Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
25. led 2012

@veronicka33 nie iba prefuk a vsetky tie vysetrenia okolo toho na imunitu a ani neviem co vsetko 😀

petulak1988
25. led 2012

@mijadave ahojky jsem 17DC a neozvala jsem se byla jsem na operaci ☹

mijadave
25. led 2012

@petulak1988 to je v pohode, opravim tabulku 😉 a kvoli comu si bola? 😨

mijadave
25. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................47..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................40...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m................35................37......................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Janielik87..............24...........8m................26...............34.........10..........Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............25...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................20...............31...........4..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............17...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............17...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............16...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............16...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................14...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................14...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m................12...............28.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................12...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r....................9...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r....................8...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r..................8................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m..................8...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Mijadave.................35..........2r.....................7...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m..................5...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r...................3................30......................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................29+4..................29+4............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........26+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................20+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............18+6..................18+1................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............15+1...................15+3................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............13+4..................13+5................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............10+5............................................16.8.2012............13.2.
Veji......................25................8m...............10+0..................10+2..............22-28.8.2012.........26.1
Jeny....................30................2,5r................6+3...................5+5.................21.9.2012..............31.1.....listovka

petulak1988
25. led 2012

@mijadave na lyzich me srazil lyzar...mam zlomenou holenni kost v kolennim kloubu a porusenou chrupavku v koleni....takze jsem doma s ortezou ,zitra jdu na vyndani stehu..pritel me naucil lyzovat stala jsem na tom s nim podruhe v zivote koupil mi nove lyze jen ty metr dlouhe snowblady bez hulek lyzaky helmu proste vsechno co je potreba na lyze uzivali jsme si to a na konci dne me srazil me se dala noha pod zadek a bylo to udelala jsem kotrmelce dozadu triskla se do hlavy a byl konec...no nakonec jsem s pritelem s jeho pomoci sjela sjezdovku ke kotvacove lanovce aby nas vyvezla az nahoru kde jsme sedli na sedaci lanovku a ta nas svezla dolu a tak uz jsem se nepostavila..uz ve spindlu jsem sla k dr a ten mi udelal rengen a oznamil ze je to na operaci a udelal mi punkci kolene ...to bylo v sobotu a na operaci jsem sla po vsech vysetrenich jako je CT a tak ve stredu ...tak asi dva mesice budu bez prace...navic mam asi strevni chripku a s berlema litat na zachod je teda desny

mijadave
25. led 2012

@petulak1988 fuha, tak to Ti teda nezavidim.... ☹ prajem skore uzdravenie...

petulak1988
25. led 2012

@mijadave moc dekuji jsi hodna

drndapetka
25. led 2012

Přeji dobré poledne 🙂
myslíte, že je normální, že mě bolí ještě te´d vaječníky, když už mám po ovulce? 😲
Také mě začalo bolet v bederní části zad-nalevo, je to taková tupá bolest, může to mít taky spojitost s proběhlou ovulkou?

mijadave
25. led 2012

@petulak1988 😵 nie je zac 😉
@drndapetka tazko povedat, ale mozne to je... 😉

janielik87
25. led 2012

Ahoj baby, tak co mate nove? 🙂

zusanna
25. led 2012

@kessica -aj mňa čaká 3.februára ultrazvuk u lekára, dúfam že tam bude to čo má po tých tabletkách byť-folikul-vajíčko a ak sa to podarí tak hor sa na vec nech sme 3...budem rada ak dáš vedieť ako si dopadla..samozrejme držím palce, pa 😉

zusanna
25. led 2012

veronicka33-ahoj ,ja som na folikulometrii bola raz a teraz ma to čaká 2x, keďže sa to na 1x nepodarilo, žiadny folikul sa tam neukázal, tak uvidíme teraz...predtým som brala duphaston a teraz okrem toho femibion-doplnok, nič viac...aj mne meškala mrcha, no to bolo poruchou štítnej žľazy, teraz beriem lieky a je to ok...a ak som mrchu nedostala, tak mi ju vyvolali injekciou...od clostilu sa poriadne priberá, môžem potvrdiť...písala si o cystách-tie som mala aj ja-diagnostikovali mi polycystické vaječníky, cýst som mala niekoľko-vodnatých,pri mrche popukali a teraz chvála BOHU nemám žiadnu

zusanna
25. led 2012

@kessica -brucho bolelo aj mňa, poviem ti poriadne-lekár mi to vysvetlill že za norm okolností by sa ovulácia spustila skôr, ale tým clostilom sa to ako keby zastaví-jeho braním-a po dobraní myslím 5 deň sa to v mozgu spustí,a je pravdepodobné že sa spustia folikuly z oboch vaječníkov naraz-ultrazvukom sa potvrdí či tam sú a ak ano, tak super

kessica
25. led 2012

@zusanna cize ja som mala dnes 5.den tak kedy by sme mali zacat skusat ? :D

kessica
25. led 2012

@zusanna nechcem to dako prehanat :D chapes,nie ? 🙂 🙂 🙂

zusanna
25. led 2012

@kessica úplne ťa chápem, ja s manželom si pripadáme ako zajace...či pri týchto tabletách, alebo pri duphastone ke´d som mala prísť na kontrolu a ultrazvuk tak sa lekár pýtal či niečo "bolo"-sranďak je, povedal že ok tak sa ideme pozrieť na ultrazvuk, u každého je to iné, niekto má ovuláciu 10 deň, niekto 11,12, alebo neskôr-je to individuálne, takže to snaženie nie je na škodu-ja to skúšam od 8 dňa až po 20-po prvý krát som brala lieky zle,zle sme sa porozumeli s lekárom, brala som ich až po skončení mrchy 5deň a mala som brať v 5 dc, ale vraj to nebolo na škodu-na chlapov je to veľa, viem, ale ak chcú aby nás bolo viac tak hor sa nato 😀 , čo iné im zostáva-stanovené dni kedy ísť na vec niesú presné, u každého je to iné

