Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
26. led 2012

@ika84 super, gratulujem k novej práci 🙂 Mne by sa veru tiez zisla...

ika84
26. led 2012

@janielik87 dakujem, no mna vyhodili kvoli mojmu predchadzajucemu tehu, resp. preto, ab ysom im tam nezavadzala s dalsim tehu...ach jaj..ale teraz sa velmi tesim. Teraz sa rozhodnut ci byt alebo nebyt tehu, ked mam vysnivanu pracu 😝 asi nechame na nahodu, osud...a ty si hladas?

safirah
26. led 2012

Ahoj holky! Co je nového? Nějaká nová těhulka? Nemám moc času dočítat. Zítra jdu k dr. a dozvíme se výsledky spermiogramu. A na tom pohovoru na novou práci jsem postoupila do dalšího kola, takže mě čekají v únoru psychotesty.

mijadave
26. led 2012

@safirah
@ika84 blahozelam dievcata 😉

safirah
26. led 2012

@mijadave děkuji ale ještě není moc k čemu. Je nás tam hodně a místo jen jedno 😒

janielik87
26. led 2012

@ika84 ja hladam hladam, ale nejako sa nedari :/ neviem preco...ci zle vyberam, ci ako...

ika84
26. led 2012

@janielik87 no ja som z východu a tu je tej prace ako safranu, takze velmi uspesny den =) a co by ta bavilo?

mijadave
26. led 2012

@safirah uz aj postup do druheho kola je super 😉 ved si vravela, ze to nevyzera dobre a aha, si v druhom kole 😉
@ika84 aj ja som z vychodu, ale asi z nejakeho ineho, bo u nas prace nejak niet 😒

janielik87
26. led 2012

@ika84 🙂 vidis, ja som v BA a problem najst...a to uz by som robila cokolvek, len nechcem uz PR ani marketing a tiez telefonistku...

jania023
26. led 2012

@mijadave vidim ze tebe toneda pokoja,zase si v tabulke 😀 ako dietka?ide to?u mna zatial ziadne zazraky asi len kylo dole viac ni tuk 😝

mijadave
26. led 2012

@jania023 no baby ma ukecali, ze ked ju robim, mala by som v nej byt 😀 😀 😀 dietka ide vcelku dobre, 4kg su uz dole a to som dnes 17.den na nej... 😉 ale otec zhodnotil, ze je to uz aj vidno 😉 co ma dost potesilo... no on je uspesnejsi, on je dnes 9.den a tiez ma 4kg dole 😉 ale mamina je tiez 9.den a nic, ani kilo dole... ☹

majkushka
26. led 2012

@mijadave
@manamani1 tak 13 DC folik 26 mm , a 25mm o dvanastej pichnutý Pregnyl 🙂 🙂 , ty ideš kedy ?

mijadave
26. led 2012

@majkushka super, gratulujem ku krasnym folikom 😉

kessica
26. led 2012

@majkushka ahooooj tak ako si dopadla ?
ja teda pojdem ten pondelok ale od zaciatku ako som brala clostil ma boli v podbrusku nie moc ale taka tlakova bolest . . . mala si s tym skusenost ?

@mijadave rozumiem nutit ho nebudem na nic :D mala by som z toho aj ja blby pocit taky vyuzivacny :(

jania023
26. led 2012

@mijadave no mamina je natom tak ako aj ja 😝 tak ju mozes utesit ze nieje sama co nejde dole 😀

majkushka
26. led 2012

@kessica ano mala aj mna to tym že su to hormony a može byt viac folikou čo sa aj potvrdilo mam 2 , ale zostala som doma poležkavat a trochu lepšie mi to ustupilo dnes foliky 26mm a 25 mm , to som 13 DC a pichol mi pregnyl tak ovulka by mala byt do 36 hodin tak uvidime daj vediet ako si dopadla , ale ja už som bola aj na 9 DC na sone na folikulke tak ak chceš tak chod zajtra a povedz že ta boli aj bruško 😔

majkushka
26. led 2012

@mijadave dakujem

majkushka
26. led 2012

@mijadave mame ta aj na novo uvítať v tabulke ? 🙂 🙂

kessica
26. led 2012

@majkushka no neviem teraz co mam robit :D nebude to skoro? keby idem zajtra ? bude to vidiet ? vela otazok coooo :D
a mna kedy pridate do tabulky :D ? ?

manamani1
26. led 2012

@majkushka ja??? v pondelok, to budem tiez 13DC...tak som zvedava...a kedy to poistite?

majkushka
26. led 2012

@manamani1 no kedže mm pride až zajtra tak zajtra budeme istit až do pondelku verim že sa to podaríííííí

majkushka
26. led 2012

@kessica nie nebude tak pojdeš aj tri krat od toho su doktory teda moj by mi nič nepovedal ale spravil o čo požiadam , aj mne to už tak vyšlo že na 9 DC aspon budeš vediet ako dorastaju myslim časovo , napíš mijadave ta ta ku nam šupne kludne sa pýtaj čo potrebuješ vediet , meraš aj teplotu ?

manamani1
26. led 2012

@majkushka juuuj, aj ja veeeeeeeeeeeeeeelmi ti to prajem 🙂 😉

majkushka
26. led 2012

@manamani1 dakujem je to hrozne ked chodi len na víkendy ale minuly mesiac sa mi predlžil cyklus a tak vyšla ovulka na vikend , a som sa od utorka modlila nech foliky vidržia do piatku tak hadam sa to podari a aj tebe ideš aj na pregnyl ? ja som si ho pýtala normalne na drzovku

manamani1
26. led 2012

@majkushka heeeeeeeej? ved to ze moj tiez "nevie" ze nieco take existuje...kam ti ho pichaju?je potrebny?

majkushka
26. led 2012

@manamani1 vieš že na sto pro prasknu a neprerastú do cyst , a ja som ich už mala si myslím dosť , velke tak som si pýtala , doplácala som 1,60 tak si myslím že sa to dá a picha sa do zadku 😀 😀 😀

kessica
26. led 2012

@majkushka nie nie nikdy som este nemerala sak ja vobec ani neviem ako to funguje teda citala som kopec prispevkov ale nic podorobne :D

majkushka
26. led 2012

@kessica no tak začni merat poslem ti link je po česky tam sa zaregistruj a budeš značit , vždy rano ja meram o štvrt na sedem v pošve a vždy zaznačim tiež meram iba treti cyklus
http://www.womenzone.cz/
a tam ked daš na kalendar tak ta to už naviguje ale sa musiš zaregistrovat najprv

kessica
26. led 2012

@majkushka supiiiiis 🙂 dakujem moja idem to hned kuknut 🙂 🙂 dam info 😉

janusa_
26. led 2012

ahojte, konecne som sa dostala k citaniu, pozerala som na letacik od clostilu- to sa ozaj moze len tri mesiace a potom musi byt tri mesiace pauza?