Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
27. led 2012

@kessica
@mijadave pekne dobre ranko

mijadave
27. led 2012

@majkushka aj Tebe pekne dobre ranko 😉 dnes mame u nas dost zimu, -17st. ani sa mi nechcelo auto rano zohriat 😀

mijadave
27. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................49..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................42...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............37................37..........4..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Janielik87..............24...........8m................28...............34.........12..........Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............27...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................22...............31...........6..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............19...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............19...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............18...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............18...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................16...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................16...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m................14...............28.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................14...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................11...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r..................10...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r................10................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m................10...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m.................9...............28.......................Clostil,duphaston
Mijadave.................35..........2r.....................9...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m..................7...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r...................5................30......................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................29+6..................29+6............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........26+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................21+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............19+1..................18+3................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............15+3...................15+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............13+6..................14+0................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............11+0............................................16.8.2012............13.2.
Veji......................25................8m...............10+2..................10+4..............22-28.8.2012.........26.1
Jeny....................30................2,5r................6+4....................6+0.................21.9.2012..............31.1.....listovka

majkushka
27. led 2012

@mijadave aj mi ale neviem kolko idem na urad tak ked dojdem dam info 🙂

mijadave
27. led 2012

@majkushka 😉

veronicka33
27. led 2012

@mijadave
@majkushka Dievčatá pekné ránko aj vám všetkým🙂tak čo máte dnes na pláne? 😀

mijadave
27. led 2012

@veronicka33 tak najprv trosku pracovat 😉 potom po deti a k veceru na zumbuuuuuu 😎 😀

kessica
27. led 2012

@majkushka dobre ranko my mame -7C a to som si myslela,ze uz zimnu bundu nevytiahnem :D :D

kessica
27. led 2012

@mijadave dobre ranko 🙂

majkushka
27. led 2012

@kessica no mi ževraj - 11 kamaratka volala 🙂

mijadave
27. led 2012

@majkushka, @kessica vo vedlajsej dedinke mali az -19... brrrrrrrrrrrrr 😀

ika84
27. led 2012

dobré ránko, my sme mali -12

veronicka33
27. led 2012

Dievčatá dala som fotky nášho psíka 🙂

zuzi_k
27. led 2012

pekny den prajem,
dievcence poradte...mam uz 11 dni po vyvolavacke a stale nic. krvne testy som mala neg. cim to moze byt?
dakujeeem

jeny
27. led 2012

@lorreine jej tak to je super ze pojdete, obdivujem vasu odvahu 😉
Ja som sa sem uz vcera nedostala,boli sme na gymnastike s malou a cely vecer mi bolo dost zle. Trva to uz asi tyzden a uz teraz sa neviem dockat kedy to prestane. Uz som si aj hovorila :co si chcela to mas 😀 Je to hrozne ze cesta za dietatkom je taka komplikovana.

safirah
27. led 2012

Krásný den přeju!
Tak jsem zpátky od dr. Jeden folik v pravo dnes na 14 DC 20mm, sliznice v děloze ok. No a spermiogram není ideální, aůe mohl dopadnout hůř. Počet spermií je 25 mil., deformity do 30%, což je prý v normě ale správná hybnost jen 25% ☹ Mám recept na další 2 balení clostilu a když nezabere tak laparka a CAR. 😒 Já nevím, ale neměla by ta laparka proběhnou dřív. Na co mě stimuluje hormonama, když mám třeba neprůchodné vejcovody? 😕 No mám přijít za ty dva měsíce a uvidíme. Nemám z toho ale dobrý pocit. Navíc si nejsem jistá jestli vždycky folik praskne. Ale Pregnyl mi dát nechce. 😠

drndapetka
27. led 2012

Dobré ranko holky 🙂
Tak teprve 6DPO 😝 No hrůůůza....už mám chuť testovat 😀 Testila jsem tedy před 2 dny, abych se ujistila, jestli je Pregnyl ještě v těle, a byl ☹ 😝 No u všech mých těhotenství jsem měla // už 10DPO, tak ještě pár dní teda počkám 😀
Jinak jsme se domluvili s manželem, že když se teď nepodaří, tak v únotu půjdeme do minimální stimulace, to znamená, že budu dál brát Clostík, ale připíchnu pár injekcí, abych měla třeba 3-5 vajíček, ty mi vezmou, oplodní se spermijkama v laboratoři a zavedou mi je do dělohy. Je to vlastně taková obdoba IVF, akorát to nehradí pojišťovna (stojí 13 tisíc) a dontěla jde méně hormony než při normální klasické stimulaci.