janusa_
25. led 2012

Pekny vecer prajem, chcela by som sa medzi vas pridat kedze dlhodobo som mala problemy s cyklom, zmenila som lekara, nova lekarka mi zistila syndrom polycystickych vajecnikov. Snazime sa cca od leta ´11. Zaroven beriem na upravu cyklu Proveru, dobrala som ju 23.1.- cize v tychto dnoch by som mala dostat MS. A dalsi cyklus to ideme skusit s clostilom od 3DC, potom mam chodit na folikulometriu , dostanem injekciu ńa vyvolanieMS a od 16DC budem brat Proveru opat. Snad bude tento cyklus uspesny! Dufam ze ma k sebe prijmete a v pripade potreby budete vediet i poradit.

Dakujem za mile prijatie a drzim palce v snazilkovani. 🙂

zusanna
25. led 2012

@zusanna -práve som začala novú diskusiu-téma-kedy je vhodný čas na snažilkovanie po dobratí clostilu(mám namysli deň)

mijadave
25. led 2012

@janielik87 vidim, ze Ti tu nik neodpoveda 😉 mam ja? 😀 😀 😀 😀
@kessica ked si teraz dobrala clostil, kedy mas ist na folikulometriu? snazit sa treba podla toho ako Ti narastli foliky, ak maju 15mm, este je na snazenie skoro, ak maju 20 a viac, hor sa do snazenia 😉
@janusa_ pekne Ta tu vitam, kedze sa toho zatial nik neujal... ak budem vediet, rada Ti poradim 😉 pripadne ostatne babenky 😉

janielik87
25. led 2012

@mijadave 🙂 no to nic, aspon sa nebudu stazovat, ze ja sa neozyvam :D :D ked ma takto ignoruju pekne :D

mijadave
25. led 2012

@janielik87 to je pravda 😀

lorreine
25. led 2012

@janielik87 Nazdar! Ja Ta neignorujem, len uz tu tak casto nepisem, lebo nemam velmi co 🙂. Ako sa mas Ty? Mna caka NT screening a celkom sa toho bojim. Dufam, ze si ok psychicky aj fyzicky. BTW ako Ti ide hladanie prace?

mijadave
25. led 2012

@lorreine ahoooooj 😉

janielik87
25. led 2012

@lorreine no ved ani ja nemam nic nove bohuzial :/ teda nic dobreho 🙂 Teraz meriam BT aktivne, buduce cykly uz ani neberiem lieky aspon do aprila. A potom sa uvidi co dalej. Snad sa nam zlepsi spermos. Psychicky som na tom horsie ako fyzicky a robota sa necrta :/ :/ :/ cize nanic. Ale tak dietkujeme s mijadave a snad aj zhodime.

govinda
25. led 2012

ahojte kočky 🙂 Čo máte nové? Dávno pradávno som tu nebola .... 😒
Momentálne som bez Clostilu, dnes som 2DPO a ovulku sme nejako nevystihli 😒 Takže v podstate nič nové u mňa. Vynasnažím sa sem dostať častejšie 😀

janusa_
25. led 2012

@mijadave dakujem za privitanie 🙂pevne verim ze ked budem mat nejake otazky tak sa najde niekto kto poradi🙂

kessica
25. led 2012

@mijadave no povedal,ze mam prist na kontrolu tak 12 DC som chcela ist skor ale v piatok je 9DC a si myslim,ze je to skoro co myslite ? on povedal ze mam prist tak 10 a 12 den tak som cela ten 10DC ale to je sobota :( cize mi to vychadza az na pondelok tak dufam,ze to nepremeskame 🙂 sak budeme sa snazit tak ci tak 😉 😉

kessica
25. led 2012

Viete nechcem manzela moc znasilnovat,ale je to moja prva liecba koli babatku cize som z toho taka rozcarovana :D
tak budem rada za vase rady a postrehy baby 😲 😲 😲 🙂 🙂 🙂

lorreine
25. led 2012

@mijadave Cauky 🙂! Tak co dietka? Kilecka idu dole? Ja uz zacinam mat rozne chute na rozne veci a trochu ma zacina mrziet, co moja snazenie a zhodenie 10 kg bude vlastne teraz na nic, ale mimi je prvorade 🙂.
@janielik87 Hm, s tou pracou ma to mrzi, dokazem si predstavit, ako sa citis? A nieje aspon nejaka brigada alebo nieco podobne? Vies aby si sa trochu zamestnala. Alebo sa zacni nieco ucit, cudzi jazyk napriklad 🙂.

lorreine
25. led 2012

@kessica Urcite nieje dobre chlapa nutit. Najlepsie mu asi nehovorit, ze teraz "musi". Proste navodit atmosferu. Myslim, ze viacere holky tu (ja som jedna z nich) Ti potvrdia, ze snazenie o dieta moze mat neblahy vplyv na vztah. U nas to bolo tak, ze manzel sa snazil byt nuteny a ja som sa citila ublizena, ze beriem hormony a on sa k tomu nestavia tak, ako by som si predstavovala. Je to taky zacarovany kruh, chcete dieta, snazite sa, nejde to, sustredite sa na to, vztah ide niekam a na snazenie potom nieje chut.