Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
24. led 2012

@manamani1 ahoj, ako sa mas?
@majkushka drzim pasticky, budeme cakat 😉

manamani1
24. led 2012

@mijadave diky fajn, druhy den robim aj ja dietu...a dnes koncim s clostilom, a ty?

mijadave
24. led 2012

@manamani1 hej? a aku dietu? tiez 90dnovu? ja dietkujem dalej som dala uz dole 4kg 😉 sa tesim... vcera som bola na zumbe, je to super, aj ked mi to este nejak nejde, hlavne, ze je pohy 😉 inak v pohodke, nic neberiem 😉 a kedze sa mi spravili afty v ustach, nemozem grepovy dzusik.... ☹ no co uz, pojdem si uvarit alchemilkovy cajik.... 😉

manamani1
24. led 2012

@mijadave NA ZUMBU SOM AJ JA chodievala, asi v tom budem pokracovat. ja papám Norbi -update, na kazdy den mám hotove jedla- ranajky, obed, olovrat, vecera 😒

mijadave
24. led 2012

@manamani1 to si objednavas? ci si ich sama robis?

manamani1
24. led 2012

@mijadave nie, to mam objednane tyzden dopredu a kazde rano, doobeda si idem pre to...su to normalne jedla, na obed teple jedlo, teraz na ranajky som mala jogurt a v tom jablko nastruhane...bolo to hnusne...bleeee 😉 ...kamka schudla po porode 12kg za 2 mesiace!

mijadave
24. led 2012

@manamani1 pekne, no asi je to dost drahe, nie? u nas to nie je ☹ moja dietka je tiez drahsia, ale si upravim jedlo podla toho, co mam rada a co nie 😉

manamani1
24. led 2012

@mijadave tak na tyzden to vyjde 37EUR 😖

mijadave
24. led 2012

@manamani1 a to Ti dovezu domov? ci si po to niekam chodis?

manamani1
24. led 2012

@mijadave chodim si preto do mesta, tí, čo sa s tým zaoberajú maju obchod pre bábatka, tak tam chodim pre to...mavas krizu, že si hladna?

mijadave
24. led 2012

@manamani1 ani nie, skor kriza pride, ked citim daco fajne, co nemozem... vcera som kupovala cerstve rozky detom, joj, ako krasne vonali 😉 hladna nie som v podstate vobec... doobeda som nikdy vela nejedavala, takze ovocie je v pohodicke, akurat ked vecer nemozem si nic zobnut... vtedy je to tazsie, ale je to skor zvyk ako hlad... napijem sa caju alebo vody a vsetko je ok 😉 a este ked mam cisto ovocno-zeleninovy den, vtedy by som viac jedla, ale nie je to o hlade, ale o chuti na nieco ine 😀 a Ty? mavas krizu?

manamani1
24. led 2012

@mijadave no ja to roim len druhy den.vcera to bolo celkom o.k, aj ked som citila vecer ze by som jedla, jedla..ja som tiež većerný žráć...tak som si kupila v Bille krasne golden jablka a tie si dam, ked matochti.no dnes ajranajky aj obed je hnus, tak ale co uz. Rano si vzdy dam 0,5l alchemilky a kavu, taktoma zasýti...a vecer tiez, 0,5l alchemilky a jablko....ja si tiez myslim ze je to o zvyku, a o chuti na nieco ine, lebo hladna nie som, no dala by som si teraz hocico...ale držia ma tie peniaze,lebo je to strašne drahé a bola by to škoda pokaziť...

mijadave
24. led 2012

@manamani1 jasne, presne, ja som sa rozhodla, ze to tiez nepokazim 😉 nie je to ozaj len o hlade, ale hlavne o zvyku a chuti na nieco... 😉

veronicka33
24. led 2012

Ahojte tak som prišla od dr mám antibiotiká asi zápal priedušiek :(

mijadave
24. led 2012

@veronicka33 fuha, tak skore uzdravenie prajem 😉 a sup do postele, nevysedavat pri pc a potit 😀

veronicka33
24. led 2012

@mijadave Ahojky dakujem pekne 😒

veronicka33
24. led 2012

@mijadave no ved jasne už idem len som chcela niečo pozriet,hmmm no aspon niečo schudnem nič mi nechutí jest 🙂tak papa večer sa možno pozriem 😉

mijadave
24. led 2012

@veronicka33 jasne, hlavne to vylez 😉

ivoka
24. led 2012

Ahojky mám otázočku,keď som dnes zazrela tabuľku.Viete poradiť po duphastone,následne clostyl,pregnyl(včera aplikovaný),je dobré piť i čaj alchemylku?alebo tú iba súčasne počas duphastonu a clostíku???
Vďaka za info,pekný dník .. 😉

mijadave
24. led 2012

@ivoka alchemilku mozes pit pri oboch kombinaciach 😉 ale pozor, pije sa len do ovulky 😉 po ovulke uz nie 😉

ivoka
24. led 2012

@mijadave vdaka ,no veď práve toto som chcela vedieť,lebo včera mi pichli pregnyl,či už ovulka pebehla,alebo nie,bohužiaľ nejak nepociťujem,brucho pobolievalo i predtým,teraz mi tam len viac škvŕka 😝 😝 ,takže si ju nachystám poprípade až k ďalšiemu cyklu...

mijadave
24. led 2012

@ivoka jasne, teraz by som si ju uz nedavala 😉

majkushka
24. led 2012

@manamani1 foliky na 11 DC 23 mm v štvrtok ideme na pregnyl 🙂
@mijadave

manamani1
24. led 2012

@majkushka supeeeeeeeeeeeeeeeeeer....fajn, a mas aj nejake ovu priznaky?

majkushka
24. led 2012

@manamani1 ano mam boli ma ta strana , kde mam foliky som vedela že sa tam niečo deje 🙂

manamani1
24. led 2012

@majkushka a hlien?

majkushka
24. led 2012

@manamani1 to ano mam ,

mijadave
24. led 2012

@majkushka jeeeej, pekneeee, a preco pregnyl az vo stvrtok??? ved uz je na prasknutie.... 😉

majkushka
24. led 2012

@mijadave no to teda neviem , 🙂 ale su dva jeden 23 a druhy 22 netušim aj ja nad tým rozmyšlam 🙂, štvrtok rano na siedmu mi kazal prist to budem 13 DC