aj ja chcem ist na dovo ,na dalsi tyzden mam 5dni volna ale co z toho ked mirec nema a ani mu nedaju,to budem zasa sediet doma sama ☹
mala si kupit umyvacku a bolo by o starost postarane,to by zvladol

papus
21. kvě 2009

jsem tu dělala jsem véču 😉 Leni víkend uteče chcem dělat v kadeř tak uvidíme podle počasí když tak nějak zajedeme na výlet 😎 mladej odjel ke kámošce přes noc tak jsme sami 😝 tak když neusneme tak budeme řádit dáme si i koupel 😝 😀

moa
21. kvě 2009

leni a kam to ides dakam do hor alebo ku vode

moa
21. kvě 2009

kocky nam to dnes riadnevyhravalo v robote nemali sme tam sefku do 13hod a dakto tam zabudol balon ,tak kolegina ho zobrala a dychla si to ste mali vidiet teda pocut ako rozpravala.ja som myslela,ze sa tam od smiechu pocuram 😀 ako keby sme mali 18rokov a ziadny rozum keby tak dakto prisiel asi by sme mali riadny problem ale ked si na to spomeniem,tak sa smejem este aj teraz

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Moa, ovulka přijde, přece tě nenechá ve štychu 😉
a místo umývačky bych potřebovala spíš služebnou, protože největší problém je to do té umýčky dát 😀 no ale bude mít dost navařeno, takže si to bude jen ohřívat v mikrovlnce a to budou špinavé jen talíře 😉
no a jedu do rakouska a německa na vodopády, hory, hrady a zámky 🙂

Šárko, tak u vás bude teda pěkně vášnivá noc 😝 😵 Koupel, sami doma, dobrá večeře, ....... sexík, to se někdo má.
Já zase musím čekat, než přijde Milda z odpolední a to zase stejně budu už dávno chrnět. No ale ráno si to užijeme 😉

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Moa, tak to jste měli v práci fajn den. My jsme v kanceláři 3 ženské všechny kolem 30 let, ale někdy se taky chováme jako puberťačky. A je to dobře, že se umíme smát a nemyslet jen na problémy. A ty jsi nedýchala, abys taky měla změněný hlas? 😀

ma.ja
21. kvě 2009

ahoj holky 🙂

moa
21. kvě 2009

no ja som tiez skusila lenze akosy mi to neslo.kolegina fajci takze to nebol pre nu problem.ale ja nefajcim ,tak neviem ako to tahat do pluc ako mi povedala,ale stacilo aj to com som pocula od nej.
este nikdy som to neskusala riadna sradna

juuj tak to bude super dovo 🙂 to ti prajem moc a moc krasne pocasie

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Moa, taky jsem to nikdy nezkoušela, ale když jsem to viděla, jak to dělá někdo jiný, tak to vždycky byla velká sranda 😀
Díky za hezké přání dovolené, taky doufám, že bude počasí tak akorát, hlavně ať neprší. Pak dám určitě do albíčka fotky 😉

Ahojky Marcelko, jak jsi se dneska měla? A co nová motorka, zajíždíte jí každý den?

lenka_bohousek
autor
21. kvě 2009

Holky, tak jsem koukala do diskuze o měření BT a zrovna tam jedna holčina vložila zajímavý odkaz:
http://www.mirates.cz/item_detail.asp?product_i...

To jsou teda dneska vymoženosti 🙂