Já se s Vámi teď na týden rozloučím, jedeme totiž na hory, tak pak nahlásím výsledek 🙂´papaaaa a mějte se tu krásně, a´t se Vám všem daří 😉

drndapetka
27. led 2012

@zuzi_k já když jsem napsledy dostala vyvolávačku a do 14 dní ms nedošla, tak jsem byla těhotná. Být Tvou doktorkou, tak bych píchala ještě jednu injekci a pokud pořád nic, tak bych vzala krev na hcg, třeba tam bude těhotenství 😉

zuzi_k
27. led 2012

@drndapetka ...krv bola negativna, agolutinu boli 2ampulky... doteraz vzdy zabrala.. v pondelok pojdem ku gyn.a dovtedy ma caka zrejme vikend plny stresu. tehotenstvo by urobilo velku radost, no skor mam obavy ci to nieje nieco nie dobre-aj ked neviem co ☹

zuzi_k
27. led 2012

@drndapetka ...silno drzim palce, nech vam to stastne vyjde!

zana21
27. led 2012

Ahojky holky, tam mám dnešní průchodnost za sebou. Celé to trvalo krátkou chviličku, asi 7 minut. No, bolí to jako při silně MS, blbé je, že když máte bolesti při MS, tak si ulevíte nějakou polohou jako klubíčko apod. Tady to nejde, tak že jsem toho měla dost. Te´d mě pobolívá podbřišek, ale jen trochu, a cítím čípek. Trochu jsme také krvácela. Ale hlavní, co je: Předběžný výsledek – PRŮCHODNOST JE OK 😝

mijadave
27. led 2012

@safirah pekny folik 😉 moja, ja som tiez brala clostil 3 cykly a az potom bola laparka ;) a na spermos som mm dostala az v novembri a clostil som brala zaciatkom roka 6 cyklov... 😉
@drndapetka to verim, ze Ta to taha... budes testit na horach? 😀 tak drzim pasticky, nech to vyjde, uzi si hory a potom daj vediet 😉
@zuzi_k ja by som volala dr... ale hovoria, ze dorazi do 14 dni, cize este je tu 3 dni rezerva 😉

safirah
27. led 2012

@mijadave no jo, jenže dr. mě chce na laparku poslat až po 6 měsících na clostile. Teď jsem ho brala 4. cyklus a dal mi recept na další 2 cykly a že až potom. Ale to už potom nebudu nic brát, takže je to takově na ...

mijadave
27. led 2012

@zana21 jej, tak to je super, ze priechodnost ok, tesim sa s Tebou 😉

safirah
27. led 2012

@zana21 ty jsi dneska byla na laparce? Dneska mi dr. taky říkal, že mě to nejspíš nemine, ale říkal, že se dělá v narkóze při hospitalizaci. A super že průchodnost je ok! 🙂

mijadave
27. led 2012

@safirah to hej... inak moj ma poslal az ked som ho to ja popytala... 😀 som sa ho opytala, ze ci to ma vyznam ma pchat hormonami, ked nevieme, ci nemam zrasty alebo ine, kedze som po 2 cisarskych rezoch... 😉 a ked nasiel obrovsek 2 cysty v jednom vajecniku (kazda mala priemer cca 5cm) tak povedal, ze ok, ze vybavime... cize mne v podstate jeden cyklus usiel, lebo som brala clostila musela som ho kvoli cystam vysadit... 😒

mijadave
27. led 2012

@safirah aj ja som ju mala pod celkovou narkozou.... 😉 no mne odstranovali aj zrasty, robili vsetko pri jednom... 😉 no mne to robili cez pupok a este cez dalsie dve dierky, cize mi spravili do brucha 3 diery 😠 😠 😠 😀

safirah
27. led 2012

@mijadave jaj, tak to je dobře žes mu to navrhla. 😕 S manželem jsme se bavili o dalších možnostech a domluvili jsme se, že pokud mi výjde ta nová práce, tak CAR zatím nebudeme řešit a necháme to na přírodě. Chránit se nijak nebudeme, ale nebudeme tomu ani nijak pomáhat. Měla bych tam totiž první rok smlouvu na určito, takže by bylo lepší neotěhotnět. No a pokud zůstanu ve staré práci, tak se do toho vrhneme po hlavě a jdeme vybírat CAR.

safirah
27. led 2012

@mijadave a jak dlouho jsi potom byla na PN ? Nevyplatí se spíš si vzít dovolenou? Nevím jak je to na Slovensku, ale v ČR má člověk první 3 dny PN neplacené a pak 60% z platu. Navíc ve zdravotnictví ti proplatí jen dny, které jsi měla být dle dlouhodobého plánu v práci, takže třeba to jsou jen 3 dny za týden a ty ti nikdo nezaplatí 😝 A pokud by mi ty díry v břichu měli pomoct a mi konečně měli miminko tak ať mi jich tam propíchají klidně 100 😀

mijadave
27. led 2012

@safirah no ja som bola doma tusim 3 tyzdne... ale na PN som nastupila skor, lebo som potrebovala obehat aj predoperacne vysetrenia, tak som sa dohodla s dr, ze mi da PN skor... lebo ja som mala vtedy este jednu komplikaciu s krvou, tak som musela este obehnut dalsie vysetrenia... u nas je PN prve 3 dni 25% platu a potom tusim 55%... neviem, lebo ja si platim este aj dobrovolne nemocenske a to mi potom nahradilo plat 😉 u nas sa preplacaju dokonca aj vikendy, platia proste kalendarne dni, aj ked cez vikend ja nepracujem... 😉