Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

drndapetka
20. led 2012

Holky, myslíte, že je možné, aby byla ovulka už 16 hodin po aplikaci pregnylu? 😲 mě totiž před hodinou strašně bolelo na levé straně a teď to přestalo, jenže se mi to nějak nezdá, když všude píší, že po Pregnylu je ovulace za 32-38 hodin 😖

mijadave
20. led 2012

@drndapetka zalezi na tom ako na tom boli foliky... ak sa uz boli dost velke na prasknutie, pregnyl to mohol urychlit... ono sa pise, ze ovulka by mala nastat do 36-42 hodin po podani pregnylu, ale kludne moze aj skor 😉

jania023
20. led 2012

@mijadave bielo ako stale naposledy vcera 13dpo a bielo takze dnes uz nie nema vyznam

drndapetka
20. led 2012

@mijadave aha, no folíky byly v úterý 16mm jeden na pravé a druhý na levé straně. takže včera večer mohli mít tak cca 19-22mm, pokud vezmu v potaz, že rostou 1-2mm za den 😉 Ale co tak vím, tak při IVF mi nepraskli folíky velikosti 24mm a držely se , tak se mi to právě zdá brzo 😖

uzovicka
20. led 2012

@manamani1 ahoj, ako si na tom? Asi budem riesit nedozrievanie vajicok. U teba sa cio zistilo na gynde?

manamani1
20. led 2012

@uzovicka no ja mam problem asi len s nepravidelnym cyklom, uvidime ako budu folikuli reagovat na zvysenu davku clostilu...

uzovicka
20. led 2012

@manamani1 takze si nebola tehu, ovulka bola tak neskoro?

manamani1
20. led 2012

@uzovicka nie tehu to nebolo,a ovulka to bola asi, a vraj to je neskoro, takmi dal na upravu cyklu duphaston.

majkushka
20. led 2012

@manamani1 ahoj ty bereš kolky cyklus clostil ? a ako 1x1 alebo 2x1

uzovicka
20. led 2012

@manamani1 aj ja mam brat dufaston od zajtra, 15DC, ale naco, ked mam cyklus ako hodinky???Len vajicko mi nedozreje na potrebnu velkost ☹ , na to mi dufik nepomoze, ked sa mi uvolnuju 14mm vajicka.

kacnov
20. led 2012

@drndapetka no já to zkusím ten gynex mě dr řekl že je jen problém že mám nadváhu že když zhubnu ms bude chodit tak uvidíme

drndapetka
20. led 2012

@kacnov ano, s tou nadváhou je to určitě taky pravda, já minulý rok zhubnula 7 kilo a mrška mi začala chodit místo 70 dní po 38 dnech, takže se mi zkrátil cyklus skoro o půlku 🙂 ale ovulace stejně nebyla každý měsíc, s PCO je to těžký ☹

manamani1
20. led 2012

@majkushka MOJA IDEM NA TRETI CYKLUS...DOTERAZ TO BOLO 5-9DC 1* tabl/denne,teraz suto 2tb/denne,ale somsiich dala na 3-7DC 😀 😀 ....doki o tom nevie 😀 😀 😀

manamani1
20. led 2012

@uzovicka uvolni sa ti 14mm vajicko????Duphaston nie je na nedozretie vajicok, to co je tvojmu dokimu?

uzovicka
20. led 2012

@manamani1 no, uz vidim, ked tusurfujem po vsemoznych strankach, ze by ma tym dufastonom riadne zabila Chapes, tak š krat mi meria folikuly a uz usudi, ze ovu bola, vraj dnes. Ako mohla byt, ked folik mal dnes 13mm? A este som len v prvej polke cyklu. Baby mi radia dat si zobrat krv na HP aj v poovulacnej faze, kvoli progesteronu, lebo vlastne zan mi dala ten dufik. Moj muz ani pocut o hormonoch, tak su v kabelke. Dnes som 14DC, kuk moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a43f3

uzovicka
20. led 2012

@uzovicka folikuly merakla3 krat, preklep, prepec

majkushka
20. led 2012

@manamani1 aha ja som nevedela že už treti 🙂

mijadave
20. led 2012

@jania023 moja, tak to mi je luto ☹ inak som si vsimla, ze si v tabulke na 90DD tu na konikovi 😉 uz aj ja 😉
@drndapetka no normalne praskaju okolo 20-22mm, to ze Ti vtedy nepraskli ani ked mali 24mm neznamena, ze teraz nemohli prasknut... mne tiez raz nepraskli, rastli a rastli, az mali kazdy 50mm a vznikli z nich cysty... ale potom uz normalne praskali, tak ako mali 😉

uzovicka
20. led 2012

@manamani1 a kolko cyklov sa moze tento clostil brat?

mijadave
20. led 2012

@uzovicka dr bezne tvrdia, ze 6 cyklov, no su tu baby, co ho brali aj viackrat... ja som ho brala 7 cyklov... mala som este 2 cykly, ale som to po dohode s mm vzdala.... nechavame to uz tak a teraz sa znazim zhodit tie kila, co mi kvoli clostilu pribudli 😉

uzovicka
20. led 2012

@mijadave a indikuje sa prave na dozrievanie folikulov? Lebo mne vraj praskol 14mm. A dala mi na to duphaston. Vraj je to zly postup, s tym dufkom.

mijadave
20. led 2012

@uzovicka no clostil podporuje rast a dozrievanie folikov... potom je pregnyl, ten sa dava na prasknutie folikov a duphaston sa dava az po ovulke, podporuje zlte teliesko a uhniezdenie... 😉 😉

pancuska
20. led 2012

@mijadave no neviem ci by som aj ja nepotrebovala duphaston uz mi aj meskali dva dni a nakoniec ta mrcha prisla,nikdy mi nezvyknu meskat a tak som si uz aj myslela ze je to tam ale .....vsetko sa mi zasa pokazilo,teraz som brala posledne dva mesiace clostyll som zvedava co mi teraz vymysli.....naposledy som mala 21 a 25mm foliky a bolo ich tam dost takze som zo seba sklamana ☹

uzovicka
20. led 2012

@mijadave dakujem, musim to precitat mojej dokine, aby vedela, ze ked mi vajo nedozrie, nema mi pchat dufaston 😠

pancuska
20. led 2012

@ingris ahojky ....no ja mam neuspesnu 3x1 davku clostylu za sebou....po dvoch dni meskania sa mi mrcha dostavila a tak sa teraz bojim ze ma posle na laparku....kvoli priechodnosti....asi zacnem brat zasa gynex 😒

mijadave
20. led 2012

@pancuska moja, to ma mrzi... ja som tiez bola sklamana, mala som foliky, dostala som aj pregnyl aj duphik a nic... takze sa ide dalej bez liekov...raz sa to musi podarit 😉

strawbery
20. led 2012

ahojte babulky moje .........nešiel mi net 😠 tak po týždni sa hlásim...idem vás dočítať, že čo sa tu udialo za ten čas 🙂

manamani1
20. led 2012

@uzovicka videla som graf, ak teplota zajtra vystupi, tak ovulka bola....stale mas s dokinou problemy? alebo len toto?

manamani1
20. led 2012

@uzovicka vraj pol roka... 😉

manamani1
20. led 2012

@majkushka hej, dnes som zacala treti,ale uz asi posledny, pribralasom za 2 mesiace 10kg, a v pondelok zacinam UP_DATE NORBI dietu, tak hádam zíde...