Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
26. led 2012

@kessica bude čakat na info

kessica
26. led 2012

@majkushka no uz naplno studujem stranku 🙂 🙂 🙂

safirah
26. led 2012

@janusa_ záleží na každém dr. Já jsem ho teď brala 4 měsíc a ještě 2 mě čekají. 😉

veronicka33
26. led 2012

Ahojte baby 🙂dnes som si kúpila Macu a kotvičník 😀 je to že vraj dobré aj pre ženy aj mužov tak asi si to nasadíme a budemem papat 😀 fuj ale tá Maca neskutočne smrdí tak neviem č to vobec dám do úst,ale čo neurobíte pre bábo nie? 😀

kessica
26. led 2012

@majkushka no akoze fajne informacie si mi poskytla dakujem :D a som sa rozhodla,ze ppojdem teda az ten pondelok 🙂 vydrzim :D

@veronicka33 Co je to ta MACA som o tom daco citala to je akoze daky caj ci ako ? 🙂

majkushka
26. led 2012

@kessica to važne , že je to super tam sa daju aj lieky zapisovat aj všetko pači sa ti to ? 🙂

kessica
26. led 2012

@majkushka Noooo sak to mas taky svoj diar :D vsetko sa tam da zapisat a pak skontrolovat 🙂 🙂 vyborna vecicka 🙂
Zacnem teda s tou bazalnou 😉 😉 teda ak sa nam to tenta mesiac nepodari co dufam,ze anoooo 🙂
juuuuj by som bola stastna veru 🙂

kessica
26. led 2012

@mijadave ahooooj majkushka mi dala info,ze ak by som cela byt v tabulke ,ze mam teba poziadat 😉 da sa to ?

mijadave
26. led 2012

@majkushka no v podstate ma nik nevital v tabulke ☹ tak by aj niekto mohol 😀 😀 😀
@kessica rada Ta pridam do tabulky, len mi napis kolko mas rokov, ako dlho sa snazite, ktory den cyklu si, kolko dni trval posledny cyklus, prip. kolky den po ovulke si a co vsetko beries 😉 inak BT sa da pekne zaznamenavat aj na www.fertilityfriend.com, no je to po anglicky... mne sa velmi paci, presla som na neho z medhelp.com, lebo fertilityfriend pekne vyhodnocuje aj ovulku 😉 womanzone.cz som neskusala, ale viem, ze dost bab si tam tiez znaci BT 😉
@janusa_ to je na dr, ja som mala jeden cyklus pauzu.... brala som 3 cykly, jeden pauza a znova 3 cykly, potom som mala 5 mesiacov pauzu a znova mi ho nasadil, no ja som ho brala len 1 cyklus a s mm sme sa dohodli, ze hormony uz vysadim... takze nic neberiem... teda ak neratam alchemilku, grep. dzusik a bromelain 😉

veronicka33
26. led 2012

@kessica Ahoj to je taký prášok čo sa dáva do čaju alebo napoja atd Pôsobí pri impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti.podporuje u mužov produkciu spermií atd no ale skúsila som si to dat a skoro som sa dovracala sprepáčením,strašne to smrdí bléééééééééé,no ale asi si to budem dávat tak že lyžičku a rýchlo to zapijem lebo ked si to dáš do čaju tak je to hnus,ale čo už ked som zato vyhodila peniaze tak ☹

janielik87
26. led 2012

@veronicka33 pocuj , ja to mam v tabletach 🙂 a da sa to..smrdi, le rychlo prehltnes a zapijes 🙂

veronicka33
26. led 2012

@kessica ked si dáš do google otehotnenie.sk tam sa dočítaš o tom viacej prírodné doplnky a stravy pre podporu plodnosti 😀

kessica
26. led 2012

@veronicka33 a coze je to dake drahe ? hmmm ja som o tom pocula,ze daco take je ale som myslela,ze to uz nefunguje 🙂 tak daj info ako sa dari a to ma aj manzel pit ? 🙂 🙂 neviem ako by som ho donutila :D :D co by som mu za to musela slubit 🙂 😉 🙂

@mijadave pozriem aj tu stranku sak poskusam,ale tu co mi dala majkushka je fakt paradna 🙂

janielik87
26. led 2012

@janusa_ ja som mala 4cykly (teraz 4.) a idem mat pauzu do prila, kym sa nam nezlepsi spermiogram 🙂

veronicka33
26. led 2012

@kessica no kúpila som to za 4€ ale aj tak vyhodím za to €ráče a budem to mat v skrini? no neviem ,no hej to je hlavne aj na sperie ale neviem či to bude pit aj moj ked je to také otrasne :( skor nie ako ano ☹

kessica
26. led 2012

@veronicka33 treba si to dat do ananasoveho dzusu a bude 🙂

veronicka33
26. led 2012

@kessica no vyskúšam ale e to hnus 🙂 a ten kotvičník uvidíme ako zaberie sú to kvapky

U žien: prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy s neplodnostou.

U mužov: vyznačuje sa mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol mnohokrát potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady. 😀 😀 😀 😀

majkushka
26. led 2012

@mijadave pekne vitam medzi snažilkami 🙂 🙂 🙂 🙂

mijadave
26. led 2012

@majkushka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀
@kessica neviem, neregistrovala som sa na nej... a posli mi tie udaje do tabulecky 😉

majkushka
26. led 2012

@mijadave a fertility je tiež po slovensky alebo česky alebo len v angličtine ?

veronicka33
26. led 2012

@mijadave ahojky tak ta vítam medzi nami ale ved ty si snažilka či?možem sa opýtat načo je dobrý ten bromelain? 🙂 dakujem 🙂

mijadave
26. led 2012

@majkushka fertility je v anglictine 😒 neviem o tom, ze by bol po slovensky alebo cesky 😒
@veronicka33 to my len tak, sranda musi byt, nie? som navratena snazilka, ale uz bez liecby 😉 bromelain sa berie po ovulke na uhniezdenie, je to vytazok z ananasu 😉

majkushka
26. led 2012

@mijadave fajn a ako označi ovulku ? skusila som aj ten a neviem sa v tom vymotkat

veronicka33
26. led 2012

@mijadave jáááj ahááá 😀 no ved jasné ja som nasadila kotvičník a ten Maca prípravok asi nie lebo smrdí to a je to hnusné :( 😀 a to ked si kúpim odkial mám vediet kedy je po ovu ked si nemeriam? 😀

mijadave
26. led 2012

@majkushka no ponahadzujes si BT a on zvycajne 3 dni po ovulke ju vyznaci... pozri na moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave ovulka je vyznacena v dolnom grafe (minuly cyklus) cervenymi ciarami 😉 co nevies? kludne sa pytaj, ak budem vediet, poradim... 😉

janusa_
26. led 2012

@veronicka33
@janielik87
@mijadave dakujem vam. Cize je to individualne ako nastavi lekar, no uvidime ako to nariadi moja lekarka. 🙂

janusa_
26. led 2012

Inak ja som kedysi tiez skusala ze zacnem merat BT ale vzdala som to po 2tyzdnoch 😅 ale graf som zacala robit na womenzone.cz

majkushka
26. led 2012

@mijadave som to ponahadzovala tak uvidim len ten hlien a krčok neviem a ostatne nejako preložim snád

manamani1
26. led 2012

@majkushka tek viem, ze su na prasknutie, ale su baby ktorym ani pregnyl nepomoze... 😒

majkushka
26. led 2012

@manamani1 ako v čom v prasknutí ?